Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Filsun

Качественни портативни колонки за лаптоп (бива да стават и за телефона)

Препоръчан отговор

Здравейте! Аз имам Nokia 500 -накратко много ми харесва освен един проблем-много му е слаб звука!Просто самият телефон си е такъв..."МНОГО"е пресилено ,ама малко слабичко звучи напоследък и една xpress music може да надделее по звук ....Та реших понеже аз много го използвам за музика да си взема портативна колонка ,но да е хубава.Да свири хубаво. и да е на достъпна цена.За сега съм се спрял на Genius-сите: SP-I150 -ами единственният му недостатък е много малката колонка ,а са го направили да изглежда все есно са сложили голяма ,а всъщност колонката е в центъра (виж в файловете долу SP-I150) Ето и доказателството...

всъщност в клипа един човек я разглобява докато работи Та,имате ли похвали от портативни колонки и можете ли да ми препоръчате колкото се може по-качественна ако трябва дори да е скъпа

post-305930-0-63737600-1333913586_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз имам Nokia 500 -накратко много ми харесва освен един проблем-много му е слаб звука!Просто самият телефон си е такъв..."МНОГО"е пресилено ,ама малко слабичко звучи напоследък и една xpress music може да надделее по звук ....Та реших понеже аз много го използвам за музика да си взема портативна колонка ,но да е хубава.Да свири хубаво. и да е на достъпна цена.За сега съм се спрял на Genius-сите:

SP-I150 -ами единственният му недостатък е много малката колонка ,а са го направили да изглежда все есно са сложили голяма ,а всъщност колонката е в центъра (виж в файловете долу SP-I150)

Ето и доказателството...

всъщност в клипа един човек я разглобява докато работи

Та,имате ли похвали от портативни колонки и можете ли да ми препоръчате колкото се може по-качественна ако трябва дори да е скъпа

А защо не си купите хубави слушалки, тогава и качеството на музиката ще е по-добро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами колкото и смешно да звучи-на мен ми трябва не за слушалки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами колкото и смешно да звучи-на мен ми трябва не за слушалки

Ааа, за гъзария... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И основно за лаптопа който и той дава много слаб звук ,а той е Acer Aspire 5742ZG ,но да има и батерия.Защото когато отида на село и си оставя лаптопа някъде на някое бюро да гледам нещо и просто да си седна на дивана или на леглотооооо-ВЪРИ ЧУЙ НЕЩО....Наистина,толкова е тих ,че направо само чуваш тихо фуфлене...А просто нямам друг избор...Нямам колонки,нямам де да го свържа... Така ,че ми трябва нещо преносимо за да мога и на други места ако пътувам да мога да си работя на него с добър звук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.