Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам проблем с влизането във facebook.com,Опитах през Mozilla,Google Chrome и Internet Explorer и навсякъде същото.Никъде не ми зарежда.

Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете за проблеми в host файла - дали няма дописани редове... Какво значи не ще да зарежда - какво дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами просто не зарежда страницата.Например в Мозила пише: "Връзката беше прекъсната Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата. Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко. Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра. Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет. А този host файл къде да го търся?

Редактирано от bebsito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Триеш кеша на браузъра, затваряш, и пробваш пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само до facebook ли няма достъп?Към другите сайтове как е? Пробвай следното: Отваряш mozilla firefox >> натискаш на "Инструменти" >> "Включване на поверително сърфиране" >> пишеш facebook.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пощата към АБВ-то ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С поверително сърфиране резултата е същия.Оказа се ,че не само facebook не се отваря,същото е и за you tube,което ме навежда на мисълта ,че няма да са само те.

А пощата към АБВ-то ли е ?

не Gmail е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Malwarebytes Anti-Malware (Пробна версия) 1.61.0.1400 www.malwarebytes.org Версия на базата от данни: v2012.05.09.04 Windows XP Service Pack 3 x86 NTFS Internet Explorer 8.0.6001.18702 dita :: DITA-52F573A113 [администратор] Защита: изключена 09.5.2012 г. 18:28:24 mbam-log-2012-05-09 (18-28-24).txt Тип сканиране: Бързо сканиране Включени опции за сканиране: Памет | Автоматично зареждане | Системен регистър | Файлова система | Евристики/Допълнителни | Евристики/Shuriken | PUP | PUM Изключени опции за сканиране: P2P Сканирани обекти: 199872 Изминало време: 8 минута(и), 56 секунда(и) Открити процеси в паметта: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) Открити модули в паметта: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) Открити ключове в системния регистър: 1 HKLMSOFTWAREMicrosoftInternet ExplorerSearchScopes{56256A51-B582-467e-B8D4-7786EDA79AE0} (Trojan.Vundo) -> Поставен под карантина и изтрит успешно. Открити стойности в системния регистър: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) Открити информационни обекти в системния регистър: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) Открити папки: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) Открити файлове: 0 (Не бяха открити зловредни обекти) (край) Натиснах премахни избраните,но пак е същото положението.

Редактирано от bebsito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретизирайте кои страници не се отварят все пак? Щом не е само една неотварящата се страница - пуснете тема за проверка за вируси в специалния раздел на форума...

Редактирано от krassleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте наблюдавам подобен проблем при мен в България и на един компютър в Италия. Проблема при мен е че от седмица не се зарежда vbox7, поне за сега за този сайт знам. Сайта не се зарежда и от другия компютър, който е на същата wi-fi мрежа (същото външно IP). Пробвано е с Google Chrome и Internet Explorer. Изчистена е цялата събрана от браузъра информация(кеш, бисквитки, пароли, формуляри...) и няма промяна. Проблема на компа в Италия е със Facebook, като там поне зарежда началната страница и при опит за логин дава същата грешка - че няма достъп, че от много време не може да се влиза, да се проверят настройки на прокси сървър(с една дума всякакви безумия). Не знам вече какво да пробвам. Двата компютъра са с различни антивирусни(не че не могат да хванат един и същ вирус, но някак не виждам връзката между vbox7 и facebook ????). Ще съм благодарен на някакви насоки. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...