Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента съм с Radeon HD 6570 1gb и се замислих да взема посоченият процесор и да използвам вграденото му видео в CrossFire. Въпроса ми е HD 6550D + HD 6570 еквивалент на коя карта ще даде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
    • от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
    • от Кристиян Петков
      Преди седмица си купих втора употреба , една видео карта Radeon HD 5830 Xtreme . Първоначално не можах да я подкарам , защото не ми беше казано че за да я подкарам ми трябват два 6 пинови преходника . На другия ден ги купих заедно с един молех сплитер , защото нямах два свободни молеха . Най - сетне вече я подкарах , инсталнах драйвърите и реших да видя как се справя във игрите . И точно тук идва моя проблем . Която и игра да включех , винаги започваше едно гадно трептене и навсякъде хвърчящи линии . Пробвах какви ли не работи за да я оправя . Смених драйверите на амд , купих си dvi кабел ( аз имах vga кабел на който купих предходник , защото на видео картата нямам vga output ) . Аз съм с 420 вата захранване , а във сайта на амд пише че препоръчителното захранване е 500 вата . Въпроса ми е дали това трептене може да бъде причинено от недостик на ток към видео картата или просто е вече много стара и е дошъл края

• от П. Христов
      Здравейте.
      Отчупени са 3 перки от тези два вентилатора (2 от единия, 1 от другия). Залепих ги засега и съм закрепил положението, но ми се иска да ги сменя.
      Знаете ли къде в София (в Надежда съм, ако има значение) мога да намеря да закупя Само тези две перки И евентуално ако има такова място -  Каква информация ще ми трябва, за да закупя същите. 
      Благодаря за отделеното време!

• от Metinr
      Здравейте, мой приятел има странен проблем с видео картите или с дъното.
      Той има две HD 7850 с crossfire. Каза ми, че когато се е прибрал от работа и е пуснал компютъра е започнал да бръмчи много не е видял от кое е ама най - вероятно някой вентилатор не мога да кажа дали е от видео картите но няма значение това. По важното е, че след като го е пуснал не е показвало в amd managera, че е имал 2 видео карти.И се е сменила темата на basic и резолюцията на 1024 x 768 и това е била максималната възможна резолюция а монитора му е 1920x1080. Пробвал е след това да махне едната и да я слага и по двата слота и е работела тази, която не е била отчитана, че работи, когато е била сама е работела и на двата слота така е била и другата изпробвана и е работела. А когато са слагани и двете с crossfire и кабела от монитора е бил вкарван в едната видео карта (в тази на горния слот е тръгвал монитора след зареждане на windows с тази грешка   и темата на basic и резолюция 1024/768 с вид все едно е без дривери. А когато е вкарван кабела на картата в долния слот не е тръгвал изобщо. По отделно работят без проблем. Не знам аз не разбирам толкова не мога да си го обясня къде е проблема и в кое точно този проблем се е появил изведнъж без причина. И докато писах тук му махнах старите и му сложих нови дривери и проблема с това където в amd managera дори не отчиташе едната се оправи и вече и двете са там Но сега пък не искат да се пуснат в crossfire и дава тази грешка Ще съм ви много благодарен ако някой от вас може да ме съветва нещо защото искам да му помогна

Дъно: ASRock B75 Pro3
      CPU: Intel i5-3470 3.4mhz
      AMD SAPPHIRE HD 7850 2G 256bit
      http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=93A60248-F32A-4115-9798-1C50E8986AA3&lang=eng
      Windows 7 64bit
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.