Премини към съдържанието
FahitY

Зарядно за Nokia N97 Mini

Препоръчан отговор

Здравейте! Не знам дали това е мястото, ако не е нека модераторите преместят темата..... Някой има ли да продава такова зарядно, че моето малко "пострада"....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не е тук мястото за темата.. А такова зарядно се продава в много магазини за техника. Дори съм виждал в една от големите вериги наскоро, няма да правим реклама.... ама нещо си ...полис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че има в магазините, но ми се искаше да го намеря по-изгодно.... Пък тук където живея няма от големите...верижни магазини "нещо си...полис" :D

Редактирано от FahitY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Знам, че има в магазините, но ми се искаше да го намеря по-изгодно....

Пък тук където живея няма от големите...верижни магазини "нещо си...полис" :D

Колко по-изгодно. Зарядното струва около 30 лева и за такъв телефон като акцесоар са му избрали по височка цена. Все пак, телефончето не е детска играчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...в *****валник.ком имаше за 10лв.... но тогава не ми беше нужно, а сега са го продали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...в *****валник.ком имаше за 10лв.... но тогава не ми беше нужно, а сега са го продали...

http://eftini.com/zariadno-ustroistvo-za-nokia-n97-mini-p-19603.html

Имай в предвид че едно некачествено или дефектирало зарядно може сериозно да намали живота на батерията на телефона, а дори и да повреди самия телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е нали това е ново уж..какво може да му е ? Освен, че ще е некачествено..но не мисля,че универсалното което ползвах ще е по-качествено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.