Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с видео драйверите на HP ProBook 4720s XX836EA Caviar. Работи под Windows 7 Ultimate SP1 x64. Драйверите са от сайта на производителя. През произволен период от време флаш клиповете от ютуб, вбокс и други сайтове са зелени. Същото става само при HD филмите (mkv формат) с плеър media player classic home cinema. След като преинсталирам драйверите се оправя... Ако опитам да сложа драйвери от сайта на АМД, приложението което уж трябва да ми запознае картата ми казва, че няма намерена карта или нещо от сорта. Видеото е ATI-AMD Radeon HD 6370M 1GB DDR3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, аз имам същия лаптоп от една година и този проблем го нямам , за това ти пращам линк за сваляне на драйверите които съм инсталирал.... ако не се оправи го занеси на сервиз защото моят първи лап топ пак същия получи подобен проблем , но още на третия ден.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с sp52818.exe , а тези твоите изобщо ги няма в сайта им... ЕДИТ: сега видях, че които си ми дал са по-стари, което не ме устройва.

Редактирано от Ivan Ivanov_318374 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така е , но тях съм инсталирал и лаптопа си бачка перфектно понякога по-старите са по-добри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Господин Бинев
      Привет! Вчера ми пристигна Lenovo A536 от emag. Разгледах го за точно 5 минути. Включих го да се зарежда. Нямаше ме два часа, след това се върнах и го извадих... излезнах навън, беше с мен около 2 часа, и да си правихме снимки с едни приятели, за най-много час. Като се прибрах, отново го включих да се зарежда, беше 20:20. Сутринта в 07:30 го извадих, беше на 100% батерията. На училище беше с мен 4 часа и нещо, аз да съм го ползвал 2 часа за леки игри и WiFi. Както казах, след 4 часа в 11 и нещо, вече бяха останали само 45 процента... върнах се вкъщи, изтощих го на 0% отново го пуснах да се зарежда... Продължи 4 часа... и сега е изваден от 4 часа и e на 52%, през тези 4 часа съм имал 40 минути интернет, през wifi и 20 минути чисто, игри като subway surfers... Направил съм една софтуерна актулизация, не съм сигурен дали тя е повлиала за този толкова бърз спат в батерията.. Искам да падат, по-бавно процентите.. Помощ!
    • от joro010
      Какви процесори потдържа дъното на лаптоп LG LS50a (Motherboard Name LG LS50-AE6H1).
    • от Krow
      Здравейте, 
      моля ви да ми дадете препоръка за таблет до 400, 450 лева максимум...Ще го ползвам главно за игри- съответно искам да е с по-големи възможности на gpu-to. Насочил съм се главно към 4 модела таблети, но все пак съм отворен за нови предложения!
      Първия- http://www.technomarket.bg/products/09131685/google-nexus7-16gb
      Втория- http://www.technomarket.bg/products/09134359/toshiba-tablet-at10-a-104
      Третия- http://www.technomarket.bg/products/09134122/acer-iconia-tablet-a3-a10-v2-16gb
      Четвъртия- http://www.technomarket.bg/products/09133484/asus-me180a-1b022a
      А, също ако можеше да ми отговорите, абсолютно всички таблети ли са с интегрирана графична памет? И това значи ли, че е абсолютно задължително да ми черпят от рам паметта, а не да си имат самостоятелна видео карта? 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.