Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

преди 22 минути, karadzha написа:

Колкото до т.нар. "личност", то па една личност, чак обезличи и Институцията:mad:

А може и това да е била целта на този, който го постави на този пост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Мойра написа:

А може и това да е била целта на този, който го постави на този пост?

А бе , то и аз дразня тук-там , ама има двама-трима в сайта дето го правят съвсем целенасочено и постоянно . Правят го за да поддържат интереса към темите . То пък политическите теми в този сайт нямат никаква социална тежест поради минималния брой постоянно участващи в темите .

На кафене - като на кафене ! Даже и бияч с лампази си има....:)

Много е трудно да ги поставиш на мястото им , когато са имащи подкрепата на екипа .....Защото когато го "плюеш" интелигентно , културно и възпитано , то си мисли че утринна роса го капи....:)

Нещата са такива, каквито са.  ;)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, karadzha написа:

Нещо бъркаш понятията за чест – като "нападаме някого", не го правим физически, а и Мирко си има яки ОТ-та:)

Колкото до т.нар. "личност", то па една личност, чак обезличи и Институцията:mad:

Как ли би могъл повече след два мандата на в пъти по - безличния Първанов ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 25 минути, lsmurf написа:

Как ли би могъл повече след два мандата на в пъти по - безличния Първанов ?

В сравнение с този, Първанов е... Айнщайн, Наполеон и Де Гол събрани в едно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, язе написа:

В сравнение с този, Първанов е... Айнщайн, Наполеон и Де Гол събрани в едно. :)

Като знам какъв е Първанов на какъв ли организъм ще го оприличиш :)

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/22/2016 в 12:36, Нел написа:

Я се пребройте само на предната страница - шест човека(да съм точна - шест ник-а) скачат срещу един.

Ще се сетиш ли сам или аз да ти обяснявам, че това е доста възмутително?

Сещате ли се защо "клика"?

И кво? Ти да не си майка му?

Виж в Германия един какво направи с 15 човека! Тичай да защитаваш терористите, че е възмутително да ги застрелват. 

А тоя е интернет терорист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, иноТ написа:

Виж в Германия един какво направи с 15 човека! Тичай да защитаваш терористите, че е възмутително да ги застрелват. 

И защо мислиш че е терорист само защото мнението му не съвпада с твоето ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма нищо обезпокоително от тези атентати. Ние сме горди европейци и ще отговорим с толерантност. Това ще унищожи нападателите...морално. Много е важно обаче, покрай тези дребни неудобства, да не забравяме за "руската заплаха".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, язе написа:

Няма нищо обезпокоително от тези атентати. Ние сме горди европейци и ще отговорим с толерантност. Това ще унищожи нападателите...морално. Много е важно обаче, покрай тези дребни неудобства, да не забравяме за "руската заплаха".

Ще публикуват котенца, във Фейсбук. И поредния флашмоб. А защо не, един мощен гей парад. Начело с евро политиците и наш Плевньо. :D То нали в Белгия, гей вечеринката, събра повече хора от шествието за жертвите, това ще ги 'умори' ония с чалмите.

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, lsmurf написа:

И защо мислиш че е терорист само защото мнението му не съвпада с твоето ли ?

Защо си мислиш, че ще ти давам обяснения? Виждам, че ти сам си отговаряш някакви неща и спокойно може да не ме цитираш. Питаш се - отговаряш си и после на доктор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, иноТ написа:

Защо си мислиш, че ще ти давам обяснения? Виждам, че ти сам си отговаряш някакви неща и спокойно може да не ме цитираш. Питаш се - отговаряш си и после на доктор.

Наистина имаш нужда от доктор вземай мерки докото е време и въпросът беше не за да ми даваш обяснение а за да те накара да се замислиш ама явно мразиш това действие .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, karadzha написа:

Нещо бъркаш понятията за чест – като "нападаме някого", не го правим физически, а и Мирко си има яки ОТ-та:)

Не бъркам понятията, колега. Държа на тях. Ако трябва ще го повторя: Описах го образно(като физическо нападение), за да добиете по-ярка представа какво се вижда отстрани.

Колкото до личността на Президента, моята позиция е коренно различна от твоята. Отношението ми също. Което не означава, че съм безкритична към него, но в тази тема наблюдавам едно тотално оплюване без значение дали е прав или не е. В този случай(по повод положението в Турция) - ако не беше изразил позиция, вероятно да е затрупан с купища "комплименти", че мълчи. Сега пък думите му се тълкуват, че давал акъл... Не, не дава - в делови тон изразява надежда и призовава(което е много различно) за спазване на демокрацията(законите).

преди 6 часа, иноТ написа:

Майка? Само тогава ли мога да защитя някого? - Не знаех. :D Всъщност защитавам собствените си принципи!

А Миро съвсем не е интернет-терорист. Неговите мнения винаги са подплатени с доказателства. Бих се радвала ако имаше в този раздел повече такива "терористи".

За съжаление няма!

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Нел написа:

Което не означава, че съм безкритична към него, но в тази тема наблюдавам едно тотално оплюване без значение дали е прав или не е.

Многократно доказвано .

Сещаш ли се как го плюеха при посещението при папата ? голямо плюене, докато не цитирах какво всъщност е правил там , за иконите, за службите в църквата на български език, за паметниците на вазов и кап.Петко Войвода.... и т.н и т.н.

И сега нищо ново :) - няколко страници заяжданици  защото цитирах какво всъщност е казал за ситуацията в Турция :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нел, за какви доказателства ми говориш? Все пак става дума за един средностатистически трол, а дори и в твоите очи да не е такъв, той е обикновен човек. ДОКАЗАТЕЛСТВА? Ти знаеш ли какво е това? Не ме карай да да си мисля, че си глупава.

Това, че си се взела за негова майка не е мой проблем, но е смешно, че го даваш за някакъв първоизточник на истината. Тук всеки ползва интернет информация и никой НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА за каквото и да е. Може да те е жал за тоя, но това не е мой проблем. Хората го мразят, защото очевидно троли по 24 часа. 

Смърф, братче, не ме интересува мнението ти. Спори си сам, това го можеш и не ме занимавай с глупости. Деменцията не прощава.

Редактирано от иноТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, иноТ написа:

Смърф, братче, не ме интересува мнението ти. Спори си сам, това го можеш и не ме занимавай с глупости. Деменцията не прощава.

Освен да обиждаш можеш ли и нещо друго ? Спирам да се занимавам с теб зная че те интересува единствено твоето мнение . 

Продължавай да си бъдеш самодостатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, иноТ написа:

Нел, за какви доказателства ми говориш? Все пак става дума за един средностатистически трол, а дори и в твоите очи да не е такъв, той е обикновен човек. ДОКАЗАТЕЛСТВА? Ти знаеш ли какво е това?

Да, знам какво означава някой да ДОКАЗВА тезата си! Знам и какво е да си фен на "Блиц" и подобни, да четеш само заглавието и знам и какво е да четеш и да проверяваш информацията, която си прочел. Прав си, всички се информираме от нет-а, но въпроса е къде точно търсим информацията си, не мислиш ли?

Цитат

Не ме карай да да си мисля, че си глупава.

Караш ме да си мисля, че си трол с това изречение, но на теб ти е простено :wink12: Хайде де, надскочи се!

Цитат

Това, че си се взела за негова майка не е мой проблем, но е смешно, че го даваш за някакъв първоизточник на истината

Да ти повторя ли, че защитавам не Миро, а собствените си принципи(Той е голямо момче и няма нужда от моята защита). Истината е понятие с много лица и само човек, доказващ тезата си аргументирано, може да ме накара да се замисля за някой друг нюанс на истината, освен субективния ми.

За съжаление нито ти, нито който и да било друг от вас, които непрекъснато повтаряте, че Миро е платен трол, не успяхте да ме убедите, напротив. :D Аз съм особена порода - когато видя десет(произволно) да нападат един, вниманието ми се насочва към него, все пак с нещо е предизвикал слабостта на десетте...

Цитат

Отново тролски подход! Не зацепваш ли, че в един пост, се изявяваш много яко като трол?

А обвиняваш другите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Нел написа:

се изявяваш много яко като трол

Ми много ясно. Този е Тони, чети на обратно. Преди се беше дикисал със снимка на Путлер. Ние си имаме и Сталин, ама нейде зачезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Нел написа:

Прав си, всички се информираме от нет-а, но въпроса е къде точно търсим информацията си, не мислиш ли?

Тези ли имаш предвид

33_1__1200x800.jpg?w=700&h=643

Ама много независими медии ей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Ние си имаме и Сталин, ама нейде зачезна.

Нещо не сте му интересни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Тези ли имаш предвид

Да не повтарям стари неща

Цитат

или

Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Тези ли имаш предвид

Сигурно. 

На мен са ми симпатични останалите и вече ще казвам, че ИСТИНАТА е там. Ще правя като Нел и няма да използвам мозъка си. 

Относно троленето - лейди, аз не съм пуснал котва тук и ще съм лош работник с постове през две седмици. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/21/2016 в 21:44, algor написа:

Кои сте това "всички нас" и кой ви дава право да слагате всички под общ знаменател?
Не помня да съм ви оторизирал да говорите от мое име, та не е лошо малко да мислите какви ги пишете...

За съжаление обаче всички българи сме оторизирали РП да говори от наше име, а той говори само и единствено неща, които не искам да говори от мое име.

преди 16 часа, Нел написа:

когато видя десет(произволно) да нападат един, вниманието ми се насочва към него, все пак с нещо е предизвикал слабостта на десетте...

Германия е държавата за теб. Там 10 произволни полицая се опитват да нападат един терорист, защото е предизвикал слабостта им да искат да живеят, а не да бъдат взривени. Бих подкрепил тази твоя благородна инициатива за защита на джихадистите, ако не бях с противоположния манталите.

Половината тема е с постове, нямащи нищо общо с президента. Моля модераторите да започнат да премахват всичко, което не е по темата за текущия ни президент.

Цитат

Днес президентът Росен Плевнелиев ще бъде на официално посещение в Словения по покана на президента на страната Борут Пахор.

Миграционната вълна, ситуацията в Турция, борбата с тероризма и отражението на евентуален "Брекзит" ще бъдат във фокуса на разговора между двамата държавни глави.

Президентите на България и Словения ще обменят позиции относно перспективите на държавите от Западните Балкани за интеграция в ЕС и НАТО

Очакваме с нетърпение да изрази личната позиция (на българите) по темите, които са фокус на разговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, nikssi написа:

Тези ли имаш предвид

И защо реши, че написаното в "пик" е вярно?(таблицата с милионите, раздавани от фондацията) :D Със същата тежест, мога да кажа, че и на теб са дали милион и кусур... не вярвам на такива твърдения, колега, не само че не вярвам, но и ги отминавам с усмивка.

преди 11 часа, иноТ написа:

Сигурно. 

На мен са ми симпатични останалите и вече ще казвам, че ИСТИНАТА е там. Ще правя като Нел и няма да използвам мозъка си. 

Относно троленето - лейди, аз не съм пуснал котва тук и ще съм лош работник с постове през две седмици. 

Тролчето в действие!

Знаеш ли какво е интернет трол? И къде е казано, че трябва да е платен хулиган? :D

Цитат

Бих подкрепил тази твоя благородна инициатива за защита на джихадистите, ако не бях с противоположния манталите.

На този пък джихадисти му се привиждат във форума. Жегата не ти влия добре явно...

И аз чакам с нетърпение посещението на Плевналиев в Словения.

... "По време на официалната си визита в Словения президентът Росен Плевнелиев ще бъде удостоен с „Орден за изключителни заслуги" за приноса му за мирното, демократично и европейско развитие на държавите от региона."...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...