Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Става дума за HP Compaq 6730s, от няколко дни usb-тата работят произволно: айпод работи нормално, но мишка и флашки не хваща, също и фотоапарат, bluetooth на лаптопа също не намира телефон :( Казаха ми, че би могло да се оправи чрез нови драйвъри на дъното - в Еверест ми показа Intel Cantiga PM45, но в сайта на Intel няма такъв, явно е част от някое по-голямо семейство, неизвестно за мен. Намерих драйвър, който уж става: http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=20775&ProdId=2991&lang=eng&OSVersion=Windows%207%20(64-bit)*&DownloadType=Drivers#help

но ме притеснява да не стане фал при инсталацията, а в момента е деликатен период с няколко курсови :D

Според вас възможно ли е да има друг източник на този проблем? Мерси и лека вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако те е страх да не пострада нещо, занеси лаптопа на сервиз да му направят профилактика и ако се налага да преинсталират без да ти съсипват информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.