Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам коя от двете конзоли за игри е по - хубава? Какви са недостатъците и предимствата? Благодаря предварително на всеки отзовал се.

Редактирано от Радиоактивна катеричка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS3 или PSP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ps3 според мене по почти всички параграфи... X BOZA изостава и във функционалност, и в игри, и във всичко... Поне в едно нещо БОЗа е по-добър - в хакването... иначе бокса има по-добра интернет подръжка, в смисъл ако всичко ще ти е легално се смята, че онлай популацията на екс бокс узъри е по-богата... Същото се говори и за PSP, че нямало хора онлайн. Имам PSP до сега хич не ми е пукало, че не мога да играя Гран Туризмо срещу 15 годишно виетнамче...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,слушай! Ако имаш излишни пари от порядъка на 700-800 лв. си купи Playstation 3 И НЯМА ДА СБЪРКАШ! Но ако си нормален човек,който събира пари,за да купи играта,то по-добре си вземи XBOX 360,защото той е около 400лв. (а има и по-евтини),а и с 1-2-3 игри отива към 500 лв.,а Playstation 3 с 3 игри е към 1000лв. :х ПС:ГРАФИКАТА Е АБСОЛЮТНО ЕДНАКВА И НА ДВЕТЕ КОНЗОЛИ=>ВЗЕМИ СИ ХВОХ 360 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XBOX-а е 400 ама версията без диск, само с 4 гб флашка, докато PS3 e 500лв с 160гб диск или 600 лв с 320гб диск + някоя друга екстра. Аз лично предпочетох март месец да си купя за 600 PS3 комплекта с 320 гб диск + втори геймпад + играта GT5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.