Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги и колежки.Често ми се случва както ми се пуска компа или като пусна Catalyst Control Center-a да ми се ресва монитора.Картината или забива или се измества много на коя да е страна и все едно токов удар - гаси се и пак се пуска , и какъвто е бавен по 7-8 секунди зарежда.Идеи от какво може да е ? Само не го прави като си разцъквам вече на пуснат комп или както казах по-горе като отварям Control Center-a и то понякога , не винаги. Видеото ми е Asus AH4650 , последен модел AGP слот.Да добавя , че 2 пъти му се прееба охлаждането и първия път качи 95 C.Но иначе проблеми никакви с него. Модел на монитора :LG M237WDP

Редактирано от Swee The Doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със смяна на драйвера на видеото.Ако е последна версия сложи му нарочно по-стара да видиш дали ще има резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със смяна на драйвера на видеото.Ако е последна версия сложи му нарочно по-стара да видиш дали ще има резултат.

Ами с последна е , с по-старите повече проблеми правеше...

Здравейте 99% процента видео драйвера

Защо да е драйвера?Още преди да е boot-нал компа го прави същото.Например като трябва да се покаже логото на Mercury или стои загасен или уж се включва , черен екран и след 5-7 секунди се ресва. Редактирано от Swee The Doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко херца държите монитора? Ако е на повече от 60 Hz, настройте го на 60 Hz, и вижте дали има напредък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.