Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

• Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вчера президентът на България обяви официално (http://btvnews.bg/sv......chikago.html) Противо Ракетна Отбрана щяла да пази България! И да си отдъхнат българите – тези, които все още са останали

Съгласен съм с всичко в горната статия, освен с едно - представителство в България има поне една руска банка - Инвестбанк ОАО. Няма нищо общо (или поне така си мисля) с нашата Инвестбанк. Офисът се на

Много е трудна, бих казала невъзможна вече задачата на тези, които са натоварени с нея (служебно), да защитават прецедента. Като например Б.Б, който го нарече "прекрасен" !??? ... и смях в залата И

Публикувани изображения

преди 11 минути, M.Николов написа:

Няма да коментирам по-горното, просто не си заслужава!Но това, което съм копирал съм длъжен да коментирам, понеже ме засяга лично!Не се опитвай да ме определяш и да ми даваш насоки в живота, ако обичаш!Аз не го правя, така че не си го позволявай и ти!

Тотално безсилие показвате да водите нормален диспут.
Защо?
Тълкувате си думите от поста ми както ви е угодно, но е нормално, ако нямате какво съществено да кажете.

Не съм длъжен, но ще поясня ей така, от добро сърце и добра воля.
Първата част на поста ми беше в отговор на вашия пост с ясно зададени и точно формулирани въпроси.
На това не казвате нищо, но е разбираемо защо.
Вадите последното ми изречение от контекста на целия пост, което изречение е адресирано до група хора, които (видно за всички) се разпознават ясно.

Ваша воля.
Щом не желаете (или не можете) да водите нормална дискусия, аз няма да се опитвам да ви принуждавам, а и нямам желание, честно казано.
Самия факт, че не отговорихте на зададените към вас въпроси, а изклинчихте уж тарикатски от тях, показва, че явно последното изречение е било на място и се отнася и за вас лично.
Дали е така, вие си знаете.

Приятна вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

че явно последното изречение е било на място и се отнася и за вас лично.

Естествено, че се отнася лично, защото е лъжа и обида. На теб, ако ти кажат, че си пе****с, няма ли да се обидиш и да отречеш?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Началник, да чакам ли още отговор на въпроса си или пак ние сме тъпите и ограничените? Разбирам те, че бягаш от отговора и не ти отърва, ама все пак бъди мъж.

преди 21 минути, M.Николов написа:

Да де, но той иначе го играе неутрален.

По лайковете ще го разпознаеш:wink12:

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спори, ти не разбираш, че последното изречение е извадено от контекста!Въпросите са насочени към мен, последното изречение към другите.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ncl написа:

Естествено, че се отнася лично, защото е лъжа и обида. На теб, ако ти кажат, че си пе****с, няма ли да се обидиш и да отречеш?!

Щом смятате, че в думите ми има обида, просто докладвайте поста ми и администрацията ще се запознае и реагира, съобразно правилата на форума.
Да не говорим, че едно ЛС до мен от този, който се е обидил може да свърши по-добра работа.
В момента дискусията на това има или няма обида също е нарушение на правилата.
Вие наясно ли сте с това?

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Джугашвили написа:

По лайковете ще го разпознаеш:wink12:

От няколко дни прави опити да влезем в спор в различни теми, аз до сега не му обръщах внимание и явно изнервен нещо си изпусна нервите.

преди 19 минути, algor написа:

Щом не желаете (или не можете) да водите нормална дискусия, аз няма да се опитвам да ви принуждавам, а и нямам желание, честно казано.

И как според теб се води нормална дискусия, ти ме обиждаш, аз да се правя, че не забелязвам ли?Това ли е нормална дискусия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, algor написа:

Защо?
Тълкувате си думите от поста ми както ви е угодно, но е нормално, ако нямате какво съществено да кажете.

За толкова време чак сега ли прозря това :) шегувам се де .. това си го казвал много отдавна в много заключени теми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, algor написа:

Щом смятате, че в думите ми има обида, просто докладвайте поста ми и администрацията ще се запознае и реагира, съобразно правилата на форума.
Да не говорим, че едно ЛС до мен от този, който се е обидил може да свърши по-добра работа.
В момента дискусията на това има или няма обида също е нарушение на правилата.
Вие наясно ли сте с това?

Поздрави!

Ние не сме доносници, като флагманите ви - агент Ивайло, агент Алберт, агент Димитър, Дайнов, Генов, Кръстев и останалата продажна пасмина. Пък и защо трябва да те губим като опонент? Колкото и да е посредствено троленето ти, все пак допринасяш за колорита на форума, по някакъв симпатичен за мен начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, algor написа:

Възможно ли е, да смятам въпросите ви за глупави, не свързани с темата или такива водещи до излишно губещи ми времето спорове, и поради някое от изброените, да не отговоря на зададените въпроси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, M.Николов написа:

От няколко дни прави опити да влезем в спор в различни теми, аз до сега не му обръщах внимание и явно изнервен нещо си изпусна нервите.

Митьо Зъркела му ша умира щото

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да докладваме като няма има ефект. И подписа му за нас ли се отнася щото ние тук го четем и титлата? Тука да не е кенеф?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля (не ги знам протоколите), че Роско има право да говори на английски, за да обхване по-широк кръг аудитория. Но бидейки горд българин (и той го споменава опосредствено в речта си) е редно да говори на български. Има си преводачи и пак ще бъде разбран от слушателите си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, karadzha написа:

е редно да говори на български

За да не засенчва мекерето Гоце ли ?

Тоз неграмотния руски шпионин, дето и руски не знае, що ви е толкоз мил не знам. Сега чакам да видя дали ще погази конституцията, като един български Путлер и ще се кандидатира пак за президент в разрез с основния закон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

За да не засенчва мекерето Гоце ли ?

Тоз неграмотния руски шпионин, дето и руски не знае, що ви е толкоз мил не знам. Сега чакам да видя дали ще погази конституцията, като един български Путлер и ще се кандидатира пак за президент в разрез с основния закон.

Не че харесвам кой знае колко Гоцето, ама поне имаше визия и представителност. И Петър Стоянов и той бе по-представителен от Роско въпреки някои лицеви дефекти (и в тях има понякога чар).

П.П. Тук значи делим президентите на проруски и непроруски, а не какво са направили за България:)

П.П.П. Добро утро или приятен сън (ако изобщо спиш, де):)

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karadzha написа:

а не какво са направили за България:)

И кой е направил повече от президента Плевнелиев за България.

1. Гошо Тарабата, който още с идването си на власт разстреля по заповед от Москва над 30000 невинни българи ли ?

2. Васко убиеца ли ?

3. Вълко култа ли ?

4. Тодор 16тата република ли ?

5. Пешо танкиста ли ?

6. Желю амнистията, дето вместо да амнистира репресираните, пусна криминалните ли ?

7. Петър конските зъби, дето тръгна да сменя кирилицата с латиница ли ?

8. Гоце неграмотния руски шпионин ли ?

За първи път от толкова години насам президента ни е патриот и работи  за България и българското. Който е в състояние да заяви на най висок форум, че България и българите не желаят втора Ялта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Реджеп Иведик написа:

И кой е направил повече от президента Плевнелиев за България.

1. Гошо Тарабата, който още с идването си на власт разстреля по заповед от Москва над 30000 невинни българи ли ?

2. Васко убиеца ли ?

3. Вълко култа ли ?

4. Тодор 16тата република ли ?

5. Пешо танкиста ли ?

6. Желю амнистията, дето вместо да амнистира репресираните, пусна криминалните ли ?

7. Петър конските зъби, дето тръгна да сменя кирилицата с латиница ли ?

8. Гоце неграмотния руски шпионин ли ?

За първи път от толкова години насам президента ни е патриот и работи  за България и българското. Който е в състояние да заяви на най висок форум, че България и българите не желаят втора Ялта.

Ехааа. Значи е кофти като сменят кирилицата с латиница, ама е готино като му пишат словото на латиница!!! Патриот та дрънка. Това вашето си е лицемерие, граничещо с шизофрения!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Джугашвили написа:

Ехааа. Значи е кофти като сменят кирилицата с латиница, ама е готино като му пишат словото на латиница!!! Това вашето си е лицемерие, граничещщо с шизофрения!!!

А твоето какво е ???

Да пишеш в български форум с аватар диктатора поробител, който още с окупирането на България е заповядал да се разстрелят 30000 невинни българи, елита на нацията.

Как смееш ти да ни вреш в очите Йосиф българоубиеца ???

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

А твоето какво е ???

Да пишеш в български форум с аватар диктатора поробител, който още с окупирането на България е заповядал да се разстрелят 30000 невинни българи, елита на нацията.

Какл смееш ти да ни вреш в очите Йосиф българоубиеца ???

Какви 30 000??? Нещо бъркаш нулите, ми се струва.или пък Историята не е силната ти страна. Я провери набързо колко са, да видим какво ще излезе и кой се опитва да манипулира младите потребители.

П.П. Другарят Джугашвили е спасителят на Европа!!! А това че не се харесва на соросоидите, не е мой проблем. Аз съм му дълбоко признателен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

П.П. Другарят Джугашвили е спасителят на Европа!!! А това че не се харесва на соросоидите, не е мой проблем. Аз съм му дълбоко признателен.

Той не се харесва на всеки нормален човек а че ти го харесваш си е лично твой проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, lsmurf написа:

Той не се харесва на всеки нормален човек а че ти го харесваш си е лично твой проблем.

Не се харесва на тия дето вярват, че 9-ти Май е ден на Европа, а не на Червената армия!!! Макар че двете са тясно свързани и ако не беше Червената армия, сега същите тия изпедерастени европейци щяха да празнуват денят на Европа на 20-ти Април. Ти от кои си???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Джугашвили написа:

Червената армия

Аха, на армията на кръволока Сталин, който заповяда веднага след окупацията на България да бъдат разстреляни като кучета 30000 невинни българи. И не те е срам да се подхилваш със снимката на този кървав българоубиец !!!

Не случайно кръволокът Путлер сам си празнува 9ти май в Масква, в компанията на няколко други диктатора като него.

На нищо друго не е способна червената армия освен да коли и да разстрелва невинни !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примъкване на мушиците* Послеслов за героя Плевнелиев

Цитат

На този човек сякаш са му възложили още една роля – извън президентската: да осигурява непрестанни забавления за простолюдието.
Той е директорът на Цирка на Проваленото Говорене.
Нямат край вече изсилванията и откровените нелепици, които ръси.
Всички се умориха да ги преглъщат, само той – не, и продължава да си ги произвежда.

Например, казва, че на 10 ноември 1989 година отишъл на демонстрация - и то с плакат, на който пишело „Съд за виновниците“.
Само заради тази глупост истинските демократи трябва незабавно да го разчекнат.
Или най-малкото да го натирят за шеф на Съюза на астролозите – неудачници.
И всичко друго могат да му възложат, но само не и това, което върши в момента.

Обаче отвъд забавленията, които ни осигурява методично, има и друго.
А то не е никак приятно.
Това е ПРИМЪКВАНЕТО към Историята.
Плевнелиев е само един от героите на това примъкване.
Те са вече десетки.
Цяла орда от нахалници и лъжци, които съвсем скоро ще счупят врата на Историята, ще я превърнат в някакъв парцал.

Няма какво да го питат Плевнелиев, какво е правил на 10 ноември.
То е ясно: верен на семейните традиции, се е молил по три пъти на ден пред иконата на Живков, за да го забележат.
Скучна и безинтересна история.
Но за онези, които все още не знаят, ето как е описал Президента великото си десето-ноемврийско дело:
„С моя приятел Илиян Попов ремонтирахме неговата стая в студентското общежитие.
Чухме по новините, аз бях студент 5-ти курс, че има събиране в Народното събрание и ще се извършва промяна в държавата.
Като студенти, двамата с него нарисувахме на два тапета два плаката. Единият беше "Съд за виновниците", а на другия написахме: "Дворците на БКП да станат болници и училища".
С тези два плаката отидохме на прословутия митинг", разказал Плевнелиев.

По-нататък той обяснил, че при пристигането им с Попов на митинга, те се опитали да дадат един от плакатите на други присъстващи, но никой не посмял да го вземе.
И мъдро заключил: "Крайно време е да разкрием фактите и да направим своите изводи. Крайно време е периодът на комунизма реално да влезе в учебниците по история…“

Ако Барон Мюнхаузен/Плевнелиев ще ви разкрива истината, никой никога да я проумее.

Какъв фантазьор!
Митинга, към който той се примъква, НЕ БЕШЕ НА 10-и – А ЧАК НА 18-и НОЕМВРИ!**
И как щедро се самогероизира Мюнхаузен:
НИКОЙ НЕ ИСКАЛ ДА ВЗЕМЕ ВТОРИЯТ ПЛАКАТ, само той – храбрецът ненагледен, мъкнел своя, как да не го направиш Президент!

И после споменал, че според скорошно социологическо изследване, едва 6% от младите българи знаят нещо за развитието на България в периода на комунистическия режим.
Е, покрай хора като него, съвсем скоро никой нищо няма да знае.
А накрая Мюнхаузен казал: „Най-голямата грешка на българския преход е "половинчатата истина"?!
Фантазира неудържимо – обаче се надява истината да излезе тъкмо през неговата уста.

Покрай хора като Плевнелиев, Миналото, и то близкото, става все по-неясно, все по-бутафорно.
Плевнелиев е ясен, той и докрай ще произвежда комични лафове и нелепици.
И предназначението му вече също е ясно: всички да се убедят, че не президентска република ни е нужна - а след него трябва направо да се закрие президентската институция.

Примъкващите се мушици превърнаха Миналото в парцал, вонлив и мазен - сякаш готвачът Шеф Манчев го е открил в някаква циганска кръчма.
Всеки дърпа този парцал към себе си, всеки го тегли в удобна за него посока.
Докато се боричкат за Парцала, тия хора си въобразяват, че вече виждат и собствените си паметници.
Като нищо и това ще се случи – щом като Плевнелиев е демонстрирал с плакат на 10 ноември.

След година-две като нищо ще претендира да му направят паметник – може би и да го бучнат в шадравана край президентството.
Паметник в цял ръст, сто процента в стилистиката на хиперреализма:
с тесте карти таро за гадания , което се подава от левия му джоб;
със свитък екземпляри от договорите, с които е водил будалите-бедняци на работа в Германия – в гордо вдигнатата му дясна ръка;
и с ведра усмивка, която да огрява ебаното ни бъдеще.

Под кикотенето на подобни фантазьори ще се пише Историята, под мъдрото им ръководство ще се подреждат Примъкналите си.

*Фрагмент от дописката ми „Примъкване на мушиците“, ноември 2014-а.
**На въпросния митинг на 18 ноември 89-а имаше и плакати да бъде върната на екран „Всяка неделя“, спряна от комунистическата власт.
И те отново я разрешиха – макар че разправиите тепърва предстояха.

13450810_599388936907881_780729722751810

Президент на България от всеки не става!

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Аха, на армията на кръволока Сталин, който заповяда веднага след окупацията на България да бъдат разстреляни като кучета 30000 невинни българи. И не те е срам да се подхилваш със снимката на този кървав българоубиец !!!

Не случайно кръволокът Путлер сам си празнува 9ти май в Масква, в компанията на няколко други диктатора като него.

На нищо друго не е способна червената армия освен да коли и да разстрелва невинни !!!

Комсомолец, нямаш усещане. Колко пъти да ти се казва, че цитираната от теб цифра няма нищо общо с реалността!!! И хиляда пъти да я цитираш, няма да стане истина!!! Само дето ти ставаш за смях. Което мен напълно ме устройва. И понеже наглостта и родоотстъпничеството ти нямат граници, крайно време е да взема нещата в свои ръце и да започна наказателна кация към всички продажни соросоиди, подменящи умишлено историческите факти!!!

Цитат

с които осъдени на смърт са 2 730 души, а 305 души получават доживотен затвор. 

Марш в ъгъла наказан и вън от комсомола!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване