Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Чичо доктор

Проблем с разчитането на МР3 от компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.:) Не разбирам много от инф.технологии ,но ще се опитам да обясня проблема си .Наскоро преинсталирах компютъра си и оттогава имам проблем - компютъра ми не разчита никакви флашки и МР3-ки -въобще не дава знак ,че има вкарано устройство.На МР3-ката се изписва ,че батерията се зарежда .Дисковете обаче ги чете.Пробвах с различни МР3-ки ,но нито 1 от тях не ги разчита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си кодеците K-Lite и ще чете почти всичко. А за флашките може да опиташ да инсталираш драйвър за USB портовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.:) Изтеглих кодека ,но още няма резултат.Ако можеш да ми кажеш какви точно драйвери да инсталирам и от къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли някакви дискове с драйвъри когато си купувал компютъра? Препоръчвам ти да си инсталираш програмата Driver genuis и да инсталираш всички лишсващи и упдейтнеш инсталираните стари версии на съществуващите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.