Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Аз освен Нокия 500 имам и нокия 1680 класик.Значи аз имам такъв "специален"юсб кабел за нея.Когато закупувах кабела в кутията му имаше и дискче.Инсталирах драйверите от него и пак нищо...Значи както му е реда кликнах в Nokia PC Suite на Manage connection и избрах serial cable ,но там ми трябва COM 4 ,а пък на компютъра имам само COM 1 Как мога да си сложа COM 4? Сигурен съм ,че така се свързва защото преди бая време го правих и сега ми трябва и го повтарям ама самоче забравих тва с ком портовете как ставаше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В опциите на програмата Nokia PC Suite, погледнете дали възможност за смяна на COM (да съответства на порта който сте включили USB кабела) Иначе може да смените USB порта на компютъра (да вкл. data кабела)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах.Никъде няма такова нещо!

Не споменаваш с кой Windows си, но виж в Control Panel, там трябва да имаш Nokia Connection Manager, от него можеш да си настроиш интерфейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като влезна в контол панела и влезна в Nokia Connection Manager там има 4 неща за конфугуриране:На инфраред,на блутут (за който нито телефона ми го има,нито пък компютъра...),USB cable (няма какво да се конфигурира)и serial cable.Значи аз избирам serial cable и там имам да избера кой COM Port да го конфигурирам.Аз имам само един порт-COM Port 1 ,а на мен ми трябва да има COM Port 4 Е,как да го направя?В PC suite на нокия като гледам няма такава настройка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.