Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Ма той президента е с много нисък рейтинг.Словореда му кат на Първанов един такъв помпозен и поучителен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи му парите , пък му пусни душата !

Той сам , на ръце ще ти я даде....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едни президентът наистина си върши работата чудесно - например за монополите, за инвеститорите, за чуждите интереси в България на Американския "брат", за съседката ни Турция, неговия по-малък "брат", и така нататък, и така нататък.  

Президентът се бори като лъв и не даде косъм да падне от главата на чуждите печалбари с гарантираните от държавата нива на печалби.

Виж обаче за българските старци президентът забрави и не върна ни един закон, ограбващ техните мизерни пенсийки. Забрави президентът и за българските майки и техните деца, като нито веднъж не защити техните интереси. И не само това, президентът се е заел с тяхното пълно физическо унищожение, като с непремерените си изказвания на държавен глава въвлича страната директно в готвената от глобализаторите война между Русия и Европа, като едновременно с това широко отваря вратите пред турски висши политици, чужди посланици и монополи, чужди военни програми за физическо унищожение и осакатяване на българската нация.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едни президентът наистина си върши работата чудесно - например за монополите, за инвеститорите, за чуждите интереси в България на Американския "брат", за съседката ни Турция, неговия по-малък "брат", и така нататък, и така нататък.  

Президентът се бори като лъв и не даде косъм да падне от главата на чуждите печалбари с гарантираните от държавата нива на печалби.

Виж обаче за българските старци президентът забрави и не върна ни един закон, ограбващ техните мизерни пенсийки. Забрави президентът и за българските майки и техните деца, като нито веднъж не защити техните интереси. И не само това, президентът се е заел с тяхното пълно физическо унищожение, като с непремерените си изказвания на държавен глава въвлича страната директно в готвената от глобализаторите война между Русия и Европа, като едновременно с това широко отваря вратите пред турски висши политици, чужди посланици и монополи, чужди военни програми за физическо унищожение и осакатяване на българската нация.  

Само да напомня, че когато неоосманиста  Ердоган встъпи в длъжност като президент - нашия единствен от всички европейски президенти отиде на крак да му честити и да го поздрави. Всички други бяха пратили посланици и други чиновници само нашя отиде на крак да честити на Реджеп Ердоган и да му стисне ръката, като после дори нарече Турция наш приятел и верен партньор (или нещо от сорта). Кога по дяволите Турция е бил наш приятел (особено Ердоган, дето има претенции към части от Югоизточна България). Друг негов гаф е, че на речта му за 3 март, нито един път не е казал словосъчетанието турско робство.

http://pan.bg/view_article-4-21813-Plevneliev-pak-ne-spomena-i-duma-ot-kogo-i-koj-ni-e-osvobodil-na-3-mart.html

Редактирано от DropTheBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че когато неоосманиста  Ердоган встъпи в длъжност като президент - нашия единствен от всички европейски президенти отиде на крак да му честити и да го поздрави. Всички други бяха пратили посланици и други чиновници само нашя отиде на крак да честити на Реджеп Ердоган и да му стисне ръката, като после дори нарече Турция наш приятел и верен партньор (или нещо от сорта). Кога по дяволите Турция е бил наш приятел (особено Ердоган, дето има претенции към части от Югоизточна България). Друг негов гаф е, че на речта му за 3 март, нито един път не е казал словосъчетанието турско робство.

http://pan.bg/view_article-4-21813-Plevneliev-pak-ne-spomena-i-duma-ot-kogo-i-koj-ni-e-osvobodil-na-3-mart.html

В грешка си, на встъпването на Ердоган като президент присъстваха към 18 президенти на други страни, и още към 75 височайши представители на други... Дори Парасенко от Украйна щеше да е там, но в последния момент настъплението на опълченците от ДНР и ЛНР го накара да се откаже ...От руска страна беше Лавров, американците бяха с  цяла делегация, присъстваха и доста европейски външни министри, .. Досега никой избран турски президент не е бил удостояван с такива височайши почести от толкова много страни... А дали е неосманист, времето ще покаже... има си трески за дялане, доста , но пък и постигна много за Турция като премиер ....ще поживеем и ще видим, лично на мен някои религиозни неща които се засилиха в Турция не ми харесват, но щом те така искат, тяхно право си е... стига да не прекаляват...

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешка си, на встъпването на Ердоган като президент присъстваха към 18 президенти на други страни, и още към 75 височайши представители на други... Дори Парасенко от Украйна щеше да е там, но в последния момент настъплението на опълченците от ДНР и ЛНР го накара да се откаже ...От руска страна беше Лавров, американците бяха с  цяла делегация, присъстваха и доста европейски външни министри, .. Досега никой избран турски президент не е бил удостояван с такива височайши почести от толкова много страни... А дали е неосманист, времето ще покаже... има си трески за дялане, доста , но пък и постигна много за Турция като премиер ....ще поживеем и ще видим, лично на мен някои религиозни неща които се засилиха в Турция не ми харесват, но щом те така искат, тяхно право си е... стига да не прекаляват...

Единствен от европейските президенти. Имах предвид на тези в ЕС. http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D1%82-%D0%95%D0%A1-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%95%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD_l.a_c.327_i.426590.html

Лавров, който ми даваш за пример, не е президент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво, като е отишъл да поздрави Ердоган в стъпването му в длъжност ?!

С Турция сме съседи, след освобождението винаги сме били в добри отношения, винаги сме били съюзници - в двете световни войни сме се били рамо до рамо, и за разлика от всички други страни, с които граничим Турция никога не ни е предавала.

Аз лично не виждам нищо лошо в това посещение на Плевналиев, даже го поздравявам, че единствен той отиде.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко конкретика в изпълнения с популизъм пост, който не съдържа нищо фактологическо като действия?!?!

Най-вече ме интересуват подробности относно:

Благодаря предварително!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко конкретика в изпълнения с популизъм пост, който не съдържа нищо фактологическо като действия?!?!

Най-вече ме интересуват подробности отвосно:

Благодаря предварително!

Вие, който носите никнейм на името на бивш вицепрезидент на САЩ бихте ли ни разяснили думата "популизъм", която напоследък е доста модерна и широко употребяема в българското публично пространство. Би следвало да идва от латинското популус, което означава народ= демокрацията пък иде от демос - народ и кратос - власт гръцки думи и е народовластие. Не били следвало народа като суверен да бъдат отразявани неговите въжделения и желания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Президента ни отразява сякаш огледално, състоянието ни, като общество, мислене и манталитет! Не струваме като хора и го доказваме ежедневно, ежеминутно. Нямаме ценоости и идеали. Егоизъм, алчност и злоба е нашето мото. Каквото ни  обществото, то такъв и Президента! 

И, изобщо колко коментари за управниците ни а никак не съзваваме ,че като брой население сме по малко от населението на един голям град в пр. САЩ в който само един кмет въвежда ред! Тук кметове, парламент, министри президент, а все към дъното вървим! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие, който носите никнейм на името на бивш вицепрезидент на САЩ бихте ли ни разяснили думата "популизъм", която напоследък е доста модерна и широко употребяема в българското публично пространство. Би следвало да идва от латинското популус, което означава народ= демокрацията пък иде от демос - народ и кратос - власт гръцки думи и е народовластие. Не били следвало народа като суверен да бъдат отразявани неговите въжделения и желания.

Вие сте адвокат на колежката, към която се обръщам?!?!

Чудесно е, че се опитвате да интерпретирате резултатите от Гугъл, като в същото време показвате желание да имплементирате съждения и творчества, които, обаче, явно ще си останат за Вас просто термини и понятия на хартия.

Седнете си - слаб 2!

Другия път да сте по-подготвен и ще започнем с преговор на материята от днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сте адвокат на колежката, към която се обръщам?!?!

Чудесно е, че се опитвате да интерпретирате резултатите от Гугъл, като в същото време показвате желание да имплементирате съждения и творчества, които, обаче, явно ще си останат за Вас просто термини и понятия на хартия.

Седнете си - слаб 2!

Другия път да сте по-подготвен и ще започнем с преговор на материята от днес.

Резултати от гугъл не интерпретирам дипломиран социолог съм с доста висока диплома, не ми е нужен гугъл да знам основни понятия. Седнал съм дори не съм се изправял, не виждам и от вас да личи солидна подготовка касаеща фактология, а не наличие на високо идеологизирани твърдения, за чиято истинност само предполагате. Оценки не поставям никому просто Ви попитах нещо. Явно отговорът Ви затруднява!

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не правите разлика между демагогското заиграване с народните чувства и народовластието, а говорите за политика?! Показателно е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не правите разлика между демагогското заиграване с народните чувства и народовластието, а говорите за политика?! Показателно е!

Госпожо или госпожице, според Вас каква е реалността? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултати от гугъл не интерпретирам дипломиран социолог съм с доста висока диплома, не ми е нужен гугъл да знам основни понятия. Седнал съм дори не съм се изправял, не виждам и от вас да личи солидна подготовка касаеща фактология а не наличие на високо идеологизирани твърдения, за чиято истинност само предполагате. Оценки не поставям никому просто Ви попитах нещо. Явно отговорът Ви затруднява!

И това каква връзка има с темата за президента?

Какво общо има поста и въпроса Ви с това, което питам момичето и то е само и едиствено свързано с темата?

Правите се на интересен, като показвате задълбочени познания по латински и граматика?

Съжалявам, но не мисля тук е мястото за това.

А и (не на последно място) кое точно Ви дава право да казвате от кога използвам термина "популизъм", след като не знаете преди 25 години къде съм ораторствал, какви трудове съм издал като автор и съавтор и колкостотин пъти съм ползвал въпросния термин?

Хайде сега да се върнем на темата, че колегата пак ще заговори за война с прашки и поредния заговор срещу СССР и Путин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Госпожо или госпожице, според Вас каква е реалността? 

А, не знам за коя реалност питате и говорите вие. Така като гледам, много на широко и на едро си служите с понятията и оценките, а аз не смея да съм толкова категорична за неща, за които нямам специални познания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво, като е отишъл да поздрави Ердоган в стъпването му в длъжност ?!

С Турция сме съседи, след освобождението винаги сме били в добри отношения, винаги сме били съюзници - в двете световни войни сме се били рамо до рамо, и за разлика от всички други страни, с които граничим Турция никога не ни е предавала.

Аз лично не виждам нищо лошо в това посещение на Плевналиев, даже го поздравявам, че единствен той отидТ

Ами нашият президент както идва на крак да му честити, още малко и на колене ще му падне, на там отиват нещата. Ердоган има неоосманистки виждания, което го прави по - скоро наш враг, не приятел. http://fascindoo.blog.bg/politika/2013/12/13/turskiiat-neoosmanizym-na-erdogan-i-davituooglu-i-bylgarskit.1218766

Освен това Плевнелиев не дойде да почете Независимостта тази година. Не пропусна обаче да се яви пред Ердоган на крак. Приоритети, кво да ги правиш.

http://clubz.bg/8404-nito_edin_dyrjavnik_ne_pochete_nezavisimostta_v_tyrnovo

Разбира се, той си е имал причина да не дойде, но това не го оправдава напълно, все пак е президент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това Плевнелиев не дойде да почете Независимостта тази година. Не пропусна обаче да се яви пред Ердоган на крак. Приоритети, кво да ги правиш.

http://clubz.bg/8404-nito_edin_dyrjavnik_ne_pochete_nezavisimostta_v_tyrnovo

Разбира се, той си е имал причина да не дойде, но това не го оправдава напълно, все пак е президент.

Е хайде стига де...

Прекалявате вече.

Президентът Росен Плевнелиев изпрати поздравителен адрес по случай 105 години Независимост на България, съобщиха от пресекретариата на държавния глава. 

Росен Плевнелиев няма да може да присъства днес на четсването на Деня на Независимостта в София и Велико Търново, тъй като е на работно посещение в САЩ за участие в 68-та сесия на Общото събрание на ООН.

Нямате спирка, да му се не види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега да се върнем на темата, че колегата пак ще заговори за война с прашки и поредния заговор срещу СССР и Путин.

Хи, хи! Тез камъни май в мойта градинка се мятат!!! :) )))

Прочете ли поста ми над тоя! Та, какъвто народа, то такъв и президента!

В нормалният свят 1 кмет управлява толкова народ колкото сме ние в момента - Българите! В нормалният свят има фирими с по - голям бюджет от националният ни такъв.

Тук, управици и управляващи и кой от кой по "знаещ и можещ", но защо само към дъното ни водят????

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка логика е логична , но не е ли подкрепена с факти , това не е никаква логика . Нарича се празнословие -  така пише в учебника !

Страшно е когато е облечено с власт - ражда чудовища ! И това го пише в учебника....

Никой не е длъжен да е прочел (да знае) всичко на света ! 

А това , че сме го прочели (знаем) никак не значи , че го разбираме....

Тогава вярваме !

Не са много тези , които са готови да умрат за знание .

Но за вяра се мре .....!

По простата причина , че не става на нашето..... :)

Става каквото трябва и каквото може !

Дали го искаме (вярваме) или не - това е друг въпрос .

Т.е. това трябва и което може , можем само в малка степен да го коригираме.....по обратна връзка....

Тук емоции не са нужни . 

Емоциите са само сигнал , че се случва нещо необичайно и неочаквано.

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка логика е логична , но не е ли подкрепена с факти , това не е никаква логика . Нарича се празнословие -  така пише в учебника !

Страшно е когато е облечено с власт - ражда чудовища ! И това го пише в учебника....

Не сте длъжни да сте чели всичко на света ! 

Вярвайте ми !

Айде малко факти. Грузия се опъна здраво на Русия разчитайки на фитилджиите от САЩ, обаче, бяха оставени сами да се оправят, и благодарение на глупавото си зъбене им намаля територийката и президента им си дъвчеше вратовръзката от глупост. Всъщност цялата им армия бе разбита от една дивизия от владикавказ и това на фона на несъразмерно употребена сила.

Фитилджиите напълно разумно заеха позиция да не рискуват голям военен конфликт заради една опърпана Грузия и се задоволиха с декларации и прочие.

Щото лесно се вади нож на умряло коте ама на Русия е друга история, която може да свърши много зле.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че когато отидеш да поздравиш неоосманиста Ердоган на крак, а няма да пратиш някой министър например (като другите президенти от ЕС), това ще рече 2 неща:

1. Ти си много добър приятел с този човек и имаш дълбоко уважение към него.

2. Ти си негов слуга и нямаш избор.

И двете не говорят добре, специално в нашия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петър Стоянов също беше голям приятел с Демирел,тогавашния президент на Турция.Това не е новост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Няма защо да усложняваме простите неща !

Едните искат да си присвоят ресурсите (петрол , газ , изкопаеми и т.н.) по целия свят , от тези които ги имат . :sobbing:

Защита на националните интереси на САЩ в Сибир примерно !???  :giggle1:  

Другите , които имат ресурсите , не си ги дават ! :nono:

Никой не се натиска за Горно Надолнище , че демокрация да прави......за Етиопия или Република Чад да кажем (република ли беше?...). Ама я да бликне петрол (вода по-добре , че те и вода си нямат завалийте !) като море там някъде , да видите тогава защита на национални интереси и Демокрация разбира се !.....   :lol6:  

Пита се сега : "Кой е крив и кой е прав?" .

Отговорът е изключително сложен на някои.....и особено от морална гледна точка.... 

Поне простичко да си признаят : "Правото е на страната на по-силния....!"....

.....Че като става дума за нашия - хилавичък ми се вижда , пък дори да е като Б.Б. или който и да е друг на негово място....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма защо да усложняваме простите неща !

Едните искат да си присвоят ресурсите (петрол , газ , изкопаеми и т.н.) от тези които ги имат . :sobbing:

Защита на националните интереси на САЩ в Сибир примерно !???  :giggle1:  

Другите , които имат ресурсите , не си ги дават ! :nono:

Никой не се натиска за Горно Надолнище......Етиопия да кажем...  :lol6:  

Евала ти за поста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...