Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Трябва да напиша интерпретативно съчинение на тема: 'Ралица като модел на стереотипите на женското съществуване'.До колкото разбрах става въпроi за сирачеството, майчинството, съпружеството и вдовчеството.Бих искала да ви помоля за някакви насоки или примерни тези.Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добри насоки може да ти даде самият преподавател. Друг е въпроса ако не си чел и не познаваш самия материал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам текста и съм чел анализи,просто тези неща не ми се отдават.Преподавателят ми не може да ми даде насоки,защото сме ваканция и затова реших,че някой от форума би ми помогнал....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето....http://homework.pomagalo.com/preview/7523/interpretativno+sychinenie+na+tema+ralica+kato+model+na+stereotipite+na+jenskoto+syshtestvuvane/,не го преписвай обаче просто да знаеш какво да пишеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blagodarya,no vsushtnost request-a v Pomagalo sushto e ot men, no za razlika ot tuk tam poluchih otgovor vednaga. P.S Izvinyavam se,no kirilitsata mi ne raboti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.