Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент Плевнелиев – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

А ето такива ходят при президента 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

Президентът Росен Плевнелиев взриви интернет

“Ако Бойко Борисов се оттегли по здравословни причини или го застрелят, то и с президента Росен Плевенлиев е свършено. Нашият народ пък не е готов да се пребори с монополите, защото те са се впили в държавната машина и там става въпрос за много пари”, заяви Димитър Попов.

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юлиaна Плевнелиева президент в сянка

Тя е човек на кръга „Капитал" и това е една от причините да стои в сянка. Президентшата за нищо на света не иска да изгуби приятелите си заради него, дори с цената на това да изложи мъжа си пред избирателите и да съсипе политическата му кариера. Юлиaна Плевнелиева от повече от 7 години е на заплата в „Икономедиа", а най-добрата й приятелка е съпругата на Прокопиев - Галя.

Освен работата и общите им възгледи за политиката и живота ги свързва еднаквата им съдба на многодетни майки - Юлиaна има три деца, а Галя - четири. Двете са непрекъснато заедно и дори пътешестват по света семейно с децата.

Затова не е никак чудно, че Росен Плевнелиев изведнъж лансира във властта хора от приятелския кръг на съпругата си, обясняват подчинените му. Потайната първа дама дърпа конците на мъжа си и реди политическата карта на страната.

http://www.vsekiden.com/131196

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що трябва да вярваш... Това да не е религия? Собствена преценка не си ли се научил да правиш, или ей така - цял живот на доверие?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росен Плевнелиев ми напомня на Къци и бате Енчо в "Кой е по-по-най"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм правил критична оценка на всичко около мен и затова съм си патил не веднъж. Затова и поставих въпроса "На кого да вярваме?", защото в поста преди моя (#204) беше поставена само едната теза. Нека всеки от своята камбанария да реши на кого да вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение тая държава! 

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На инспектор Стрезов. Но ние трябва сами за себе си да играем ролята му, а не да се лашкаме според нагласените медийни сплетни и моментното си настроение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

**МЪЛНИЯ**

Президента, чрез служебният кабинет, подготвя тайно т.н. "проход в борда", т.е. запазване на валутният борд, но с променено съотношение евро/лев...с други думи- готвят ни девалвация на лева и нов пореден обир на българина!

Публикувано изображение

Обръщайте левовете в евро!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вуте, в последно време се изпускаш доста с нецензурни изрази и обидни квалификации.

Няма проблем да си постваш убежденията и линковете, но го прави културно и цивилизовано.

Приеми това като предупреждение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плевнелиев си купил имот от човек на Иво Прокопиев

http://www.cross.bg/1351908

Поредния мафиот че и президент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния мафиот че и президент

Кой от двамата е мафиота: Продавача, или купувача?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двамата е мафиота: Продавача, или купувача?

баси и въпроса па ти

и двамата -

я ти си намери за по 3 кинта кв.м. - ще намериш колкото аз ще намеря ъхъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плевнелиев си купил имот от човек на Иво Прокопиев

Каква ти е идеята на постнатия линк?

Хулиш или хвалиш?

Какво нередно има едно физическо лице да купи от друго земя и имот дори и по 30 стотинки квадрата?

Нито държавата е ощетена, нито има някаква завера или друга далавера в случая.

Милиони са причините, заради които една такава сделка да се случи с такива занижени параметри.

Защо въпреки многобройните ми предупреждения продължаваш в сериозните раздели Новини и Политика да постваш само някакви безмислени линкове, повечето от които водят към сайтове, които нормален човек няма да отвори, а камо ли да прочете?

От тук нататък всеки пост твой във въпросните два раздела извън правилата, който съдържа само линк или картинка и не е придружен с обосновка твоя, ще бъде изтрит собственоръчно от мен.

Започни малко по-сериозно и отговорно да подхождаш тук и за целта първо прочети правилата като първа стъпка.

Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето текста

Президентът Росен Плевнелиев си купил земя в Банско от съдружник на Иво Прокопиев, стана ясно от репортаж на TV7. Плевнелиев закупил 1 211 квадратни метра земя за 3720 лева, а това прави сума по 3 лева на квадрат.
Въпросната сделката е сключена през 2007 година. Продавач на земята бил Филип Харманджиев, бизнесмен и дългогодишен съдружник на Иво Прокопиев. Според регистрите къщата на Росен Плевнелиев в Банско е оценена на 352 349 лева.
Няма нищо лошо да живеят един до друг, но защо държавният глава не си признава, попита в студиото водещият на "Гореща точка" Николай Бареков. Той съобщи, че телевизията щяла да следи изкъсо всяка стъпка на Плевнелиев, както и това дали той не се заиграва с групировки. Бареков цитира още и интервю на президента, в което на директен въпрос дали съседства с Прокопиев, Плевнелиев казал, че около него живеят много симпатични хора, чиито имена обаче им не съвпадали с въпросните.

От репортажа на TV7 всъщност излезе, че в деня преди падането на правителството на Борисов Плевнелиев и Прокопиев били заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, държавата не е ощетена с това, че не са платени данъци и такси по реалната цена. Какво са за държавата десетина и повече хиляди лева ?

Бълха я ухапала...

Както казваш - нищо нередно няма....

Какво нередно има едно физическо лице да купи от друго земя и имот дори и по 30 стотинки квадрата?

Нито държавата е ощетена, нито има някаква завера или друга далавера в случая.

Милиони са причините, заради които една такава сделка да се случи с такива занижени параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че цитирате така принципната телевизия ТВ 7,която наистина постави световен рекорд в дисциплината обръщане на 180 градуса.Що се отнася до сделката,кой от вас би изпуснал подобна оферта? Има и друго - Иво Прокопиев пък е купил земята по 1 лев метъра (отново по инфо на ТВ7).Интересно,на него кой му я продаде на тази цена? Ще излизе,че по нататък по веригата, направо си подаряват земеделски имоти и покрай морето и в зимните курорти.Какво да ги правиш - арабии.

Редактирано от larryone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаааа...Май никой от коментиращите, не успя да "захапе" кое е нередното!

А то е, че наш Росечно (спечелил изборите с фалшифицираните 100 хил. гласа) е имал и има (преки или косвени) контакти с лицето Иво Прокопиев- скандално известен бизнесмен с "приватизацията" (не случайно е в кавички) на "Каолин"АД, както и други "приватизационни" сделки!

Не се гледа с добро око на политици (независимо от партията им), имащи контакти с крупни (а и не само) бизнесмени, известни със съмнителният начин на забогатяването си! Както е общо известно- зад "първият милион" винаги стои едно престъпление! Неоспорим факт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, държавата не е ощетена с това, че не са платени данъци и такси по реалната цена. Какво са за държавата десетина и повече хиляди лева ?

Бълха я ухапала...

?!?!

Нещо не ми е ясно и ще те попитам направо.

90% от всички хора, правещи сделки с имоти (и не само) в тази държава и по света, съобразявайки се със закона изповядват сделки на възможно най-ниска цена.

И адвокатите работят в тази насока и нотариусите и всички.

Когато никой не е прекрачил закона аз лично не виждам какъв е проблема, наистина.

Кой е виновен за това, че държавната оценка на даден имот е в пъти по-ниска от пазарната?

Аз?

Ти?

Президента?

Станишев и Борисов?

В случая не ми дреме и не защитавам президента, но кажете ли, че той е престъпник, обвинявате всички тези 90 % от хората, направили една или повече сделки имотни през годините.

И накрая още един въпрос, но той по-скоро е към "безпристрастната" ТВ7:

Според регистрите къщата на Росен Плевнелиев в Банско е оценена на 352 349 лева.

Интересно ми е според кои регистри е тази сума?

Ще опитам да позная - звъннали са на някой брокер на недвижими имоти (най-често познат техен) и са го попитали в този район къща с такива параметри ново или старо строителство колко върви горе-долу като цена.

И се обзалагам, че са си измислили цена до горната граница.

Бас да хванем?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИ не си много прав и добре го знаеш. По този начин се перат едни пари, дето после няма как да ги хванат и да кажат, че видиш Плевналиев имал имот за 350 хил (и отде го бил взел), а за някви мизерни и бедни 3,5 хил спестени от закуски и командировъчни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИ не си много прав и добре го знаеш. По този начин се перат едни пари, дето после няма как да ги хванат и да кажат, че видиш Плевналиев имал имот за 350 хил (и отде го бил взел), а за някви мизерни и бедни 3,5 хил спестени от закуски и командировъчни...

Проблема ви е, че сте се вторачили в някой (Плевнелиев, Борисов, Станишев, Доган или който и да е друг политик), а аз казвам, че това важи за целия народ.

И мен няма как да ме хванат.

И теб.

И родителите ти.

И всичките ни близки и познати.

А точно Плевнелиев няма как да го търсите за спестените му пари от закуски с декларираните му, доказани и платени данъци на над 10-те милиона, които си е декларирал човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ви е, че сте се вторачили в някой (Плевнелиев, Борисов, Станишев, Доган или който и да е друг политик), а аз казвам, че това важи за целия народ. И мен няма как да ме хванат. И теб. И родителите ти. И всичките ни близки и познати.   А точно Плевнелиев няма как да го търсите за спестените му пари от закуски с декларираните му, доказани и платени данъци на над 10-те милиона, които си е декларирал човека.

А в кой да се вторача, ако не в тези престъпници, вземащи ни за идиоти? Аз не мога да направя такава сделка по ясни причини - нямам незконни пари за узаконяване. На мен си ми удържат данъци за всичко и няма как да покрия някой лев от държавата...щото съм цървулкьо и нема мекото на баницата. Помниш ли какво ми каза един път за разликата да откраднеш 30 хиляди и 3 милиона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помня, да.

Все още не съм станал политик и си помня нещата, които говоря хаха. 

А относно Плевнелиев (защото темата е за него все пак) вървят хиляди статии, оплюващи материали, връзки за него и прочие.

Измекярщината хорска стигна до там, че в момента и твоята кандидатура да се издигне за някой пост, моментално 10 души ще те охрачат, оплюват и омажат по 20 начина.

Всеки има право на мнение, разбира се, но специално неговите милиони поне за мен са най-чистите и кристално изкарани пари в тази държава, на които на всичко отгоре са платени и данъците до последната стотинка.

Затова и не заемам позицията, че е добър политик, добър президент и т.н., а се включих само относно нещата пари, сделката му за тази къща и т.н.

В последните 20 години всички политици (и не само) всеки имот, който придобиват са такива данъчните оценки, а пазарната е в пъти по-висока.

Искате да беше излязъл Плевнелиев в началото на 2007-а пред хората и да се резне на пресконференция "Уважаеми българи, аз няма да купя едикояси къща, защото прекалено ниска е ставката държавна за данък и не искам да ощетя държавата, затова ще живея в наколно жилище на връх Вола между два кола."?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...