Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stefanakoz

Дизайн на кутия за презерватив Durex

Препоръчан отговор

Здравейте хора, Имам нужда от малко помощ и откорвенно мнение. Занимавам се професионално с уеб и графичен дизайн от 3 години и в момента участвам в международен конкурс на Durex за дизайн на новата им опаковка. Тази която бъде избрана ще бъде разпространена в цял свят. Може ли да я погледнете и да ми кажете как ви се струва идеята? Харесва ли ви или не? Какво бихте променили? В случай, че ви допада ще се радвам да гласувате за мен на линка по-долу. Там може да видите и дизайна. Намирам се в Англия и засега съм на първо място тук , но както вече споменах всички държави участват и ще ми трябва малко подкрепа за да спечеля... Мерси предварително и бъдете откорвени! :)https://www.designdurexbox.com/bg/pages/entry/39962

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...и бъдете откорвени!

Откровен съм - не подкрепих проекта ти, защото повечето от останалите предложения ми направиха по-добро впечатление. Трудно ми е да се обоснова, защото не дизайна на Durex (дано не се приеме за реклама) е причината да ги използвам, а качеството им. И все пак, предпочитам опаковката на такъв продукт да е някак "по-закачлива", ако мога така да се изразя.

Дано съм ти бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепих ти проекта не защото много ми хареса, а защото гласувах за българското. Ако е възможно промени цвета в нещо по-светло и включи още елементи - примерно http://www.slusham.com/img3/1011/antispin.jpg , лого anti aids (на няколко езика) и т.п.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за теб, нищо че си под английски флаг :))) Ясно, точно, напращяло (можеше и тухлена стена сложиш). Като гледам има българско участие с доста гласове, но да ме извинява колегата-доста ползвано с тия 2 полови знака :( Т'ва със зайците няма да го коментирам :))))))) носни кърпички или дъвки са може би? Просто си представям майка и невръстно ревящо детенце на касата, което иска да му купят "дъвчици" със зАченцата :))))) А за немското с мъжа и жената ......... :no-no::shock11: За мен ти се вписваш в досегашната линия на Дюрекс-а, друг е въпроса колко обективни могат да бъдат подобни конкурси, след като виждаме някакви недоразумения да имат хиляди гласове и не е ли пак "колекция на идеи" от дадена фирма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за феновете си в България, Durex организира и регионален конкурс за най-добра българска идея за новата кутия на марката. Изпрати същата творческа разработка, с която участваш в международния конкурс с три имена, телефон за контакти и ИД номера от www.designdurexbox.com/bg на e-mail:boxdurex@nha.bg и можеш да спечелиш една от тридесет и трите награди, който ще определи професионално подбрано жури от Националната Художествена Академия.

Победителите ще получат: 1ва награда: 500 лева, 2ра награда: 300 лева, 3та награда: 200 лева + тридесет поощрителни награди.

Печелившите ще участват в специално организирана изложба „ГОЛАТА КУТИЯ НА DUREX“, която ще бъде открита на 7 май 2012. Там победителите ще получат своите награди, а повече подробности за международния и българския конкурс можете да откриете на www.facebook.com/DurexBG

инфо : http://www.photosynthesis.bg/?news=340

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.