Премини към съдържанието
qnkov

Относно Samsung SyncMaster 920N?

Препоръчан отговор

Здравейте. Сега си взех още един монитор - Samsung Synmaster 920N? Бихте ли само ми казали на к'ва резолюция и херци да го държа, и да ми дадете линк за някакви негови драйвери? Сигурен съм, че има? Или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте. Сега си взех още един монитор - Samsung Synmaster 920N? Бихте ли само ми казали на к'ва резолюция и херци да го държа, и да ми дадете линк за някакви негови драйвери? Сигурен съм, че има? Или?

Ето ! Тука пише всичко за модела; http://www.samsung.c...tops/sm920n.pdf

Драйвери има вградени в самия Windows. Ако ли не, ето Ви линк: http://www.toggle.co...amsung_920N.htm

Ето ви и драйвера: http://dox.bg/files/dw?a=faeb6afbaa

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.samsung.com/bg/support/model/LS19MJAKSZ/EDC-downloads?downloadName=UM Това са само за 2000/ХР, резолюцията на макс,т.е. 1280х1024 и 60 Hz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не прави глупостта да инсталираш драйвер (още повече че на линка предложен от LZ4JW файлът не е драйвер ( на сайта на самсунг драйвера е 60кб), а някакъв download manager, дето не се знае с какви вируси ще те натъпче)

http://www.samsung.c...downloadName=UM

Това са само за 2000/ХР, резолюцията на макс,т.е. 1280х1024 и 60 Hz

точно. Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма проблем в това, че драйверите са за XP/2000. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Уин 7 - 64 бита, и резолция 1280x1024 - 75 херца и ще сложа това; .... всичко наред ли ще е така, или да спадна херците на 60?... казвайте.

Win 98/ME/2K/XP/X64

1.0

Устройство(инсталиране)Публикувано изображение

2006.01.05

Няколко езика

0.06 MB

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Уин 7 - 64 бита, и резолция 1280x1024 - 75 херца и ще сложа това; .... всичко наред ли ще е така, или да спадна херците на 60?... казвайте.

Win 98/ME/2K/XP/X64

1.0

Устройство(инсталиране)Публикувано изображение

2006.01.05

Няколко езика

0.06 MB

Публикувано изображение

ми карай си го на 75, а след половин година като процесора му сдаде багажа ще си купиш пак (щото бас държа че е втора ръка без гаранция)... LCD задължително 60 hz, независимо че тъпия windows дава и 75 Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да го преместя на 60херца, задължително, така ли? А в игрите на к'ви херци да го играя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе ти си много умен бе? какво не разбра за 60 херца? 60 са 60 не 75

Recommended

mode 1280 x 1024 60 Hz

това съобщение си го вади самия монитор при по голяма резолюция или по големи от 75hz. същото пише и в ръководството на страница 64 Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, декстопа ще ми е на 60 херца. Само ми кажете в игрите проблем ли е по-високи херци, да кажем 75 ? Или пак да си го оставям на 60?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе, аз разбрах за декстопа да е 60 херца. Затова питах за игрите дали при тях да дигам херците или не. Щом викате 60 за всичко, добре. Това е. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

QNKOV ти не беше ли с прегрелия лаптоп дето подлуди форума с твърдата ти глава.Ти си ,евала ,купил си си монитор,а :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ме бъркаш, не знам за лаптоп. Говорил съм за един лаптоп преди време, но за нищо подобно. Търсех му части, май. Бъркаш ме. Но да, имам мноог тъпи постове тук и на още един форум. :)

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нещо ме бъркаш, не знам за лаптоп. Говорил съм за един лаптоп преди време, но за нищо подобно. Търсех му части, май. Бъркаш ме. Но да, имам мноог тъпи постове тук и на още един форум. :)

Ами вземи се постегни малко щом и сам си забелязал за тъпите си постове. Професорът ти отговаря точно и все пак продължаваш да задаваш същият въпрос. Хората губят от времето си, за да Ви отговарят. Прявят го от добро сърце. Хайде де! Сети се какво следва понататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различни хора, различни схващания. Сещаш се. :) Ще се търпим един друг и те така. Все пак съм сигурен, че с тия моите постове съм помогнал и на доста други с моят акъл. Заключете темата и готово. Вече съм получил отговора. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.