Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Diablo 3 (обединена)

Препоръчан отговор

Прав си Димчо :) че играта в парти е в пъти по - добре, но важното е с кой си в партия :)))) Нали видя - аз съм 450+ но мнооог малко неща знам за играта, защото съм играл предимно соло или в партии с незнайни герои :). а относно разговорите по време на игра - зависи от хората/децата около теб :РРРрррр

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми липсва възможността за група от 8 души, както беше в D2. И сега горките сървъри клякат в ред ситуации - без значение от нет и машина трудно се държат постоянно стабилни 60 fps, а не ми се мисли какво ще е, ако се увеличи двойно party-то :D И все пак, дори в отпускарското лято, пак има хора на линия, а след около месец, като ни сервират нов пач и сезон, се надявам да се увеличат значително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми липсва възможността за група от 8 души, както беше в D2. И сега горките сървъри клякат в ред ситуации - без значение от нет и машина трудно се държат постоянно стабилни 60 fps, а не ми се мисли какво ще е, ако се увеличи двойно party-то :D И все пак, дори в отпускарското лято, пак има хора на линия, а след около месец, като ни сервират нов пач и сезон, се надявам да се увеличат значително :)

Утре е пача на PTR-а. Мятам се на сезон 4 ,че с това кубче става голям батак играта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така и иначе гледах сезонните предмети, но не си харесах нищо освен gem-a BotS:

• за барбо фурната си остава BiS за кубчето, новото оръжие с комбо с F&R може би да прави нещо, но не знам
  • на крус коланът ще е полезен донякъде, ама и без него едва ли ще е голяма драма
  • на ловеца арбалетчето ще сравнително слабо
  • а останалите герои не играя, че да коментирам
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така и иначе гледах сезонните предмети, но не си харесах нищо освен gem-a BotS:

• за барбо фурната си остава BiS за кубчето, новото оръжие с комбо с F&R може би да прави нещо, но не знам
  • на крус коланът ще е полезен донякъде, ама и без него едва ли ще е голяма драма
  • на ловеца арбалетчето ще сравнително слабо
  • а останалите герои не играя, че да коментирам

Нищо подобно. Новите барбове играят с Бул-катосите сета + пасива на фурната в куба. Играта на новия пач много се променя. Аз за това играя на тест реалма ,за да знам какво бих могал да нафармя преди пача ,което би могл ода е полезно.

На новия пач монка ще кърти мивките с най-разнообразните билдове за виоките г-рифтове :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми мятай се утре на тест сървъра ,и до два дена ще разбереш кое ще е най-добре. На мен IK по ми харесва. Но бул катосите правят най-много бели :) Като екстрактнеш фурната в куба ,става още по-зверско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз това имах предвид: BK мечовете са екипирани + фурна в куба, та затова новия меч за Cleave просто няма да се ползва ;) Аз и сега си играя с двата меча, нищо че нямаме ORotZ в ерата, пак мелят здраво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за монка ми хареса,значи ще мога пак да си играя моя герой да не правя лирически отклонения към range-ове. Както се казва един път melee винаги melee... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PTR Patch Notes:

Threatening Shout - Falter
Enemies take 30% increased damage from all sources for 6 seconds

Pride of Cassius
Now also extends the duration of Ignore Pain - Mob Rule

Доста приличен групов бъф за варварите ми се вижда  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
имам следния въпрос и монго ще се радвам, ако някой тук знае отговора, че намерих само двусмислени работи в нета. Дали knockback-a от Rain of Vengeance със Stampede руната проква Bane of the Trapped? Аз първо си мислех, че само слоу и чилл ефектите го прокват и затова съм с Токсина, но се чудя дали няма да правя повече демидж с Трапед, ако го вдигна на същото ниво като токсина ми който е 50 лвл. Много ще се радвам, ако някой е пробвал и има представа. A гледам, че всички по-нагоре в ладерборда ползват комбинация с BotT и Cull the weak пасивката пък героите им нямат друго СС освен RoV.

П.С. - май открих топлата вода. СС-то им идва от follower-a. Слагат му реликва да не може да умира, правят му втория скилл да е слоу на тези които го удрят и му слагат предмети (пръстени и оръжие), които имат СС. Ако може само някой да ми потвърди :) , пък аз тая вечер почвам да вдигам джема :)

Редактирано от Илия Янев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно. Точно помощник с определени предмети помага за този ценен пасив и BotT. N6-stampede в diablofans:

Zeis and BoTT(+CTW) are considered essential to any ranged build, since they're independent damage multipliers. This means your best option is to switch out iceblink, losing a reliable way to proc bane of the trapped and cull the weak. Your remaining option is the Templar companion with thunderfury, intimidate skill, a BK ring to proc intimidate, and as much attack speed as you can get (occulus ring + atk speed on all slots). Another possible option is entangling shot, see the section on evasive fire above.

Как да се подготвим за куба (видео с всички класове)

Редактирано от Димчо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте, търся си хора с които да играя, понеже всичките ми приятели спряха.

Тага ми е Tihomir#2629, ще се радвам ако ме аднете, че сам е изключителна скука Диабло :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обновявам темата с напомняне за томболата в DiabloBulgaria.org!

Сезонът и Ерата приключват скоро, така че побързайте да се запишете ;)

п.с. Тишо, пуснах ти request

п.п.с. Ако случайно има хора, които са лидери на български кланове, пишете ми на лс. Ако пък някой си търси клан, пак ще го уредим, стига да има около 500 парагона, или да не го бърка да го влачат няколко часа (на пач 2.3 ще се вдига много бързо в началото)

Редактирано от Димчо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофти. Днес един приятел ми каза че на 28. Почва сезона а аз на 29. отивам отпуска без компютър.

Пак мен ще ме влачат после ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофти. Днес един приятел ми каза че на 28. Почва сезона а аз на 29. отивам отпуска без компютър.

Пак мен ще ме влачат после ;)

Не е голяма драмата, все пак е отпускарски месец. Ще има хора, които да помагат, пък и такива с по-късен старт ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този петък (28.08) от 17:00 в програмата на NEXT TV ще може да гледате stream с новите неща от пача, както и тегленето на томболата

Stream в Twitch: NextTVBulgaria

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таймери да искаш :)http://www.diablofans.com/

Аз знам ,че пача е на 28-ми ,ама тоя таймер бори някакви 17h за Европа ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване