Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Не съм съгласна с теб, Реджепе. Най-малкото защото си направи труда да присъства на откриването на паметника на Георги Марков в София и посети бившия конц. лагер на о.Персин и е единственият(досега) български президент, който е отдал личната си почит на измъчваните и избивани българи в режима на работническо-селската власт.

да го видим

а почит е друга различна дума и с различно значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този лагер е бил построен не от комунистите,а от богдан филов за комунистите!така,че не се знае какво е почел!

Най-малкото защото си направи труда да присъства на откриването на паметника на Георги Марков в София и посети бившия конц. лагер на о.Персин и е единственият(досега) български президент, който е отдал личната си почит на измъчваните и избивани българи в режима на работническо-селската власт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като чета коментарите 80% от вас подкрепят президента ни

но просто Българина обича да плюе всичко което е повече от него

Аз не подкрепям и не уважавам този президент - това не е моя президент. Той е само повече идиот от мен.

Колко съм българин ?? Не съм сигурен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като чета коментарите 80% от вас подкрепят президента ни

но просто Българина обича да плюе всичко което е повече от него

този е повече от мене ли

да бе да друг път

тоз не става и за чеп за бидона ми за зелето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не подкрепям и не уважавам този президент - това не е моя президент. Той е само повече идиот от мен.

Колко съм българин ?? Не съм сигурен ...

как не измисли некой както е в спорта трансфери,да го шитнеме в друга държава та ако ще и турция да е!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как не измисли некой както е в спорта трансфери,да го шитнеме в друга държава та ако ще и турция да е!!! :)

по ми харесва идеята за оная комета, дето отидоха да я снимат

или мисията до Марс (тя може да е червена, ама не е БСП)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по ми харесва идеята за оная комета, дето отидоха да я снимат

или мисията до Марс (тя може да е червена, ама не е БСП)

некъде четох че си е купил парцел на луната и имал апетити и за марс!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некъде четох че си е купил парцел на луната и имал апетити и за марс!

Кога ще е изпращането? Искам място в първите редове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалявате с офтопика!

Има си раздел за тези празнословия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този лагер е бил построен не от комунистите,а от богдан филов...

Ще ми е интересен източникът, от който си научил това, защото по времето на Богдан Филов вярно е имало лагери - Еникьой, Гонда вода, Свети Кирик и Свети Никола.

Но този на Персин си е дело на комунистите - С указ на Министерски съвет от април 1949(председател тогава е Васил Коларов) се организира ТВО на о.Персин за политически лица. Жените са на остров Щурчето.

След закриването на лагера на о.Персин и предаването му на МВР за криминален затвор, се открива най-ужасния политически лагер, този до Ловеч, наречен "Слънчев бряг"(този е открит със знанието и  благословията на Тато).

Не знам дали знаеш, но но през 1981 г. лагерът в Белене е отворен отново, за да бъдат въдворени без съд и присъда около 200 младежи за „противонародни прояви“, а през 1985-1986 г., по време на „Възродителния процес“, са затворени няколкостотин български турци от различни региони на страната, отказващи да сменят имената си и отказващи да напуснат пределите на родината си.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашият президент обаче хем е комунист, хем е капиталист.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашият президент обаче хем е комунист, хем е капиталист.  

но пък прави опит  да изтрие от своята и нашата памет спомените за  славно  си комсомолско и комунистическо минало,   като ни се представя за голям борец за демокрация с измислено героично минало.опитва се да прекрие голямото престъпление на  българския преход, с неговата си неразказаната пълна истина за социализма! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели, всичките ни президенти от 10-и ноември насам са били членове на БКП и са настоящи капиталисти(не знам какъв смисъл влагате в думата, но хората си имат професии и бизнес)

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото условие да си капиталист днес, е да си бил предан комунист вчера! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото условие да си капиталист днес, е да си бил предан комунист вчера! ;)

днеска комунист,утре укриваш 100 млн от ддс и забравяш миналото,вече си капиталист! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eх, пропуснали сте бъдещия комунист,социалист и капиталист - т.е. ГЛОБАЛИСТ. Остава само да осъзнаете,че партията винаги е била само една масоно-еврейската БКП и нейните деца като БСП,СДС,ДПС,НДСВ,РЗС,ГЕРБ,АТАКА,РБ,ВМРО,НСФБ...... тогава може би на някои бетонни глави,  ще достигнат до истината защо всички преЦиденти в Лъгария са комунисти, социалисти.........

Редактирано от Myhito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да гледаме на Фашизма и Комунизма като подготвителни етапи на Днешния Демократичен глобализъм. Целта винаги е била една и само една / как да се модифицира и подчини човечеството така, че да се превърне в робска маса консуматори и плащачи на чуждия обяд.
В това отношение цели институти за изучаване на човешкия мозък се създадоха и на Изток, и на Запад, а върху техните изследвани резултати се основа могъщата империя на Медията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горният пост е черешката на тортата в раздел политика! Наистина не знаете кога да спрете, нали?! Профанизирате всичко, до което се докоснете, само защото е различно от собствения ви светоглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тоя го чувам какви ги говори.

Тези, които го слушат и са на един акъл с него са ясни.

Отвратително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Не е прецедент , а практика още в древността .

Император назначил коня си за сенатор....

http://www.dw.de/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D1%83%D0%BB%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80/a-16211704

Само дето сега става дума за президент и крава....Умопомрачение.....масово!

За втората част и дума не отварям....Толкова можем !     :( 

Редактирано от algor
Премахване на спам от цитата. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя го чувам какви ги говори.

Тези, които го слушат и са на един акъл с него са ясни.

Отвратително.

Благодаря, Рики!

Затова, че съм отвратителна :D  и защото симпатизирам на президента. Явно сме на един акъл с него, само дето аз никога няма да стана президент, но... съдба :D

...

Аgr, хайде веднъж постни нещо стойностно, бе човече!

Темата е сериозна и подобни съшити с грозен конец глупотии(да се чете и простотии) не са си на мястото тук.

Моля да се самосезираш и да спреш да тиражираш идиотщини! Моля!

Редактирано от algor
Премахване на спам от цитата. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Художник арестуван на изложба, на която присъства президентът

Arest-645x445.jpg

Художникът Петко Дурмана бе отведен с белезници от изложба в центъра на София.

Художник бе арестуван от охраната на президента Росен Плевнелиев на откриването на изложба в сряда следобед в Музея за история на София (Централна баня). Това е концептуалният артист Петко Дурмана, а експозицията е била „Балкански приказен реализъм“ на Робърт Баръмов. Културното събитие е било под патронажа на държавния глава.

Петко Дурмана е бил допуснат през скенерите на НСО. Много от хората с покани обаче останали извън загражденията и Дурмана се върнал, за да им съдейства да влязат. Гардовете обаче отказали да пуснат гостите и Петко потърсил помощ от пиара на събитието, която се оказала Ива Екимова. При завързалия се разговор тя не отказала да даде отговор на въпроса му кой е организаторът на изложбата. Единственото, което му отвърнала Екимова, било, че е събитие на Росен Плевнелиев. Дурмана се опитал да запише разговора с мобилния си телефон. Но последвал арест, поставили му белезници, а гардовете изтрили видеото от телефона му.

Вижте статуса, публикуван от Петко Дурмана във фейсбук след освобождаването му:

„Днес ми се случи нещо абсолютно УЖАСНО, което още не мога да повярвам! На изложбата на Робърт Баръмов в Музея на София в 16 часа бях изведен и арестуван от службата за охрана на президента Плевнелиев, САМО защото попитах КОЙ организира събитието!

На видеото се вижда, как полицията ме вкарва с белезници в полицейска кола и отвежда в 5-о РПУ, където след сваляне на показания и съставяне на акт ме освободиха.

Това е актът, който съставиха в полицията при ареста ми днес! Закрил съм с черно собственото си ЕГН и съм подчертал с червено частта, в която се казва, че съм отказал да напусна „охраняемия периметър за мероприятието на президента на Република България“…

Akt-a.jpg

Това е текстът, който са написали полицаите в акта (старал съм се да спазвам оригиналния правопис): „София, на пл Бански за Джамия (баня башъ) при отправено устно разпореждане на лицето Петко Симеонов Петков-Дурмана, ЕГН ХХХХХХХХХХХХ жив. гр. София жк Суха река да не нарушава обществения ред и да напусне охраняемият периметър за мероприятието на президента на Република България, същият не изпълни нашите разпореждания и не се подчини. Лицето отказа да напусне охраняемият от нас периметър … с което е нарушил чл. 64 от ЗМВР“

Жената най-вляво повика служителя от НСО, който ме изведе от музея, а той от своя страна повика полицаите, които ми сложиха белезници и арестуваха! http://instagram.com/p/v3znQUoev5/

Искам да подчертая, че дори след ареста ми днес на откриването на изложбата на Роберт Баръмов в Музея на София, когато се опитах да разбера КОЙ е организатор на това събитие, аз все още не знам КОЙ!“

Пред „Площад Славейков“ Петко Дурмана заяви, че в никакъв случай не се е дължал агресивно. Единственото, с което предполага, че е подразнил гардовете от НСО, е желанието да узнае кой е организаторът на събитието. Художникът настоява за извинение от Росен Плевнелиев за принудителното си извеждане от културното събитие, на което е бил поканен от автора.

http://ploshtadslaveikov.com/?p=11872

В галерията влезе президентът, събитието свърши

no comment

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как бавно и полека, чудейки се къде точно да настъпите и опетните даден човек (в случая президента), започвате да поствате все по-големи безмислици и да се опитвате да вмените огромна вина и отговорност на човека за нещо, за което изобщо си няма той представа какво и как се е случило.

Охраната на държавните мъже се осъществява от НСО.

И никъде не прочетох, че президента им се е разпоредил да "пребият, убият, смачкат" човека (потърпевшия, според него самия си).

Някой си бил казал нещо на друг някой и изведнъж хоп - ужасяваща новина.

Събитието било организирано и било на президента...

хахаха

Жалка картинка, дами и господа!

Не защитавам никой, защото му симпатизирам, а защото пишете глупости (и често цитирате) както ви падне, където ви падне и от какъвто и да е източник, който ви попадне, но идеята е една - да се цапа и да се плеска с кал навсякъде по някой, който не ви допада.

Дано поне тези действия ви правят по-щастливи и значими и ви носят спокоен сън и добро храносмилане.

Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата трябва да бъдат отразявани такива, каквито са!

Тук емоциите нямат значение.

По действията им ще ги познаете! 

Е, познахме ги...

Като например по скорошната им ПР акция за залавяне на "джихадисти" в Пазарджик, джихадисти, които се щракат на фото под път и над път за спомен и за да дадат повод на управляващите да се развъртят... и после случаи като този с художника, да станат ежедневие.

Много шум и много показност срещу един единствен нещастник, който е и доказан шизофреник на всичкото отгоре.
Според мен акцията преследваше задкулисни цели:
- да прикрие масовите уволнения и назначения на областните управители и друга държавна администрация и подмяната им с хора на външни чужди разузнавания
- да подпали искрата на междуетническата и религиозна омраза в българския народ, която да възпламени огъня на народното недоволство от политическото управление на страната в погрешната посока
- да насади страх от терористи у българите, като едновременно с това обоснове навлизането на проамериканската полицейска държава и у нас, онази държава, която застрелва децата по улиците на САЩ.
Това, което не успяха да постигнат нито с турското робство и неговите кланета, нито с икономическия геноцид над българите, се опитват да постигнат с техния любим похват - Лъжата и Инсинуацията

Редактирано от Aliya (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петко Дурмана: Заради президента над мен бе упражнен тормоз

Кой крив, кой прав - не знам, но фактите са си факти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...