Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

жената на шефа

въпрос за легитимна гражданска отговорност

Препоръчан отговор

Здравейте имам малко странен и сигурно наивен въпрос , та преди няколко дни баща ми сключил гражданска и картончето изглежда по начина по който съм снимала нормално ли е да е така или просто е наставяно и брокерите са го излъгали нещо.А и другото което ме притеснява е че пише моето име на документа а иначе пише възраст на водача 50 години и сумата е за водач с по-дълъг стаж тоест 160 лв, а аз съм под 25години и трябва да платя повече , да не би при спиране от контролен орган и проверка да има проблем , благодаря Ви предварително.

post-49147-0-88462100-1333820770_thumb.j

post-49147-0-69456000-1333820777_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте шефска съпруга.Валидността на гражданска отговорност за автомобил се проверява в "Гаранционен фонд" . За всеобщ наш "късмет" точно в момента онлайн справката НЕ РАБОТИ.Стискам палци да е валидна застраховката Ви.

П.П.Полуразлепения стикер ,захванат с телбод и изрязан от друг документ най-вероятно дори тук от Бургас ми вони на супер грубо недодялано менте.За СТ не знам как ще реагират куките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много ще я проверим и ако даде че е валидна предполагам всичко е 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте шефска съпруга.Валидността на гражданска отговорност за автомобил се проверява в "Гаранционен фонд" . За всеобщ наш "късмет" точно в момента онлайн справката НЕ РАБОТИ.Стискам палци да е валидна застраховката Ви.

....

А замисля ли ли сте се че системата има нужда от действия като ъпдейт на софтуера, архивиране на някои част (които не могат да се архивират онлайн) и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял ,но според "Планираната" им "профилактика" ми смърди.Като е планирана се пише от-до няма да работи.Планираното може да е от седмица и до не се знае кога.А и не виждам какво общо има изказването и забележката Ви с темата?Постове ли трупате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял ,но според "Планираната" им "профилактика" ми смърди.Като е планирана се пише от-до няма да работи.Планираното може да е от седмица и до не се знае кога.А и не виждам какво общо има изказването и забележката Ви с темата?Постове ли трупате?

Не, имам си достатъчно. И се планира всяка седмица. И инфраструктурата е прекалено сложна да може да се каже от и до

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.