Премини към съдържанието
BAI IVAN

Имам проблем с RAM памета!

Препоръчан отговор

Значи,проблема ми е ,че лаптопа ми уж има 8 GB RAM памет,а ми показва това:Публикувано изображение

,което малко не ми се връзва :ohmy: :ohmy: :ohmy:

А пък в един сайт за проверяване дали игрите ще ти тръгнат ми излиза това:

Публикувано изображение

Моля за помощ,някой ако може да ми каже дали това е проблем и ако е как да го оправя!

ПС:Благодаря предварително!!! :question: :question: :question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението на проблема е в инсталирането на 64 битов уиндоус!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко бита е операционната ти система,ако е 32 бита няма да разпозне цялата памет,за 8 ГБ ти трябва 64 битова операционна система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко бита е операционната ти система,ако е 32 бита няма да разпозне цялата памет,за 8 ГБ ти трябва 64 битова операционна система?

АААА,то значи това било проблема!!!Много благодаря!!!!

Оффф,значи!!!Да знаеш въможно решаване на проблема ,като изключим преинсталация!!! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че има начин,ако нямаш проблеми си карай така,ако имаш преинсталирай, не е толкова сложно..или пък изчакай докато щеш нещеш се наложи преинсталация...все някога се налага и тогава сложи 64 бита...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова решение. Трябва да направиш инсталация на чисто 64-битово копие на Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин, но той важи само за много малко и то специфични приложения. Или ще трябва да се задоволите със ситуацията или да преинсталирате

Няма такова решение. Трябва да направиш инсталация на чисто 64-битово копие на Windows 7

Я си помислете и с епоровете преди толкова ултимативно да пишете неверни неща!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://windows.microsoft.com/bg-BG/windows7/32-bit-and-64-bit-Windows-frequently-asked-questions - Всъщност може и да може, позачетох се тук, но се обърках и нищо не разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://windows.micro...asked-questions - Всъщност може и да може, позачетох се тук, но се обърках и нищо не разбрах.

http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_Address_Extension
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прясно извадено от сайта ма Microsoft:

Мога ли да надстройвам от 32-битова версия на Windows до 64-битова версия на Windows?

Не. Ако текущо изпълнявате 32-битова версия на Windows, можете да надстроите само до друга 32-битова версия на Windows. Аналогично, ако изпълнявате 64-битова версия на Windows Vista, можете да надстроите само до друга 64-битова версия на Windows Vista.

За повече информация по въпроса за инсталирането и надстройката на 32-битовите и 64-битовите версии на Windows отидете на Възможности за инсталиране на Windows Vista (32-битова версия) . или Възможности за инсталиране на Windows Vista (64-битова версия) онлайн.

Ако искате да промените 32-битова версия на Windows на 64-битова версия наWindows Vista, архивирайте файловете си и изпълнете чиста инсталация на съответната 64-битова версия на Windows Vista.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко да продължа темата :) В действителност в момента аз колко РАМ използвам.Имам предвид дали само пише,че имам 3.5ГБ,а използвам 8ГБ или съм ограничен до тези 3.5ГБ нищо че имам 8ГБ!!! Извинявам се за глупавия въпрос ,но за първи път съм на Windows 7 и всичко ми е неясно :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвате само 3.5 GB, които ОС "разпознава".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвате само 3.5 GB, които ОС "разпознава".

Аха,много благодаря за бързия отговор!!!Значи най-вероятно ще да се преинсталира тоз моя комп!!!!

Пак благодаря на всички включили се в темата!!! :clap::cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.