Премини към съдържанието
жената на шефа

въпрос за легитимна гражданска отговорност

Препоръчан отговор

Здравейте имам малко странен и сигурно наивен въпрос , та преди няколко дни баща ми сключил гражданска и картончето изглежда по начина по който съм снимала нормално ли е да е така или просто е наставяно и брокерите са го излъгали нещо.А и другото което ме притеснява е че пише моето име на документа а иначе пише възраст на водача 50 години и сумата е за водач с по-дълъг стаж тоест 160 лв, а аз съм под 25години и трябва да платя повече , да не би при спиране от контролен орган и проверка да има проблем , благодаря Ви предварително.

post-49147-0-88462100-1333820770_thumb.j

post-49147-0-69456000-1333820777_thumb.j

Редактирано от жената на шефа (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте шефска съпруга.Валидността на гражданска отговорност за автомобил се проверява в "Гаранционен фонд" . За всеобщ наш "късмет" точно в момента онлайн справката НЕ РАБОТИ.Стискам палци да е валидна застраховката Ви.

П.П.Полуразлепения стикер ,захванат с телбод и изрязан от друг документ най-вероятно дори тук от Бургас ми вони на супер грубо недодялано менте.За СТ не знам как ще реагират куките.

Редактирано от Jimm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много ще я проверим и ако даде че е валидна предполагам всичко е 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте шефска съпруга.Валидността на гражданска отговорност за автомобил се проверява в "Гаранционен фонд" . За всеобщ наш "късмет" точно в момента онлайн справката НЕ РАБОТИ.Стискам палци да е валидна застраховката Ви.

....

А замисля ли ли сте се че системата има нужда от действия като ъпдейт на софтуера, архивиране на някои част (които не могат да се архивират онлайн) и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял ,но според "Планираната" им "профилактика" ми смърди.Като е планирана се пише от-до няма да работи.Планираното може да е от седмица и до не се знае кога.А и не виждам какво общо има изказването и забележката Ви с темата?Постове ли трупате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял ,но според "Планираната" им "профилактика" ми смърди.Като е планирана се пише от-до няма да работи.Планираното може да е от седмица и до не се знае кога.А и не виждам какво общо има изказването и забележката Ви с темата?Постове ли трупате?

Не, имам си достатъчно. И се планира всяка седмица. И инфраструктурата е прекалено сложна да може да се каже от и до

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.