Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ви попитам как може да си направя телефона от Symbian белле към Android?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да ви попитам как може да си направя телефона от Symbian белле към Android?

казано накъсо - не можете

Дългото обяснение ще отнеме много време

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да отидеш да учиш някъде за магьосник, иначе няма начин...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях чел , че можело с някакви програми , но незнам!?

принципно може, но зависи от много фактори. И винаги има риск да си брикнете телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , но поне може ли да се сложи часовник и времето на symbian като на HTC ? П.С. Но да е с вярно време! Ето за това но обаче на symbian :::

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , но поне може ли да се сложи часовник и времето на symbian като на HTC ?

П.С. Но да е с вярно време!

Ето за това но обаче на symbian :::

Кой точно модел е въпросния телефон? Нали знаеш че при симбиан се хаква телефона за да инсталира неподписани приложения?

Иначе ето такъв часовник ->....

P.S. Доста голяма глупост да смениш цялата ОС на телефона само за часовник....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой точно модел е въпросния телефон? Нали знаеш че при симбиан се хаква телефона за да инсталира неподписани приложения?

Иначе ето такъв часовник ->....

P.S. Доста голяма глупост да смениш цялата ОС на телефона само за часовник....

телефона ми е НОКИА ц7-00

Не искам да сменям ОС-та заради часовника , ами защото androin има повече неща?!

Все пак ако някой иска моля да постне как се сменя цялата Ос , или по добре е да отида на сервиз и там да го сменят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак ако някой иска моля да постне как се сменя цялата Ос ...

Елементарно е - сменяш си телефона с друг, който е с Андроид.

Останалото са глупости.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елементарно е - сменяш си телефона с друг, който е с Андроид.

Останалото са глупости.

Но аз не искам да го сменям !!??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Но аз не искам да го сменям !!??

Щом не искаш, ще караш със симбиан!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможно е да се качи андроид на нокиа със симбиан.Разбери го най-накрая . Като искаш андроиден телефон, кухуваш си такъв с андроид.То вярно, че симбиана след 3 години спира поддръжка, но пък андроид да има повече неща...... някак си не е истина. Програмите са абсолютно аналогични и при двете ОС

Редактирано от Stefan Caromov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аналогични са, когато ги има... Като притежател на симбиан и андроид мога да кажа, че анроида е светлинни години напред! Знаете ли защо няма Garmin за андроид? Ами ако го пуснат за андроид кой после ще си купи някое нуви? Те андроидските телефони превъзхождат нувитата във всяко едно отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аналогични са, когато ги има... Като притежател на симбиан и андроид мога да кажа, че анроида е светлинни години напред! Знаете ли защо няма Garmin за андроид? Ами ако го пуснат за андроид кой после ще си купи някое нуви? Те андроидските телефони превъзхождат нувитата във всяко едно отношение.

Светлинни години... Когато Нокия владееше пазара, андроидчетата още не се бяха излюпили... сега пък светлинни години..

Всеки си има вкус, казало кучето и се близнало под опашката... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"За третото тримесечие на 2011 г. пазарният дял на Нокиа при продажбите на мобилни телефони в световен мащаб е 23,9 %, което я поставя на първо място по продажби!" Нокиа винаги е била на 1во място по продажби просто някои хора ги мързи да четат.Но вече новите им модели са с Уиндоус мобайл ,така че пак ще са номер 1!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм заклет фен на симбиана, до момента не съм имал друг телефон, освен симбиан от излизането на 7650 нокия.Ще го защитавам с двете си ръце докато го има, но колкото и да съм кон с капаци, трябва да призная, че андроида е по добър в едно отношение....а именно ползва по - добри процесори от Нокия ,няма симбианския лаг при отваряне на някои по-тежки приложения като офиса примерно,няма го това моментно замръзване на дисплея, когато мисли ,а и се браузва в нета по-бързо. Но не това е най-важното. За мен по-важно е телефона да е лесен за употреба, което симбиана ми го предлага, а андроида не.Горното се отнася като сравнение, за телефони до 150 лева например- втора употреба.Защото в новите нокии- 500, 700 ,слагат добри процесори.Няма и как да си клокнеш процесора на симбиана, докато при андроида мисля, че вече е възможно (не съм сигурен) За жалост, самите разработчици от нокия, се отказват от симбиан и ще слагат уиндоус мобиле в новото поколение телефони, а в Н9 са сложили детето на Maemo - MeeGo. На 30 май и затварят ови стор ..Това какво ви говори? Наистина съм заклет фен на симбиана, в момента имам 3 телефона 5530 ,не мисля дори да сменям ,или да купувам нещо с андроид, но след 3-4 години май май Симбиана ще остаен в историята.Е, до тогава има много време, ще поживеем и ще видим ,дано не съм прав vankata83 Я ми кажи програма за андроид, която няма аналог при симбиана? Аз лично не се сещам за такава

Редактирано от Stefan Caromov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Global Smartphone Sales 47% Growth in Q4 of 2011 – Gartner Report

Едно уточнение само: Nokia e компанията продала най-много телефони, но не и смартфони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост, самите разработчици от нокия, се отказват от симбиан и ще слагат уиндоус мобиле в новото поколение телефони, а в Н9 са сложили детето на Maemo - MeeGo. На 30 май и затварят ови стор ..Това какво ви говори?

Това за уиндоус мобиле , като Ъпдеит ли ще го направят или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си го представяте това? Не, новите модели ще са с Windows Phone (WIndows Mobile) вместо със Symbian

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, ако ти се стори малко заядлив поста ми, но въпросите ти започнаха да граничат с идиотизма.Това е все едно да зададеш въпроса Линукса, ъпдейт на уиндуса ли е !
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо извинявам се че темата е стара но искам да попитам колеги а от Симбиан към Линдолс мобиле :Д може ли да стане

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.