Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nikssi

Kaspersky Antivirus & Internet Security 2013

Препоръчан отговор

Това на реална машина или виртуалка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на реална машина или виртуалка?

Програмата е исталирана на чистов ХР SP3 с актуално обновяване, на виртуална машина със заделена 1 Гига рам.

Аз ако не чета,какво да кажа за вас,"експертите" ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако не чета,какво да кажа за вас,"експертите" ;)

И се тества производителността на виртуална машина :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда и каква е разликата? Ако може точно ясно и обосновано :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Николайчо, както е преди 2 години ти го бях казал (при същия тест), тук говорим за проценти! А когато говорим за проценти, виртуалната машина е "непричем"! на същата виртуална машина ще бъде сложена друга програма и процентите ще са различни! Съотношението на натоварването обаче, между двете програми ще е същото и на реална машина. В случая мерим съотношението между две или повече програми, а не реалната стойност, която ще я има на реална машина! "Захапа" ли сега смисъла? Ако не си- не мога да ти помогна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най сетне. Голяма критика им праснаха във форума. :D

пп. Този която ползвам е с цифров подпис от 20.08, а официалната от 18.08 иди разбери коя е по-нова. Уж забавяха излизането и заради патча пък патча го няма. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shock11:

Публикувано изображение

Въй, що така.При сканиране?При ъпдейт? :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При сканиране с новата бета.1.65.0.1000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Градския ще го оправи.Та традски би ли ми пуснал на лични файл с AntiWinLock ? Благодаря и да кажа че моя i7 понася Касперски. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хи,хи очаква се. МВАМ по принцип я дават като несъвместима с Касперски. При инсталация я трие,същото прави и БитДефендера ...

След инсталацията обаче я пуска без проблем.

Ванка снимката и папката в архив с парола infected я прати на Касперски като фалшиво засичане.

Градския ще го оправи.Та традски би ли ми пуснал на лични файл с AntiWinLock ?

Благодаря и да кажа че моя i7 понася Касперски. :)

Директно тука обаче си конфигурирайте допълнително правилата,че при мене няма програми с ограничения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

MBAM си работи и без хамелеонската технология...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MBAM си работи и без хамелеонската технология...

Офф омръзнаха ми техните войни.

Предният път им писах и дадох пълна информация но сега явно пак ще се наложи да правя гимнастика :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ми се смеете ама тука съм ламер и незнам как се праща.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ми се смеете ама тука съм ламер и незнам как се праща.

Пратих им вече всичко,скрийн,трасировки,системинфо,архивирана папката и инсталатора. :)

пп. С официалната версия няма никакви проблеми,с тази бета явно никой не им е писъл. Ще го оправят.

Файловете са получени успешно,ще чакаме резултат. Обаче като правих отчета установих,че Касапа криптира лог файловете :ohmy:

На бета версията не съм забелязъл такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Интересното е, че с включени 2 виртуалки, браузър и пълно сканиране на макс с Касперски си работя нормално на компютъра.

Това си е лично мой тест просто да си видя възможностите.

Публикувано изображение

Това е общото ми натоварване на процесора.

Издържа се.

Директно тука обаче си конфигурирайте допълнително правилата,че при мене няма програми с ограничения

При прехвърляне на настройките ти Касперски не можеше да работи.

Явно се дължи на различните версии на Уиндоуса така че не препоръчвам да се импортират настройките от 7 на 8.

PS: Правя си собствен превод и затова някой неща са на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дамс и при мене се издържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При прехвърляне на настройките ти Касперски не можеше да работи.

Явно се дължи на различните версии на Уиндоуса така че не препоръчвам да се импортират настройките от 7 на 8.

Ето настройките на AntiWinlock правил съм една промяна

Наименование: Winlock.Shell ключ *\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon значение : Shell

Наименование: Winlock.AppInit_DLLs ключ *\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows значение : AppInit_DLLs

Наименование: Winlock.Userinit ключ *\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon значение : Userinit

Наименование: Winlock.Appverifier ключ *\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\* значение : *

Наименование: Winlock.Policies.Values ключ *\SOFTWARE\Policies значение : *

Наименование: Winlock.Policies.Keys ключ *\SOFTWARE\Policies\* ==================

Наименование: Winlock.Policies.Values.Sub ключ *\SOFTWARE\Policies\* значение : *

Наименование: SafeBoot.Values ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot значение : *

Наименование: SafeBoot.Keys ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\* ==================

Наименование: SafeBoot.Values.Sub ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\* значение : *

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравствуйте,

Это было ошибочное срабатывание.

Оно будет исправлено.

Благодарим Вас за помощь.

С уважением, Акимов Иван,

Вирусный аналитик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Касперчо на моя машина винаги се е държал добре, от към ползване на ресурси, детекции и прочие.... Убеждавам се, че ако правя ротации на системата те ще варират измежду три програми ESET, Norton и Kaspersky... афинитет ми са и това си е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно е да имаш само една вафла любимка.Клоня към Касперски,Битдефендер,Есет и доктора.Не съм пробвал обаче Панда 2013г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване