Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Dragon 777

Болки в бъбреците !

Препоръчан отговор

Здравейте ! Тренирам футбол(вратар съм) и от няколко седмици(1-2)започна да се занимава с нас вратарят на мъжкия отбор и ни прави упражнения и т.н.И на 2рата седмица ме заболяха бъбреците.И сега когато се метна на една страна 2-3 пъти и ме заболява бъбрека на съответната страна.Дори и той(вратаря на мъжете) не можа да каже какво ми е . Приятели ми казаха че може да са ми изтинали бъбреците,но ако беше така дали нямаше да ме болят постоянно?А сега е само когато се мятам през другото време нямам никакви проблеми с тях.Иначе на мачове не ми се налага да се хвърлям на една и съща страна 2-3 пъти за 10 секунди и не ме болят от цял мачМоля ви за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет от мен -

незабавно потърси лекар, страдала съм от бъбреци и знам какво е.

Казват че чак когато те заболи тогава е станало зле, точно те до последно не сигнализират че са болни.

И е вярно.

Дори и да са изстинали, започнал е процес, който трябва да се лекува.

Не отлагай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш да те прегледа лекар, който ще прецени какво ти има и ще ти предпише съответното лечение. Това, че си решил, че те боли "бъбрек" не значи абсолютно нищо, освен,ч е не знаеш изобщо какво има под кожата ти. Темата се затваря - по интернет нямам как да се провежда диагностика и лечение и със постовете тук най-много да ти навредим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.