Премини към съдържанието
m.nikolov.93

Продажба на стар принтер и закупуване на нов

Препоръчан отговор

Имам лазерно мултифункционално устройство Samsung SCX-4200, закупен 2008 г., което печати само черно-бели страници, и искам да го продам. Като включим дефектите: загряване за 2 минути, печатане на ленти и накъсване на страницата понякога, колко мога да му взема? Ако мога бих го продал за стотина лева при положение, че всичко му работи, но с изброените дефекти.

Искам да си купя и ново устройство спрял съм се на този модел. А вие какво бихте ми препоръчали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен по си струва да го ремонтираш - смени барабана и касетата (ако си я зареждал много пъти), евентуално и лампата в печката или датчика за температура и пак ще е като нов... с хакнат чип или фирмуер зареждаш и печаташ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само две минутното загряване няма как да оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вероятно и то ще може да се оправи с модификации по електрониката, обаче ще се наложи по честа смяна на лампата на печката...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви части са за сменяне. Най-добре можеш да разбереш като го занесеш в някакъв сервиз. Но имай предвид, че само за труд ще дадеш минимум 30-40 лева и отделно частите за тези дефекти може да се окажат и по-скъпи. За цена сто кинта ми се струва оптимистична прогноза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.