Премини към съдържанието
Smilexx

Hama Thunder V18 Повреда или нещо грешно?

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Имам проблем с упоменатото по горе подобие на волан .. Значи всъщност от към игра и т.н добре е доволен съм но каде по дяволите е прослувутата "вибрация" аз ли нещо правя грешно незнам? Волана е чисто нов на 3 карания има няма пък не ми се вярва да има повреда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези волани според мен са пълен та*ак с извинение. Казвам го от личен опит понеже имам един hama thunder v5 и събира само прах у нас понеже му се прецака завиването, а още на 2-3 месеца беше някъде. Иначе ще те посъветвам да пробваш следното: Отиди на меню Старт--> Контрол панел--> Устройства и принтери и си намери иконата на волана (иконата най-вероятно ще е като на джойстик) и натисни десен бутон върху нея - ще ти даде опций да си тестваш волана и да го настройваш. Там има и настойки за вибрацията може просто да ти е изключена, а може и да е от самата игра. По мои лични наблюдения повечето нови игри въобще не засичат тази марка волани и общо взето може и от това да е липсата на вибрация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.