Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Абе не ми е тежко дереджето. Макар, че ако питаш Рокфелер съм просяк. Всичко е относително. Обаче Русия е империя на злото.

Тва за Русия (чак ме изненада, че изписа правилно името) беше много важно да го кажеш. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вчера президентът на България обяви официално (http://btvnews.bg/sv......chikago.html) Противо Ракетна Отбрана щяла да пази България! И да си отдъхнат българите – тези, които все още са останали

Съгласен съм с всичко в горната статия, освен с едно - представителство в България има поне една руска банка - Инвестбанк ОАО. Няма нищо общо (или поне така си мисля) с нашата Инвестбанк. Офисът се на

Много е трудна, бих казала невъзможна вече задачата на тези, които са натоварени с нея (служебно), да защитават прецедента. Като например Б.Б, който го нарече "прекрасен" !??? ... и смях в залата И

Публикувани изображения

току що, веселия Роджър написа:

Тва за Русия (чак ме изненада, че изписа правилно името) беше много важно да го кажеш. :D

Защо ?

Толкова сте захласнати по майката кърмилница, че чак ви боли, когато изписвам грешно името ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Реджеп Иведик написа:

Защо ?

Толкова сте захласнати по майката кърмилница, че чак ви боли, когато изписвам грешно името ли ?

Ами защото е все едно да си говорим за варене на ракия и ти накрая да кажеш, че киселото мляко е кисело. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, веселия Роджър написа:

Ами защото е все едно да си говорим за варене на ракия и ти накрая да кажеш, че киселото мляко е кисело. :)

Ами че то си е кисело. Защо иначе му казват хората кисело мляко.

И Русия е империя на злото. Защо иначе ще и казват хората, че е империя на злото.

И политиката на президента Плевнелиев по отношение на Русия, е каквато трябва да бъде политиката на българския президент към една империя на злото.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз го наричам олигархична мафия на КГБ-стки служби

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наричайте го както си искате, чо е факт, че с Путин начело Русия дръпна доста напред, което предизвика стомашно разтройство сред някои български граждани. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не взема да стана президент

А ся де, имало и други наивници като назе туканка да предлагат варианти.

* и преди да кажете каквото и да е за този човек, не забравяйте че името му се свързва с небезизвестния блог zerohedge

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, karadzha написа:

Много си прав. Евреите със своята обединеност цяла Палестина завзеха.

А циганите- България  ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ncl написа:

Кои хора?! Такива като Иво Минджев?!

И като прецедента...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, MicraNT написа:

Защо не взема да стана президент

А ся де, имало и други наивници като назе туканка да предлагат варианти.

* и преди да кажете каквото и да е за този човек, не забравяйте че името му се свързва с небезизвестния блог zerohedge

Този е комунист от най лошите. В статията без бой, сам си признава, че е бил срещу влизането на България в НАТО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но, да се кандидатира.

Но да се кандидатират и такива, за които и аз бих могъл да гласувам. Иначе не е честно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, nikssi написа:

....станаха повече. Няма ли психиатри в България бе?

Имаш нужда ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Този е комунист от най лошите. В статията без бой, сам си признава, че е бил срещу влизането на България в НАТО

Веднъж се бях възмутил, защо не се цитират първоизточниците, а само опорните точки. Не съм виждал досега някой да дава линкове към този център. Но становищата са популяризирани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, веселия Роджър написа:

Наричайте го както си искате, чо е факт, че с Путин начело Русия дръпна доста напред, което предизвика стомашно разтройство сред някои български граждани. :)

Ако се абстрахираме от промита за шарани пропаганда  ... РФ дръпна.. и то доста... но в обратна посока...  във всички сфери

пп

К.Иванджийски ме е гнус да го коментирам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иж. Миропу7кин пожелавам ти един един Владимир Путин да те набара и да ти обясни някои неща, но ако искаш да си разхождаш пръстите по клавиатурата и можеш да се справиш и без субтитри разсъждавай над това и пиши!

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Ако се абстрахираме от промита за шарани пропаганда  ... РФ дръпна.. и то доста... но в обратна посока...  във всички сфери

Само ти дърпаш назад целия форум с тази твоя антируска тролня и специално срещу президента им. Пожелавам на Обама война на негова територия или поне до границата им че да спрат да развалят целия свят с античовечната си политика. И при тях теорията е: за да е америка добре и велика всички други трябва да са зле.  Толкова са тъпи, дебели, арогантни и нагли че не им пука мюсулмани, евреи, християни, азиатци кой с кого ще се трепи, важното е америка да печата парите и всички да се трепят по надалеч от тях.

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

Само ти дърпаш назад целия форум с тази твоя антируска тролня и специално срещу президента им.

мне.. гледам обективно . Цифрите кой накъде "дърпа" се виждат. Икономически, политически и т.н.

бога ви Пу дърпа и то доста назад, и напредва единствено в конфронтацията, дори на цената на милиардни загуби за собствения народ / за което не му пука разбира се/ .

Факт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, miro20 написа:

мне.. гледам обективно . Цифрите кой накъде "дърпа" се виждат. Икономически, политически и т.н.

бога ви Пу дърпа и то доста назад, и напредва единствено в конфронтацията, дори на цената на милиардни загуби за собствения народ / за което не му пука разбира се/ .

Факт.

Ей сега ще ти кажа икономически. Крим който е руска област и територия по право и са руснаци повечето които живеят там се върна към РФ. хАмериканците се учудиха че много лесно и евтино е било и ги секнаха малко с донбас и другите територии които са по границите с русия. А също така много съжаляват за Аляска че е едно време оная, ай да не я обиждам много я е продала така евтино, но им е трябвало спешно тогава оръжие и злато за да спрат амбициите на турците. Та те така. Общо взето да те светна по въпроса, колко са "зле" икономически и защо. Само ми е чудно дали България може да стане област на РФ..?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 02 Юни 2016 г. at 18:54, lsmurf написа:

Последно баща ли ни е Русия или майка че нещо се обърках :D.

а защо ни трябва майка или баща

акаме още у памперси, тва ще да е обяснението

:baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване