Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ick

XBOX360 или PS3?

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам коя от двете конзоли за игри е по - хубава? Какви са недостатъците и предимствата? Благодаря предварително на всеки отзовал се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS3 или PSP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ps3 според мене по почти всички параграфи... X BOZA изостава и във функционалност, и в игри, и във всичко... Поне в едно нещо БОЗа е по-добър - в хакването... иначе бокса има по-добра интернет подръжка, в смисъл ако всичко ще ти е легално се смята, че онлай популацията на екс бокс узъри е по-богата... Същото се говори и за PSP, че нямало хора онлайн. Имам PSP до сега хич не ми е пукало, че не мога да играя Гран Туризмо срещу 15 годишно виетнамче...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,слушай! Ако имаш излишни пари от порядъка на 700-800 лв. си купи Playstation 3 И НЯМА ДА СБЪРКАШ! Но ако си нормален човек,който събира пари,за да купи играта,то по-добре си вземи XBOX 360,защото той е около 400лв. (а има и по-евтини),а и с 1-2-3 игри отива към 500 лв.,а Playstation 3 с 3 игри е към 1000лв. :х ПС:ГРАФИКАТА Е АБСОЛЮТНО ЕДНАКВА И НА ДВЕТЕ КОНЗОЛИ=>ВЗЕМИ СИ ХВОХ 360 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XBOX-а е 400 ама версията без диск, само с 4 гб флашка, докато PS3 e 500лв с 160гб диск или 600 лв с 320гб диск + някоя друга екстра. Аз лично предпочетох март месец да си купя за 600 PS3 комплекта с 320 гб диск + втори геймпад + играта GT5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.