Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, M.Николов написа:
Цитат

Плевнелиев има обсесия от действащия президент Румен Радев. Няма как иначе да се опише речника му спрямо действията на държавния глава - бил зависим от Кремъл, "генерал, който още не е разбрал, че е държавен глава", "президент популист", "той е нула" като външнополитически фактор, да видим как ще го приемат в Бъкингам и т.н. Нито един предишен български президент не си е позволявал подобен език спрямо наследника си.

Плевнелиев страда от комплекс за малоценност.

Нещастен човек! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

Плевнелиев страда от комплекс за малоценност.

Нещастен човек! :(

Познавайки го лично, твърдя, че той не страда от комплекс за малоценност и не е нещастен. Още като млад комсомолец Плевнелиев си изглеждаше като смешен грандоман.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте сега...Разберете се едни поне обиди да ръсите. Беше мухлю, плювню , чехълчо, сега грандоман , с комплекси за малоценност :laughing5:

С Дееси изглежда доста усмихнат и ведър, но да, до някъде може и да е нещастен, впредвид загуба на близък човек... обидите нека са за ваша сметка. Нали Мойра.. както са казали хората.. не пожелавай другиму това което не искаш на теб да ти е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плевнята не е наред с главата - в смисъл здравословно. Само мига на парцали и клати глава, като бавноразвиващ се. Толкова пък да няма близки покрай него, които да му рекат да се кротне и да не се мярка повече из публичното пространство. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, attj написа:

Познавайки го лично, твърдя, че той не страда от комплекс за малоценност и не е нещастен. Още като млад комсомолец Плевнелиев си изглеждаше като смешен грандоман.  

Грандомания и фалшива вяра в собствените си възможности е един от симптомите на биполярното разстройство през маниакалния период.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://btvnovinite.bg/bulgaria/otlichiha-rosen-plevneliev-s-ordena-na-pochetnija-legion.html

Пожелавам и на сегашние пРезидент подобно  признание и отличия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

https://btvnovinite.bg/bulgaria/otlichiha-rosen-plevneliev-s-ordena-na-pochetnija-legion.html

Пожелавам и на сегашние пРезидент подобно  признание и отличия.

Затова ли хората като го чуят и замират в тих ужас? Мисля, че добре се е потрудил, е малко поизтърка лактите ама ще ги закърпи някак си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.10.2018 г. в 16:09, sound написа:

Плевнята не е наред с главата - в смисъл здравословно. Само мига на парцали и клати глава, като бавноразвиващ се. Толкова пък да няма близки покрай него, които да му рекат да се кротне и да не се мярка повече из публичното пространство. 

Не се знае каква са я вършили в оная афганистанска болница... може и да е жертва човекът, и да не знае по кой свят ходи? Което е проверяемо, ами ще ни допуснат ли до него? Този се държеше точно като жертва на mind control. Говореше и вършеше неща, които никой що-годе уважаващ себе си човек не би вършил... и без да му трепва окото. Но жертва или не, тоя си е избрал пътя от отдавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Без да съм искал, без да съм очаквал, без по никакъв начин да съм се замислял, че мога да получа това най-високо отличие, дойдоха и превзеха сърцето ми”, заяви в речта си Плевнелиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Тoни написа:

„Без да съм искал, без да съм очаквал, без по никакъв начин да съм се замислял, че мога да получа това най-високо отличие, дойдоха и превзеха сърцето ми”, заяви в речта си Плевнелиев.

Горкия той бил влюбен. Нещо друго не му ли превзеха? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познайте кой е изрекъл тези думи:

„Бедността не е порок, това е състояние, от което не трябва да се отчайваме, а трябва да работим“.

А аз да добавя: "А вие да продължавате да ни грабите."

Човекът принципно е прав, но конкретно в случая се гаври със съдбата на народа. Каква тънка разлика в конкретиката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...