Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

huanhu1564

AMD A8-3870k + HD 6570 еквивалент на ?

Препоръчан отговор

В момента съм с Radeon HD 6570 1gb и се замислих да взема посоченият процесор и да използвам вграденото му видео в CrossFire. Въпроса ми е HD 6550D + HD 6570 еквивалент на коя карта ще даде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От доста време си търся подходяща видео карта. Бях се спрял на 1050 ti, но в последствие реших да изчакам да паднат малко видео картите и да заложа на 1060 ti.
      И в други теми съм споменал, че си падам по шареното, затова съм се спрял на вариант Stix, роб съм и на Nvidia и на Asus. Дето се вика, ограничихме рязко вариантите за избор. 
      Това, което ме вълнува от доста време и не мога да разбера, е до колко мога да усетя разликата в шината на картите. 
      Въпроса ми е породен от това, че на една цена са 1060 ti Stix и RX570 Strix. Само, че в първия вариант сме 192 бита, докато във втория са 256... 
      Това, което съм чувал, е че за игри, скоростта на шината е от голямо значение. Дали обаче това е така, се надявам, някой по-компетентен да ми разясни...
      Реално, почти по всички показатели, Nvidia варианте е доста по-добър - http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3933&gid2=3613&compare=AMD Radeon RX 570 Asus ROG Strix Gaming 4GB-vs-Nvidia GeForce GTX 1060 Asus ROG Strix Gaming OC 6GB Edition
      Но честно казано, голяма част от тях не мога да си ги обясня... Остава въпроса, от голяма тежест ли е скоростта на шината или не?
      Поздрави, 
    • от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
    • от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
    • от Кристиян Петков
      Преди седмица си купих втора употреба , една видео карта Radeon HD 5830 Xtreme . Първоначално не можах да я подкарам , защото не ми беше казано че за да я подкарам ми трябват два 6 пинови преходника . На другия ден ги купих заедно с един молех сплитер , защото нямах два свободни молеха . Най - сетне вече я подкарах , инсталнах драйвърите и реших да видя как се справя във игрите . И точно тук идва моя проблем . Която и игра да включех , винаги започваше едно гадно трептене и навсякъде хвърчящи линии . Пробвах какви ли не работи за да я оправя . Смених драйверите на амд , купих си dvi кабел ( аз имах vga кабел на който купих предходник , защото на видео картата нямам vga output ) . Аз съм с 420 вата захранване , а във сайта на амд пише че препоръчителното захранване е 500 вата . Въпроса ми е дали това трептене може да бъде причинено от недостик на ток към видео картата или просто е вече много стара и е дошъл края

• от П. Христов
      Здравейте.
      Отчупени са 3 перки от тези два вентилатора (2 от единия, 1 от другия). Залепих ги засега и съм закрепил положението, но ми се иска да ги сменя.
      Знаете ли къде в София (в Надежда съм, ако има значение) мога да намеря да закупя Само тези две перки И евентуално ако има такова място -  Каква информация ще ми трябва, за да закупя същите. 
      Благодаря за отделеното време!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.