Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mydoom

Проблем с батерия на "Acer Aspire 5810T"

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, отделили време за моя проблем! Проблемът е следния - имам лаптоп на почти 3 години, който от няколко месеца ми създава проблем с батерията. Лаптопът индикира за наличие на захранване, но батерията не се зарежда. Вече започнах да се замислям за нова батерия, но се разрових малко в интернет и се оказва, че това може и да не ми помогне особено защото може проблемът да идва от драйверите, отговарящи за захранването. Ще помоля всеки, който има идея за евентуално решение или препоръка за решение на този проблем да остави мнение. Искам да премина през всички възможни опций преди смяна на батерията. Благодаря предварително! OS: Windows 7 x64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.