Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като на тази операционна система се пускат сървъри, мисля че имам проблем с портовете. Онзи ден вкарах интернет специално за машината, IP-то е реално, всичко както трябва. И следователно след пускането на сървъра би трябвало хората да влизат, да ама не. Замислих се и стигнах до едно нещо.. възможно ли е това да е нещо от уиндоуса? Да не би порта 27015 трябва да се настрои според firewall-a? Имате ли идея от какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като на тази операционна система се пускат сървъри, мисля че имам проблем с портовете. Онзи ден вкарах интернет специално за машината, IP-то е реално, всичко както трябва. И следователно след пускането на сървъра би трябвало хората да влизат, да ама не. Замислих се и стигнах до едно нещо.. възможно ли е това да е нещо от уиндоуса? Да не би порта 27015 трябва да се настрои според firewall-a? Имате ли идея от какво е?

1. версията на ОС

2. Да, защитната стена трябва да се отвори за да е видим този порт отвън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм навътре с тези работи, би ли ми обяснил г/д как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм навътре с тези работи, би ли ми обяснил г/д как става?

контролния панел, от там firewall и добавяте правило, което да отваря порта. Прочетете документацията, има много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.