Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nypet

TOSHIBA - създадох си проблем

Препоръчан отговор

Спрях няколко от 1000-те процеса, които автоматично стартират при зареждане на Windows XP и явно съм пипнала не където трябва - Fn не работи (а ми трябва), като махна кабела и остане на батерия само, екранът потъмнява. Помагайте... Моля, ако може без конско, защо пипам като не разбирам - аз си го прочетох вече :D Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не разбираш нищо, по добре занси компютъра на сервиз да го погледнат. Това е най-доброто решение. А преди да пипаш може да постнеш тема тук и колеги да ти обяснят, кой процес за какво служи и дали може да се забрани. Също така има и оптимизиращи програми, които може да контролират процесите.

Има вероятност да имаш и вируси. Затова ако можеш посети тази тема:http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819 , за да могат колегите да ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук намерих списък със услугите и обяснение за всяка една, дали да е изключена или включена.Направи сравнение със твойте услуги и си реши коя как да я оставиш. Само да спомена че при теб,от долу на горе третата услуга трябва да е на автоматичен режим. Става на въпрос за Windows zero Configuration. Не съм сигурен дали това не противоречи на правилата но все пак ги поставям да ги разгледаш.

http://uroci.net/urok/869/%D0%9F%D1%8A%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-Windows-XP-(Home-%D0%B8-Pro)/2/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.