Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Изнамериха ваксина срещу рак?

Препоръчан отговор

Ваксина срещу рак откриха израелски учени, с помощта на която имунната система разпознава основната молекула на туморните клетки.

Мечтата за поколения учени се сбъдна - учени от израелската столица откриха как да задействат имунната защита срещу най-смъртоносната болест, съобщи в. «Дейли телеграф”. Откритието е изключително важно, защото до този момент изследователите не намираха ключовото звено между автоимунния механизъм и медикаментите.

Организмът не разпознава патологичните изменения и не активира защитните си механизми. Израелските учени са открили начин как да предизвикат тялото само да се справи с проблемите. Откритият лек облекчава и болката от раковите заболявания. Тя атакува и унищожава малките тумори и подава ръка на лекувани пациенти, които се боят от рецидив. Фармацевтичната компания Vaxil Biotheraputics заедно със специалисти от Университета в Тел Авив са разработили ваксината, която е плод на дългогодишни проучвания. Доброволци с рак на кръвта са напълно излекувани, показали изпитанията на имунолозите. Ако те са успешни, ваксината ще бъде в продажба до 6 години.

dir.bg

Новината е повече от добра, стига да не е поредната евтина сензация.

Ако е истина, то това е най-голямото откритие в областта на медицината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път откриха лек срещу рака. Спомням си, че преди 30-на години в една болница в Пловдив го бяха открили. Ама дотам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтини сензации разни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път откриха лек срещу рака.

А това какво е?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това какво е?! ;)

Това е една от всичките псевдо-панацеи, "изобретена" от един мошеник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е една от всичките псевдо-панацеи, "изобретена" от един мошеник.

Нищо подобно,просто някои докторчета искат да има болни от рак,затова все още се възползват и печелят пари от това,а Българският гражданин страда заради тяхната ненаситеност и алчност,точно затова оплюват и казват,че човека е мошеник.

Да не говоря за фармацевтичните компании,какво ще стане с тях,ако се лицензира лекарството на Доктор Продан Христов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана с лекарството против рак на билкова основа на проф. Иларион Янчев?

Много хора имаха желание да се лекуват с его.

Дали въобще този препарат се проучва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо подобно,просто някои докторчета искат да има болни от рак,затова все още се възползват и печелят пари от това,а Българският гражданин страда заради тяхната ненаситеност и алчност,точно затова оплюват и казват,че човека е мошеник.

Да не говоря за фармацевтичните компании,какво ще стане с тях,ако се лицензира лекарството на Доктор Продан Христов.

Поредният компетентен всичкоразбирач, с огромен клиничен опит в лечението на онкозаболяванията.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният компетентен всичкоразбирач, с огромен клиничен опит в лечението на онкозаболяванията.....

1.Никъде не съм споменал,че разбирам от всичко!Това се отнася и за теб dimadoctor-чо,тъй като има една поговорка която казва :

"Човек се учи докато е жив"

2.Аз изказвам моето мнение и прилагам факти,които са абсолютно проверени!

3.Не си въобразявай че си много компетентен,с една оплюваща дума и толкоз и какво,май егото ти подскочи до небето,а?!

4.Много е лесно да се оплюва,тоя е мошеник,тоя е бандит,другия е не знам си какъв,много просто,с нищо не си подкрепил изказването си,още по просто е че има и хора,които ти се връзват на празните приказчици,или може би и те работят в сферата на "здравеопазването",ако е така,значи е логично да те подкрепят!

5.Айде сега като си тръгнал да се изказваш,да напишеш,защо Доктор Продан Христов е мошеник и каква "псевдо панацея" е "изобретил",много ми е интересно да ти чуя обосновката dimadoctor-чо,ако има такава,ама малко ме съмнява че ще го направиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Никъде не съм споменал,че разбирам от всичко!Това се отнася и за теб dimadoctor-чо,тъй като има една поговорка която казва :

"Човек се учи докато е жив"

2.Аз изказвам моето мнение и прилагам факти,които са абсолютно проверени!

3.Не си въобразявай че си много компетентен,с една оплюваща дума и толкоз и какво,май егото ти подскочи до небето,а?!

4.Много е лесно да се оплюва,тоя е мошеник,тоя е бандит,другия е не знам си какъв,много просто,с нищо не си подкрепил изказването си,още по просто е че има и хора,които ти се връзват на празните приказчици,или може би и те работят в сферата на "здравеопазването",ако е така,значи е логично да те подкрепят!

5.Айде сега като си тръгнал да се изказваш,да напишеш,защо Доктор Продан Христов е мошеник и каква "псевдо панацея" е "изобретил",много ми е интересно да ти чуя обосновката dimadoctor-чо,ако има такава,ама малко ме съмнява че ще го направиш!

ча`ай малко пич, да стана от гроба и шти каа колко са добри панацеите на разните там аПсолютно проверени факти, които ми опънаа петалата кат` ги пробвах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ваксина срещу рак откриха израелски учени, с помощта на която имунната система разпознава основната молекула на туморните клетки.

Мечтата за поколения учени се сбъдна - учени от израелската столица откриха как да задействат имунната защита срещу най-смъртоносната болест, съобщи в. «Дейли телеграф”. Откритието е изключително важно, защото до този момент изследователите не намираха ключовото звено между автоимунния механизъм и медикаментите.

Организмът не разпознава патологичните изменения и не активира защитните си механизми. Израелските учени са открили начин как да предизвикат тялото само да се справи с проблемите. Откритият лек облекчава и болката от раковите заболявания. Тя атакува и унищожава малките тумори и подава ръка на лекувани пациенти, които се боят от рецидив. Фармацевтичната компания Vaxil Biotheraputics заедно със специалисти от Университета в Тел Авив са разработили ваксината, която е плод на дългогодишни проучвания. Доброволци с рак на кръвта са напълно излекувани, показали изпитанията на имунолозите. Ако те са успешни, ваксината ще бъде в продажба до 6 години.

dir.bg

Новината е повече от добра, стига да не е поредната евтина сензация.

Ако е истина, то това е най-голямото откритие в областта на медицината.

Привет, достатъчно е да чуе човек,че Израелски учени са открили тази ваксина за да бъде сигурен,че това е поредната манипулация за редоциране на населението, тази ваксина ще увеличи болните от рак. Ще ги предразположи към болестта..... Не вярвам на евреите, заради тях страда светът. Затова от много години не ваксинирам нито детето си нито себе си отдавна отрекоха ваксините в Япония и много други страни...... Щом нещо е изречено официално, то 100% е лъжа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драги terorDrEaM, смятам за нормално да споря по медицински теми с хора, които имат поне малко общо със сферата на медицината. Ти от тях ли си? Наясно ли си колко много вида ракови заболявания има? И колко различни са те по развитие, метаболизъм, лечение? И доколко е вероятно един единствен "препарат" с напълно недоказано действие да е ефективен срещу всички от тях? Знаеш ли какво е клинично изпитание или проучване, и кога точно дадена субстанция се признава за лекарство? Защото това, което се рекламира като "лекарство против рак" / бе значение какъв точно- ей тъй, срещу рак / нито е преминало клинични изпитания, нито е узаконено за употреба. Но това не пречи на П. Христов да го продава като лекарство и да заблуждава хората. Как се нарича това и как се наказва от закона? За късмет на Христов това става в България, ако беше в нормална държава с действащо законодателство - отдавна щеше да е арестуван и с ефективна присъда. За моята компетентност оставям да съдят колегите и пациентите ми, когато станеш един от тях- заповядай на разговор. P.S. И какви точно проверени факти си приложил, че нещо ми се губят....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, достатъчно е да чуе човек,че Израелски учени са открили тази ваксина за да бъде сигурен,че това е поредната манипулация за редоциране на населението, тази ваксина ще увеличи болните от рак. Ще ги предразположи към болестта..... Не вярвам на евреите, заради тях страда светът. Затова от много години не ваксинирам нито детето си нито себе си отдавна отрекоха ваксините в Япония и много други страни...... Щом нещо е изречено официално, то 100% е лъжа...

Всъщност евреите са измислили средствата за масово унищожение. Например атомната бомба и други подобни щуротии. Те (и всички останали) не правят успешни лекарства срещу рака, нямат никакъв интерес, затова отиват към ваксини.

P.S. Например през 1999 г. срещу грипа беше използван масово точно в Япония един измислен пенкелер - Tamiflu. Тази дришня още се прилага, въпреки огромните скандали с интересите и използването му като ваксина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много конспирации тука !!! Хората ви хвърлили стръвта и всеки почнал да разбира. То пази Боже да не ти идва на главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истина е, че навсякъде по света се правят опити да се създадат лекарства за лечение на раковите заболявания, но засега няма лекарство, което да лекува на 100% поне един вид рак. За съжаление... Според мен е невъзможно да съществува лек за всички видове рак. Дано греша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много конспирации тука !!! Хората ви хвърлили стръвта и всеки почнал да разбира.

То пази Боже да не ти идва на главата.

Ех, като гледам ти се правиш на разбирач, без дори да знаеш какво означава думата "конспирации"- сигурно урана с който бомбандираха Югославия - СЕЩ / Съединените Еврейски Щати / т.е. западен Израел също е по твойте думи влиза в конспирации?Ала от тогава колко поголовно се увиличиха онкоболните на Балканите в това число и България, нямаш никаква представа нали? Може би демокрацията която изнася СЕЩ в Ирак,Авганистан,Либия също е просто конспирации.... Ех, много станаха конспирациите.... Гледай си там Би Ти Ви и останалите медии за масово углопяване и си свиркай, без това си отказал да мислиш и използваш това което Бог те е дарил да се отличавш от животните......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, като гледам ти се правиш на разбирач, без дори да знаеш какво означава думата "конспирации"- сигурно урана с който бомбандираха Югославия - СЕЩ / Съединените Еврейски Щати / т.е. западен Израел също е по твойте думи влиза в конспирации?Ала от тогава колко поголовно се увиличиха онкоболните на Балканите в това число и България, нямаш никаква представа нали?

Честно да ти кажа нямам представа ! Бихте ли бил така добър да ми отворите очите с тезите които сте разисквали с вашите другари по коментаторските кафета на Балканите ?

Щом намесихте уран и бомби логично е да предоставите данни за радиационния фон на Балканите преди и след бомбадировките над бивша Югославия или това не е от значение. От значение е че според вас и най вече в България се увеличил броя на онкоболните поради тази причина !!! ( тя причината е май съвсем друга ама хайде ти тогава може и да не си бил плануван когато бяха тия събития) Останалата част от поста ти дето не влиза в цитата не е по темата за да ти отговарям и не знам защо я заби в тази посока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един правоспособен лекар лекува рак със сода бикарбонат инжектиран директно в образуванието. а пак един съселянин го лекуват със слънчево хранене от рак , дават му само вода да пие добавих още два метода , за разведряване на обстановката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наясно ли си колко много вида ракови заболявания има?

Естествено че съм наясно!Израснал съм в семейство на доктори,така че не си правете илюзия какво,зная и какво не зная!

И колко различни са те по развитие, метаболизъм, лечение?

И доколко е вероятно един единствен "препарат" с напълно недоказано действие да е ефективен срещу всички от тях? Знаеш ли какво е клинично изпитание или проучване, и кога точно дадена субстанция се признава за лекарство?

Да зная,зная и колко пари се дават,за да не се прави!

Защото това, което се рекламира като "лекарство против рак" / бе значение какъв точно- ей тъй, срещу рак / нито е преминало клинични изпитания, нито е узаконено за употреба. Но това не пречи на П. Христов да го продава като лекарство и да заблуждава хората. Как се нарича това и как се наказва от закона?

Виж какво,стига си заблуждавал хората,ти и на малкото пръстче на Д-р Христов не можеш да се намажеш,сигурно химиотерапиите са по ефикасни,а?

Не само че нямат никакъв ефект и хората умират,ами са и скъпи,така че спри с глупостите!

Знаеш ли колко много хора е излекувал доктора,запознат ли си?

Не си,или се правиш на глупав,за да печелеш пари от наивните и страдащи хорица!

За късмет на Христов това става в България, ако беше в нормална държава с действащо законодателство - отдавна щеше да е арестуван и с ефективна присъда.

За късмет,човека не живее в България и по-добре,кой знае какво щеше да стане с Д-р Продан Христов,dimadoctor-чо отново се изложи,абсолютно незапознат си,а говориш нахално,нахално!

За моята компетентност оставям да съдят колегите и пациентите ми, когато станеш един от тях- заповядай на разговор.

Твоята компетентност си личи колко е добра,въздух под налягане,празни приказки!

P.S. И какви точно проверени факти си приложил, че нещо ми се губят....

Ами гледай,имаш очи,запознай се с фактите,аз посочих нещо,по-горе,ако на теб ти се иска да се губят това е друг въпрос!

ча`ай малко пич, да стана от гроба и шти каа колко са добри панацеите на разните там аПсолютно проверени факти, които ми опънаа петалата кат` ги пробвах

Пичага ти хубаво се подиграваш,ама колкото и да не ти се вярва,доктора излекува две приятелки на жената,сам си прави изводите! ;)

Гледай си там Би Ти Ви и останалите медии за масово углопяване и си свиркай, без това си отказал да мислиш и използваш това което Бог ти е дарил да се отличавш от животните......

С това съм абсолютно съгласен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде стига толкова простотия и злоба сте ляли ! :mad:

заради това си изказване :

Твоята компетентност си личи колко е добра,въздух под налягане,празни приказки!

потребителят terorDrEaM 5 дни ще може само да чете форума !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.