Премини към съдържанието
naspoo

Проблем с Мишките ! Трябва ми помощ!

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам ужасен проблем с мишките и той е следния, че : мишката или засича или аз си го внушавам това нещо... което разбира се е малко-вероятно да си го внушавам. Имам мишка Qpad5K - която засичаше доста злобно и я пратих на ремонт ( това си е лично от мишката със сигурност) ! Сега съм с някаква мишка на един приятел който ми я даде докато се върне моята. Мишката тази в момента е с неизвестна марка само пише от долу ОПТИКАЛ и си свети в червено. Има си 2 бутона и един скрол. Когато мърдам много рязко мишката засича на едно място а ръката ми е в другия край.Може ли да е от бързината с която я мърдам и да не може да ми смогне на движението ? Защото когато я движа плавно не си засича когато се разбързам малко също не засича.Но ако почна много бързо да я движа... говоря за ужасно бързо и не може да смогне и засича посредата на екрана и после пак бавно я движа.... СЛУЧВА се в ЦС ! в друга игра не съм го забелязал защото не я мърдам толкова рязко... Дайте някакви предложения да видим какво мога да сторя... Преинсталнато е ПЦ-то и тази мишка няма драйвари за нея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.