Премини към съдържанието
naydenoww

Конфигуриране на защитна стена Windows Server 2008

Препоръчан отговор

Здравейте! Онзи ден се поинтересувах, как може да се вземе IP адреса на човека който флуудва машината ми. Поразрових се из интернет, четох разни теми и видях, че да се извлече IP-то му трябва защитната стена на уиндоуса да се конфигурира. Как става конфигурирането на тази стена? Това ли е единствения начин да се извлече IP-то? Поправете ме ако греша. Благодаря.

Редактирано от naydenoww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Онзи ден се поинтересувах, как може да се вземе IP адреса на човека който флуудва машината ми. Поразрових се из интернет, четох разни теми и видях, че да се извлече IP-то му трябва защитната стена на уиндоуса да се конфигурира. Как става конфигурирането на тази стена? Това ли е единствения начин да се извлече IP-то?

Поправете ме ако греша. Благодаря.

изпълнявате в командния ред

netstat -an
и който хост има най-много връзки към вашата услуга най-вероятно е този, който търсите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско.

Това ли е единствения начин попринцип?

не, има и други инструменти, които могат да ви дадат този резултат. Но това е най-просто (за мен) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.