Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора, Имам нужда от малко помощ и откорвенно мнение. Занимавам се професионално с уеб и графичен дизайн от 3 години и в момента участвам в международен конкурс на Durex за дизайн на новата им опаковка. Тази която бъде избрана ще бъде разпространена в цял свят. Може ли да я погледнете и да ми кажете как ви се струва идеята? Харесва ли ви или не? Какво бихте променили? В случай, че ви допада ще се радвам да гласувате за мен на линка по-долу. Там може да видите и дизайна. Намирам се в Англия и засега съм на първо място тук , но както вече споменах всички държави участват и ще ми трябва малко подкрепа за да спечеля... Мерси предварително и бъдете откорвени! :)https://www.designdurexbox.com/bg/pages/entry/39962

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...и бъдете откорвени!

Откровен съм - не подкрепих проекта ти, защото повечето от останалите предложения ми направиха по-добро впечатление. Трудно ми е да се обоснова, защото не дизайна на Durex (дано не се приеме за реклама) е причината да ги използвам, а качеството им. И все пак, предпочитам опаковката на такъв продукт да е някак "по-закачлива", ако мога така да се изразя.

Дано съм ти бил полезен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепих ти проекта не защото много ми хареса, а защото гласувах за българското. Ако е възможно промени цвета в нещо по-светло и включи още елементи - примерно http://www.slusham.com/img3/1011/antispin.jpg , лого anti aids (на няколко езика) и т.п.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за теб, нищо че си под английски флаг :))) Ясно, точно, напращяло (можеше и тухлена стена сложиш). Като гледам има българско участие с доста гласове, но да ме извинява колегата-доста ползвано с тия 2 полови знака :( Т'ва със зайците няма да го коментирам :))))))) носни кърпички или дъвки са може би? Просто си представям майка и невръстно ревящо детенце на касата, което иска да му купят "дъвчици" със зАченцата :))))) А за немското с мъжа и жената ......... :no-no::shock11: За мен ти се вписваш в досегашната линия на Дюрекс-а, друг е въпроса колко обективни могат да бъдат подобни конкурси, след като виждаме някакви недоразумения да имат хиляди гласове и не е ли пак "колекция на идеи" от дадена фирма?

Редактирано от Vladov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за феновете си в България, Durex организира и регионален конкурс за най-добра българска идея за новата кутия на марката. Изпрати същата творческа разработка, с която участваш в международния конкурс с три имена, телефон за контакти и ИД номера от www.designdurexbox.com/bg на e-mail:boxdurex@nha.bg и можеш да спечелиш една от тридесет и трите награди, който ще определи професионално подбрано жури от Националната Художествена Академия.

Победителите ще получат: 1ва награда: 500 лева, 2ра награда: 300 лева, 3та награда: 200 лева + тридесет поощрителни награди.

Печелившите ще участват в специално организирана изложба „ГОЛАТА КУТИЯ НА DUREX“, която ще бъде открита на 7 май 2012. Там победителите ще получат своите награди, а повече подробности за международния и българския конкурс можете да откриете на www.facebook.com/DurexBG

инфо : http://www.photosynthesis.bg/?news=340

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.