Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Реджеп Иведик написа:

За първи път от толкова години насам президента ни е патриот и работи  за България и българското. Който е в състояние да заяви на най висок форум, че България и българите не желаят втора Ялта.

Това вече го обсъждах. Даже да има предпоставки за втора Ялта, никой няма да чуе Роско – "кучето си лае – керванът си върви". Ако решат от Запада, че не им трябваме, може и на Китай да ни оставят.

В случая Плевньо по-скоро е проявил глупост, отколкото смелост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вчера президентът на България обяви официално (http://btvnews.bg/sv......chikago.html) Противо Ракетна Отбрана щяла да пази България! И да си отдъхнат българите – тези, които все още са останали

Съгласен съм с всичко в горната статия, освен с едно - представителство в България има поне една руска банка - Инвестбанк ОАО. Няма нищо общо (или поне така си мисля) с нашата Инвестбанк. Офисът се на

Много е трудна, бих казала невъзможна вече задачата на тези, които са натоварени с нея (служебно), да защитават прецедента. Като например Б.Б, който го нарече "прекрасен" !??? ... и смях в залата И

Публикувани изображения

преди 13 минути, karadzha написа:

В случая Плевньо по-скоро е проявил глупост, отколкото смелост.

Аха, и прибалтийските държави, чудно защо се късат да проявяват глупост след глупост. Я колко хубаво им беше под руско робство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Плевнелиев е първият български президент, който се кланя доземи някому, че и целува ботушите му, които се готвят да смажат държавата, на която е президент, за разлика от другите ни президенти, които само са се покланяли леко в името на добруването на България.

Най-важният български национален интерес е страната ни да не попада под чиято и да било зависимост, а Плевнелиев, преследвайки единствено личните си интереси го предаде, за да се продаде на САЩ.

Как се нарича такъв човек?

И от кое точно негово действие или изказване реши че се е продал на САЩ .

преди 4 часа, Джугашвили написа:

Като няма свидетели, като няма документи, колко е това "достатъчно" писано по темата, от кого е писано и какво е писано??? Аман от тотални лаици!!! Това е същата работа като законът, който обявява и осъжда комунистическият режим за престъпен. Всички до един гасували и подписали се под този закон са комунисти и ДС агенти, ама иначе пък са първи демократи и съдници! Та и с вашата работа е същата. Все таях някаква надежда да се оправи държавата, ама като ви гледам какви безмозъчни имбецили сте и как нямате два грама мозък в празните тикви, разбирам, че няма светлина в тунела!!! Бездарници!!! За 27 години съсипахте България с вашето безхаберие и продажна същност! 

П.П. Другият ви идол - Боко тиквата днес е рожденик. Подарете му някоя и друга лентичка, че са му на привършване.

Най-достойния, дето го е срам да говори на български език!!! Кое му е българското на този президент???

Ами хайде посочи ти най - достойния . Реджеп вече го направи пък хората ще преценят кой е прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Аха, и прибалтийските държави, чудно защо се късат да проявяват глупост след глупост. Я колко хубаво им беше под руско робство.

Идиотизмът е човешка черта. Кога последно ползва уреда огледало?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, веселия Роджър написа:

Идиотизмът е човешка черта.

Недей да ми се оправдаваш. :)

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

И от кое точно негово действие или изказване реши че се е продал на САЩ .

Ами хайде посочи ти най - достойния . Реджеп вече го направи пък хората ще преценят кой е прав.

Е как кой? Този, дето го е срам да говори на български език, главнокомандващият дето щял да бори тероризма с толерантност и само дето не обяви война на матушка Россия в един от пристъпите си на глупост и този с офшорките! Да се уди човек, за какво са му на един президент на държава офшорки, ама на...колкото повече офшорки имаш, толкова по-достоен президент си! Как да не е най-достойния? Аз да питам, този същият Пинко, на кого се е кланял до 89-та година???

преди 1 час, NIKISHARK написа:

Ох на бате, достойният ми той:wink12:

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Е как кой? Този, дето го е срам да говори на български език, главнокомандващият дето щял да бори тероризма с толерантност и само дето не обяви война на матушка Россия в един от пристъпите си на глупост и този с офшорките! Да се уди човек, за какво са му на един президент на държава офшорки, ама на...колкото повече офшорки имаш, толкова по-достоен президент си! Как да не е най-достойния? Аз да питам, този същият Пинко, на кого се е кланял до 89-та година???

Това сте вие можете само да рушите. Помолих да предложиш наистина достоен президент за да видим в крайна сметка какъв трябва да бъде според теб - не ти продължаваш да плюеш . Ами продължавай щом ти доставя удоволствие .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, lsmurf написа:

Това сте вие можете само да рушите. Помолих да предложиш наистина достоен президент за да видим в крайна сметка какъв трябва да бъде според теб - не ти продължаваш да плюеш . Ами продължавай щом ти доставя удоволствие .

Георги Марков!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много любопитно . Защо ляво ориентиран човек като теб ще предлага десен политик. Много ще ми е любопитно да видя как ще го аргументираш. С какво примерно превъзхожда досегашните президенти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, MicraNT написа:

Може да се напише, ами нямам време. Само като податки - да ги смъмри, че са гейове и чиновници, да порицае сащ като бандити, да призове за незабавна отмяна на санкциите ..............., да каже че българите винаги са обичали русия и пътя им е този, Ванга го е казала дори. Че  смешния им съюз, ............... трябва час по- скоро да спре да обслужва американците .......Трябвало е един Сидеров да излезе там и да разгроми европейския парламент като куха структура.

Всъщност без да искаш си написал толкова истини.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lsmurf написа:

Много любопитно . Защо ляво ориентиран човек като теб ще предлага десен политик. Много ще ми е любопитно да видя как ще го аргументираш. С какво примерно превъзхожда досегашните президенти.

Няма ляво или дясно, има национални интереси!!! Ако си патриот и държавник, ще следваш и защитаваш националните интереси, ако си назначен отвън продажник, ще си като Плевнелиев и всичките му предшественици!!! Ще ти пишат речите и ще говориш това, което ти кажат, на какъвто език ти кажат! А президентските избори са може би единствените мажоритарни избори. Там е важна личността! А след като Марков е сред най-върлите привърженици на Орбан и политиката му, мен това напълно ме устройва. Аз също съм сред големите му привърженици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

Никога президента Плевнелиев не е целувал миризливите руски ботуши, които се опитват да прегазят отново България.

„С Русия се говори уважително и добре въоръжен. А не, както го правят сега управляващите – неуважително и зле въоръжени!“ Соломон Паси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една максима,която всеки български президент трябва да спазва:Винаги с Германия и никога срещу Русия.

Само неблагодарник може да плюе срещу Русия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Конституционния съдия ли беше тоз?

Да, същият. Ей тук има едно интервю с него. Чуй го как говори, какви са му разсъжденията и ги сравни със сегашната марионетка.

http://tv7.bg/Пряка-демокрация/Унгарията-на-Виктор-Орбан_l.33_i.10191398_b.253222.html#.V18Tg1WLTDc

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, lsmurf написа:

Ето малко и от мен

Е то от тия в политическата ни върхушка, кой не е комунист или ДС ченге??? Един ми посочи. Пък и щом ДС ченге става за конституционен съдия, що да не става и за президент? Пък и какво те кара да си мислиш, че дори да е друг, няма да е пак ченге или комунист? Защо не и двете едновремено?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Георги Марков!!!

Виж сега какво се получи - приятел на Б. Борисов и също с нахвърляна кал за него из мрежата за миналото му

преди 1 час, M.Николов написа:

Всъщност без да искаш си написал толкова истини.:)

преди 11 часа, MicraNT написа:

Нямат желание някои хора да отделят зърното от плявата и това е. Започнах да си представям как е трябвало да се държи президента и какво трябваше да каже според симпатизантите на Русия. 

Може да се напише, ами нямам време. Само като податки - да ги смъмри, че са гейове и чиновници, да порицае сащ като бандити, да призове за незабавна отмяна на санкциите и признаване на Крим за руска земя, да каже че българите винаги са обичали русия и пътя им е този, Ванга го е казала дори. Че  смешния им съюз, в който никой не вярва повече е вреден за страната и трябва час по- скоро да спре да обслужва американците и да се разпусне, а националните държави да се съюзят с Путин и ресурсите, които той контролира. И от тоя сорт. Трябвало е един Сидеров да излезе там и да разгроми европейския парламент като куха структура. Тогава, вероятно и другаря Джугашвили би се подсмихнал под мустак. 

И евродепутатите тогава щяха да ръкопляскат и да станат на крака, сащ да кажат - ми щом пък толкова искате - добре, нека е волята ви. 

Обичам да вниквам и в противоположното мнение, за разлика от други. Запитах се как виждат самите руснаци Русия към която сега се разпалва нова любов. 

Попаднах на един известен руснак- Кончаловски (тоя с филмите), който бил определен като русофоб. Може да се запознаете с гледната му точка

Ужаснись самому себе

Покажи скритото съдържание

Русский народ - не мертвец, чтобы о нем говорить только хорошо. Мы – живой, полный сил, талантливый народ, просто очень молодой, и еще не прошедший своего исторического пути, ведущего к процветанию и успеху каждой личности. Так что мы будем говорить сегодня об ужасном в русской реальности. А кто хочет слушать о себе приятное, - читайте выступления Президента Медведева или сказки Афанасьева.

Вот и сегодня я хочу вам напомнить несколько потрясающих цифр и фактов, которые ясно подтверждают, что Россия по многим показателям находится не в Европе и даже не в Азии: по уровню коррупции, по продолжительности жизни, по уровню инвестиций в науку и тому подобном мы - в Африке! Я даже больше скажу – это не нам надо обижаться за такое сравнение, а африканцам!  У африканцев есть объяснение своей отсталости: их четыре века нещадно эксплуатировали и уничтожали «пришельцы» - расисты и колонизаторы, а нас, русских, последние четыре века кто колонизировал, кто гнобил нас, кроме нас самих?

и това 

Konchalovsky: Russia's 'medieval mentality' - BBC HARDtalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, MicraNT написа:

Виж сега какво се получи - приятел на Б. Борисов и също с нахвърляна кал за него из мрежата за миналото му

Срещу кого няма нахвърлена кал. Решат ли, и да няма, пак ще изфабрикуват нещо.Не казвам, че ще бъде той. Казвам, че е добра и приемлива от всички българи фигура за този пост. Ама най-вероятно няма да е той, щото не говори политкоректно и много, много не цепи басма на европейските гейтаци и брюкселските зелки. Съответно не е приемлив за тях. А както знаем, българската политика се диктува отвън, хората за ключовите политически постове също се спускат и назначават отвън! Изборите са само за парлама, колкото да се хвърли прах в очите на хората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Е то от тия в политическата ни върхушка, кой не е комунист или ДС ченге??? Един ми посочи. Пък и щом ДС ченге става за конституционен съдия, що да не става и за президент? Пък и какво те кара да си мислиш, че дори да е друг, няма да е пак ченге или комунист? Защо не и двете едновремено?

Никъде не съм споменал че е ченге дадох само линкче как се подмазва устремно на Бойко - нищо повече.

А по въпросът за ченгетата мнението ми е следното . Разбира се че е имало и достойни хора служили в ДС. НО!

Да служиш и защитаваш комунистическата партия след което да я предадеш и да станеш първи антикомунист и двете по собствено убеждение не ми се връзва някак. Ще кажеш човек се променя . Ама чак пък толкова и толкова често !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Джугашвили написа:

Срещу кого няма нахвърлена кал. Решат ли, и да няма, пак ще изфабрикуват нещо.Не казвам, че ще бъде той. Казвам, че е добра и риемлива от всички българи фигура за този пост. Ама най-вероятно няма да е той, щото не говори политкоректно и много, много не цепи басма на европейските гейтаци и брюкселските зелки. Съответно не е приемлив за тях. А както знаем, българската политика се диктува отвън, хората за ключовите политически постове също се спускат и назначават отвън! Изборите са само за парлама, колкото да се хвърли прах в очите на хората.

Между другото, онзи ден си помислих за него и проверих дали няма признаци (слухове из мрежата, някакви намеци) да е в списъка на герб - от познатите на обществото личности. На мен също ми допада, понеже национализма му ми се види по- читав от тоя на патриотарите. От думите му може да се усети какво е закон и суверен. За съжаление, казвам че се натъкнах на калта и за него. Аз не ги следя кой какъв е бил. Срещу плевнелиев съм плюл и аз в тая тема, но последната му изява я подкрепям. И затова съм на мнение, че трябва да отсяваме зърното от плявата. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Георги Марков!!!

Ако държиш на фамилията - Марков, бих казал, че полк. Николай Марков е доста по-подходящ за ролята на президент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, koldun написа:

Ако държиш на фамилията - Марков, бих казал, че полк. Николай Марков е доста по-подходящ за ролята на президент.

Полковникът е подходящ за друг пост. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

...............

Политиката в България се оказа изкуството на повторението. Ужасът на матрицата.
Миналото, настоящето и бъдещето на едни и същи Проекти.
”Е,бати цирка, казал си княз Дондуков“
Това е съобщение в социалната мрежа ’’Туитър“. Поместено е след приключването на
президентските избори.

Аман от проекти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване