Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам проблем при разкодирането на телефона ми.

Следвах всички инструкции от http://bulmag.com/in...rry-instruction но този "MEP-READER"

не ми изписва кода ,който трябва да въведа "NETWORK MEP CODE".

Ако може някой да ми помогне като изпише характеристиките по долу в "MEP-readera" и да ми каже кода , ще съм ви много благодарен (:

IMEI: 359430034894499

MEP: 22578-052

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона се носи на сервиз да се разкодира, за да не стане беля. Вярно струва пари, но поне ще може да си го използваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , в сервиза ще ви вземат повече , а и незнаеш какво ще му пипат по софтуера. Аз си го отключих през този ONLine serviz , пратиха ми кода въведох го и всичко е OK. Аз лично знам, че в много от тези сервизи работят хора без никакво образование. Като ги питаш какво са завършили и млъкват. А и ако ги попиташ за фактура за сервиз мънкат като второкласници, просто са обикновени продавачи и са по прочели нещо и си правят експерименти с нашите телефони. Тези от BULMAG са добри, а и не е нужно да ходиш до тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ONLine serviz , пратиха ми кода въведох го и всичко е OK.

Какво е това? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пращат ти кода ONLine , без да ходя до тях. Всичко става през мрежата. Всички телефонни номера и настроики си остават. Преди години си бях отключвал една нокия, бяха ми изтрили всичко в един сервиз.

Редактирано от kmeta na neta (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вчера отключих такова Blackberry при тези момчета , отидох до тях. Самоче ми взеха 20лв промоцията била само ONLine. Но сам доволен дадоха ми кода и ми показаха как да го вкарам. Абе по добре да ги вида пък друк път може и да си платя по нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.