Премини към съдържанието
agressor4ee

Проблем с мобилната версия на Vbox7 на Samsung Galaxy ACE s5830i

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали има някакъв проблем с мобилната версия на Вбокс или проблема е в телефона ми до преди няколко дена си гледах клипчета на него без проблем с мобилната версия на bs player без да ги тегля а сега когато вляза във вбокс и цъкна на някое клипче и дам пусни ми излиза 2ри прозорец в който пише 404 Not Found и отдолу пише nginx/0.7.65 та въпроса ми е в момента има ли някакъв проблем с мобилната версия на вбокс или проблема е в телефона ми и как да го оправя пробвах с всякакви баузъри и не става направено е да приема coockies и plug-ins версията на андроида е 2.3.6 мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали има някакъв проблем с мобилната версия на Вбокс или проблема е в телефона ми до преди няколко дена си гледах клипчета на него без проблем с мобилната версия на bs player без да ги тегля а сега когато вляза във вбокс и цъкна на някое клипче и дам пусни ми излиза 2ри прозорец в който пише 404 Not Found и отдолу пише nginx/0.7.65 та въпроса ми е в момента има ли някакъв проблем с мобилната версия на вбокс или проблема е в телефона ми и как да го оправя пробвах с всякакви баузъри и не става направено е да приема coockies и plug-ins версията на андроида е 2.3.6

мерси предварително

това е код за несъществуваща страница т.е. проблема е в сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е код за несъществуваща страница т.е. проблема е в сайта

мерси много да не се притеснявам че съм си бъгнал телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз днес не можах да гледам,така че явно е от сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, от сайта е. В случай,че не можете да ползвате мобилната версия, отворете настолната такава-пак може да се гледат клипове. В Market-а си намерте MX Video Player (или някой друг с поддържка на streaming) и Vbox7 Handler. Така, когато цъкнете на линк във vbox7 ще ви даде избор дали да отворите линка във бразуера или с handler-а. Давате втората опция и то го пуска през предпочитания плейър. Леко омотано,но пък и така става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.