Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели помогнете ми нов съм тук и незнам как стоят нещата.Имам голям проблем.Реших да пробвам преинсталация на XP от флашка, но се закучи работата.Инсталира се и всичко си е както трябва докато не се стигне до там да се пусне вече новия windows, но ми изписва едно съобщение което е Windows could not start because the following file is missing or corrupt:

<Windows root >/system32/hal.dll.

Помогнете ми, кажете ми какво да направя моля ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели помогнете ми нов съм тук и незнам как стоят нещата.Имам голям проблем.Реших да пробвам преинсталация на XP от флашка, но се закучи работата.Инсталира се и всичко си е както трябва докато не се стигне до там да се пусне вече новия windows, но ми изписва едно съобщение което е Windows could not start because the following file is missing or corrupt:

Помогнете ми, кажете ми какво да направя моля ви.

Windows could not start because the following file is missing or corrupt:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля ви помогнете ми.Нещо не правя както трябва.Моля ви някой да ми обясни като на тъпанар как точно трябва да направя флашката и след това как трябва да протече цялата инасталация щото вече немога да дишам от яд.Значи изписами че някакъв файл "hal.dll" не съществува или липсва, а като сложих флашката и ми зареди windows но общо взето нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля ви помогнете ми.Нещо не правя както трябва.Моля ви някой да ми обясни като на тъпанар как точно трябва да направя флашката и след това как трябва да протече цялата инасталация щото вече немога да дишам от яд.Значи изписами че някакъв файл "hal.dll" не съществува или липсва, а като сложих флашката и ми зареди windows но общо взето нищо.

Аз използвам това ръководство и никога не ме е подвело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам това ръководство и никога не ме е подвело.

Благодаря много за хубавия пример свърши ми идеална работа.Пак благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.