Fifi93

Автомати за напитки и храни

5 мнения в тази тема

Здравейте, искам да попитам дали някой се е занимавал с подобен вид бизнес. Прочетох доста из интернет, но в повечето сайтове се пише за кафе автоматите и почти нищо за автоматите смесените автомати, предлагащи напитки и пакетирани храни - вафли, снаксове, чипсове и т.н. Ако някой се е занимавал, може ли да сподели опита си тук, защото се сериозно се замислям дали да не си купя едно такова автоматче. Понеже в града, където живея кажи-речи на всеки ъгъл има автомат за кафе, аз реших да подхвана автомат за храни и напитки. Рових, рових и това, което успях да разбера е, че трябва да регистрирам фирма, да получа патент от общината, да наема 1 кв.м. площ, където ще е разположена машината (за това място договарянето става със собственика) и да имам касов апарат, за да отчитам приходите и съответно да мога да се отчета и пред данъчните. Дотук ясно. Но някой, който има опит може ли да даде повече инфо? Например колко броя дневно продукти са закупени, каква е средната печалба дневно и чистата месечно (като се извадят разходите за наем на площ, ток и цената на закупените храни и напитки)? И всякаква друга информация ако имате такава. Струва ли си да се инвестира още повече при положение, че подобен вид автомати са пълен дефицит в дадения град (с население приблизително 50 000 човека)? Ще ес радвам на съвети, мнения, препоръки и примери. Благодаря предварително! :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих това http://www.vendors-bg.com/bg/machines.html

Има цени и информация за няколко модела автомати повечето от които сме виждали по улиците доста често.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знам. Гледала съм го този сайт. Благодаря все пак. :) Мен по-скоро ме интересува дали си заслужава или не подобна инвестиция. Да, не , защо? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мен по-скоро ме интересува дали си заслужава или не подобна инвестиция. Да, не , защо? :)

Това си е риск който всеки който започва бизнес, открива фирма или магазин поема. Най-трудното е бизнеса да потръгне и да се излезе на печалба. Вариантите са три.

1. Не потръгва и фалираш.

2. Излизаш на печалба след определено време когато се изплати инвестицията.

3. Едва свързваш двата края и накрая решаваш дали да се отказваш или не.

Никой не знае кой вариант ще му се падне.

Вземи под голямо внимание конкуренцията в този вид бизнес в района.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи под голямо внимание конкуренцията в този вид бизнес в района.

Това му е хубавото. Няма такава. Е, навсякъде е пълно с автомати за кафе, но такива за напитки и ххрани почти няма никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение