Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

каква мишка само а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е излъчено по всички медий защо да е скрито ?

А тая курва Волен Сидеров като го видя ,и ми се обръща стомаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тая к***а Волен Сидеров като го видя ,и ми се обръща стомаха.

и аз не изпитвам любовни чувства към него, но мишката така и не му отговори на въпроса за офшорките

нали ?

ако после някъде си някога е отговорил моля мишок да ме извиниш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз не изпитвам любовни чувства към него, но мишката така и не му отговори на въпроса за офшорките

нали ?

ако после някъде си някога е отговорил моля мишок да ме извиниш

До колкото си спомням тогава президента ги беше събрал ,защото правителството не работеше заради кворума и т.н..Не мисля че консултативният съвет е мястото ,и времето президента да се обяснява на някаква жалка курвичка. Дори не мисля ,че е редно отрепки като Сидеров някой да ги търпи с това поведение. Ако президента краде ,и тъпче офшорки да го разследват ,и ако трябва да го съдят ,но не по този начин ...

Че Волен Сидеров боклука му с боклук , може да каже каквото си иска по тоя начин нали ? И каквото и да каже ,ще тежи точно толкова ,колкото това за офшорките. Пред 20 журналиста хвърля бомбата ,и какво ? Целта беше да се направи цирк,нищо друго.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням тогава президента ги беше събрал ,защото правителството не работеше заради кворума и т.н..Не мисля че консултативният съвет е мястото ,и времето президента да се обяснява на някаква жалка курвичка. Дори не мисля ,че е редно отрепки като Сидеров някой да ги търпи с това поведение. Ако президента краде ,и тъпче офшорки да го разследват ,и ако трябва да го съдят ,но по този начин ...

Че Волен Сидеров боклука му с боклук , може да каже каквото си иска по тоя начин нали ? И каквото и да каже ,ще тежи точно толкова ,колкото това за офшорките. Пред 20 журналиста хвърля бомбата ,и какво ? Целта беше да се направи цирк,нищо друго.

стига си я защитавал тая мишка крадлива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стига си я защитавал тая мишка крадлива

Щом Плевнелиев е крадлива мишка ,значи да позволяваме на такива като Сидеров да се държат като него ли ?

Пак да кажа ако е крал ,нека да го съдят ,не го защитавам. Престанете да говорите глупости! Щом коментирам Сидеров ,значи защитавам Плевнелиев. С тая логика (или липса натакава) до никъде няма да стигнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом Плевнелиев е крадлива мишка ,значи да позволяваме на такива като Сидеров да се държат като него ли ?

Пак да кажа ако е крал ,нека да го съдят ,не го защитавам. Престанете да говорите глупости! Щом коментирам Сидеров ,значи защитавам Плевнелиев. С тая логика (или липса натакава) до никъде няма да стигнете.

ей Сидеров та Сидеров

айде все едно аз съм го задала въпросния въпрос

тъй по-добре ли ще е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей Сидеров та Сидеров

айде все едно аз съм го задала въпросния въпрос

тъй по-добре ли ще е

Ти май не разбираш. По тоя начин единственото ,което се демонстрира ,е липсата на респект към институцията ,и липсата на възпитание. Какво ще стане ако всеки започне да се нахвърля срещу президента където му падне ? Елементарно уважение нямат. Казах има си начини за всичко.

Ако и ти се държиш по същият начин на консултативен съвет , няма да е по - добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май не разбираш. По тоя начин единственото ,което се демонстрира ,е липсата на респект към институцията ,и липсата на възпитание. Какво ще стане ако всеки започне да се нахвърля срещу президента където му падне ? Елементарно уважение нямат. Казах има си начини за всичко.

Ако и ти се държиш по същият начин на консултативен съвет , няма да е по - добре.

то па една институция майка жална

че и респект да бе да друг път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не само. Смешно е да се държи като клоун, докато изисква от останалите да се държат като държавни мъже. Изкара късмет, че президентът го изтърпя и не реагира съобразно неговото поведение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kevork-kevorkqn-537x336.jpg

Имаме президент, чийто разум се колебае, как да изпише простичката дума „уважаван“

08.12.2014 • СВОБОДНО СЛОВО

Имаме президент, чийто разум се колебае, как да изпише простичката дума „уважаван“ – а пък искаме да ни уважават.
Имаме президент, чийто образователно състояние е под съмнение – а се правим на големи играчи, на тънки познавачи на световната политика, макар иначе да сме си хапльовци и половина – по-скоро едното нищо и половина.
Плевнелиев го оставете – той все ще се научи някой ден, как да пише на родния си език. Ами шайката край него – и не само там, ами тарикатите безподобни, които и сега изпълзяха покрай ритника по „Южен поток“ – с тях как ще се оправяме.

Някакъв Въобщенец Трайчо вместо да си трае рекъл, че това с Ритника е игра на мускули от страна на Путин – и този дребосък си говори с Путин. Нито един от нашите въобщенци, понеже са тромави и дебелокожи като хипопотами, тъй и не можа да проумее, колко обидчиви са руснаците. А и нито един от онези, на които виси етикета „лидер“, не можа да озапти мекеретата си да не говорят врели-некипели за Русия и особено за нейния президент. Какъв е този Трайчо Трайков, дето иска да пипа мускулите на Путин, откъде се пръкна пък тази политическа балеринка; фактът, че си направил някой лев покрай други тарикати не ти дава изобщо правото да си отваряш устата за неща, които са доста над ръста ти.

Ами Оважаваното ни Нещо от президентството?

Онова, което ферментира в главата му, а и несръчните му подскоци като петле насам-натам се дължат на една проста причина: петлето е направило някой лев в смутните години на Прехода – мяткало картите, за да прави астрологически прогнози за местните балами, като някой Ванг, нали и той е от този край; сетне се изнесло към благословените паркинзи на Германия, където е загладило косъм – и решило, че вече няма защо да научи българските думички, а пък и президент може да стане, ако на някой му щукне това.

Режисьорът Морфов може да е хиляда пъти прав да се дразни от Слави Бинев и да иска да се изнесе от България – но трябва да го направи и заради словесно сакатия си президент.

Оважаваното ни Нещо до сега сто пъти щеше да ни вкара и във война, ако имаше още едно-две правомощия. Той открай време си говори врели- некипели – до такава степен, че тия дни президента Първанов го нарече „безумец“.
Оважаваният, и такива като него, не разбраха ли най-сетне, че не струват и един пробит грош, никой не забелязва напъните им „там“ – защото на Въобщенците на Прехода „там“ винаги ще гледат като на поредните временни шантонерки. От тях се иска само да се чекнат – а те си мислят, че са големи играчи и някой им обръща внимание.
И колко храбреци се преброиха след Ритника!
Мартин Димитров казал: „Путин иска да клекнем, не става“ – сигурно го е казал, легнал по очи пред американските централи в Димитровград, договорирани от светеца Костов на безбожни цени. Външният министър Даниел Митов пък рекъл: „Моралът не тече по тръби“. Светослав Малинов от легионерите на Костов: „Руснаците да си приберат тръбите на склад!“ – само дето не им е поставил срок… Няма народ, който да понесе подобна храброст…
След Ритника Оважаваното пък рекъл, че не е ясно, какво ще печелим от „Южен поток“ – цяла Европа разбра, какво губи, само нашето Оважение, само нашият Ванг не е схванал и пак, вместо да си мълчи, изплезил език.

Това дрънкотене не е поведение на държавен глава. Той се държи като безгрижниците, които могат да ръсят каквото им скимне – и са си прави, понеже с ръсене на идиотщини можеш да станеш всякакъв у нас.

Можеш да станеш всякакъв, и ако си напълно анонимен, като някой си Щонов; знаете ли го, кой е този Щонов – Щ-о-н-ов? И стои пъти да ви го повторя, пак няма да го запомните. Обаче Оважаваното го направи за два месеца министър на икономиката, извади го от Нищото и го направи министър; а тия дни някои казват, че въпросното нищопротеже било написало до руснаците някакво писмо за „Южен поток“, което станало повод за Ритника, но никой не го бил виждал!
А бе, това държава ли е изобщо?
Писал Щонов писмо, и сигурно се е подписал пак на латиница, какъвто си му беше навика като министър. Представяте ли си, какво мислят за нас в Кремъл – толкова години се перчехме, че сме им дали азбуката, кирилицата и пр. – а пък български министър се подписва на латиница!

Дано да са разбрали, че това не е единичен акт на кретенизъм, подготвен специално за тях – че той така си се подписа въобще, въобще-министър си се подписва на латиница.

Преди време, един мой приятел чужденец се опита да го похвали – латино-протежето на Оважаваното бил добър бизнесмен; дори не влязох в спор: докога някои ще ги редят някъде, понеже са добри бизнесмени- а единственото, което най-напред трябва да се гледа у един български управленец е дали има сърце, сърце в другия смисъл – а не дали има някаква помпа.

А те са все с помпи в душата, с помпи в главите – ова-жа-ван, ова-жа-ван….пуф-паф, пуф-паф.

Както са я подкарали, нищожествата ще направят и невъзможното – с глупостите си ще преместят България от средищното й място и ще я превърнат в апандисита на Балканите. И тъкмо в това е може би смисълът на Руския Ритник. Днешният свят не е това, което се гърчи в скопените мозъци на новите американофили – бостански плашила, а нещо съвсем друго. Гледайте какво се случва между Русия и Китай, сега пък между Русия и Турция – това гледайте, а не се зверете в дрънканиците на някаква дребна паплач. Ако пък някой твърди, че случилото се с „Южен поток“ е последица от санкциите срещу Русия, кажете му направо, че е глупак. Това може да го твърди само формен идиот – Русия не може да бъде смазана със санкции, каквито и да са те, защото всичко, в крайна сметка, опира до издръжливостта на руското население – а тя е нечовешка. Може да звучи чудовищно, но е факт.
Такива като Щонов не са един-двама, а пък съветниците от този десен са цяла орда, която върлува по-различно време и все със същия успех. Пагубната роля на тия момченца все някой ден трябва да се изследва.

Имам една любезност по този повод, ето я: „Винаги, когато става дума за съветниците в българската политика, се сещам за онази песен „Живеем в огромна локва”. Откъде ги намират тия типове, качествата на които се изчерпват с тяхната анонимност? Жалките распутиновци на несретната ни политика. Красиви момченца, които са по-подходящи за нощни клубове, отколкото за коридорите на властта. Хитреци, при които алчността за скрита власт е патологична. И сетне се стопяват в мъглата.“

Кой най-сетне ще изследва онова, което са надробили преди да се стопят в мъглата азер-маликовци, росен-карадимовци, кристиан вигениновци, и пр. Колко усилия положи Мукавеният Аполон -Станишев да го наложи последния хубавец като депутат в Благоевград, и това също бе една от причините за крушението на БСП. Гледах го онзи ден Вигенин в Парламента – всеки прогимназиален даскал от Благоевградско ще излъчва по-голямо достолепие от въпросното Въобще; хъмка-мънка, един въпрос не може да зададе като хората, а като го оглади най-сетне из устата си, стана ясно, че е пльоснал абсолютна глупост за някакво КПП с Македония. Дори Лиляна Павлова, която иначе е доста дащна словесно се чудеше как да запази приличие. Обаче, нали Въобщето Вигенин трябва да покаже някакво отношение към района, през който го натикаха в Парламента: Ах, колко е загрижено Въобщето, дали ще има трето КПП, след като има вече две, които така и не са достатъчно натоварени!

Душата на тия хора е като изсъхнала и гранясала фурма, нищо не ги интересува, и никога не ги е интересувало.

Такива са байрачетата /някои им викат прашки/ на червената столетница – какви съвети са давали, какви глупости са дрънчали от устите им, докато почти ипотекираха БСП в полза на Мукавения… Ами спомнете си синята пък пъпка Младенов – и той беше съветник, и той стана министър, и той говореше глупости, а накрая отговаря за международното положение в Ирак…Оставете ги да се лигавят, ако щат и международното положение на Марс да надзирават – само да не говорят за съдбоносни неща като „Южен поток“. Защото те са като привидения, направени са от мъгла, мярват се и изчезват, обаче глупостите им се помнят, имаше един военен министър Шаламанов – пак назначен от Оважаемото, той пък за малко не ни вкара в някаква измислена война с Русия. А тя истинската война – със студа или с Джихада – е под носа ни. Ето, Ислямска държава вече излъчва пропагандно-вербовъчните си клипове и на български. За Оважаното от „Дондуков“ ли го правят – за да държи поредната си героична реч, или за други? Клиповете вървят в ефир от месеци, а пък според нашите познавачи няма никаква опасност от джихадистите!

След Сарафово ние сме ясни – за нищо не ставаме, и то главно заради лековерието, с което се отнасяме към бедите от бъдещето. И как си ги представяте Въобщетата, които са толкова храбри на думи, как си ги представяте, когато Бедата почука на вратата ни, как си го представяте Бащата на Нацията, милият Роско, как го виждате, в чий полог ще се свие тогава…

Не мислите, че излишно съм се втренчил в Оважаваното от „Дондуков“, дето тепърва ще се учи, как се изписва думата „уважение“. Не, не е излишно. Един път Оважаваното трябваше сам да напише нещо – и всички видяхте колко му е акъла и грамотността, за почерка му да не говорим – сякаш някакъв зарзаватчия набързо ви е правил сметката. Мислим си, че имаме президент – а всъщност ни се звери някакъв човек, който чете чужди думи, перчи се с чужди мисли, и пр. Оважаваното е само един високоговорител на някакви типове от канцелариите на „Дондуков“, а и не само там.
Слепи клисари ни четат от фалшива Библия

kevork-kevorkyan.jpg

Коментар на журналиста К. Кеворкян http://www.svobodnoslovo.eu/2014/12/08/r-33/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах защитниците на мишката как мълчат

защото Кеворк Кеворкян е Уважаван

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тоя коментар разбирам ,че ти поставяш под един знаменател изпълнението на Волен Сидеров от видеото ,и коментара на К.Кеворкян.

Значи за теб не е важно кой го прави ,и по какъв начин ,важното е да се плюе президента.

На съда е ясно ,да взлиза убитият...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо приемате "защитниците" като защитаващи човека, а не институцията и реномето на държавността.

Винаги съм считала, че Кеворк Кеворкян е един от най-добрите български журналисти, наред с няколкото емблематични имена като Тома Томов и Дмитри Иванов. Но... от доста време насам не ми харесва това, че този остър като бръснач ум е впрегнат в лични вендети и оплюване на хора, които точно в този момент са далеч от зенита си. Няма да навлизам в подробности, кой както иска, така да го разбира. В името на класата му като журналист няма да го коментирам повече, но мисля, че самият той успя да се самосрази така, както никой от враговете му не е успял.

Мисля, че подобни почти жълти журналистически разбори след като проблемите вече са отминали и по някакъв начин във времето са намерили своето разрешение, меко казано не са коректни. Имам предвид, че всяка една от коментираните личности, е разгледана в аспекта на точно определена политическа ситуация, която вече е в миналото. Както и да е. Всеки се качва или слиза на и от нивото си.

И не, че защитавам правописа на президента. Аз лично съм за чистотата на словото и изказа. Но... Недопустимо е да се присмива на нечий правопис някой, който сам допуска грешки в правописа. Имам предвид, че точно в контекста, в който е използвана думата в съответното изречение на Кеворкян, не се пише "чийто", а "чиито".

Не, че нещо. Просто да изокаме и ние в пространството! :) Може би пък два прожектора да се насочат насам... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато изкажеш поне веднъж свое мнение с повече от три думи, без да обиждаш който и да е и когато мнението ти е аргументирано, ползващо препинателни знаци и главни букви, тогава ти лично ще получиш отговор и то не само от един човек.

По-горе хората ти казаха за пореден път (макар да не заслужаваш), че подкрепянето на всеки, плюещ човека, който ти мразиш, не е израз на лична позиция, а изразява безпомощност и немощ да родиш какъвто и да е смислен довод и аргумент в подкрепа на собствената ти теза.

За Кеворк мога да пиша много (както за Томов и Иванов), защото съм работил с него повече от 10 години.

В интерес на истината, обаче, четох до петото изречение и спрях.

Не за друго, но няма какво да прочета.

И не защото плюе Плевнелиев или Бойко или Станишев или който и да е.

В заключение да попитам един въпрос, на който не очаквам отговор: сега ли Кеворкян откри нещата, които пише или отдавна ги знае, но сега му е удобно да ги изрази в позиция?

Много поздрави на "уважавания" агент Димитър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цитат-

Росен Плевнелиев през октомври 1991 година - току-що го бяха назначили за бизнесмен, а той от своя страна ми предлагаше да ме назначи за главен редактор. Не смееше да ме погледне в очите. Беше комплексиран и притеснен… Тогава той просто беше синът на Асен Плевнелиев - секретар на ОК на БКП в Благоевград по време на царуването на Владимир Сандев (първи секретар на Окръжния комитет на БКП). Преди да стане бизнесмен след 1989 г., Плевнелиев беше комсомолски секретар - и днес да ми се възмущава от възродителния процес, от СССР и да громи с патос комунистите и ДС ми звучи доста цинично. Ето затова реших да говоря. Росен Плевнелиев беше син на партията, който изработи първия си милион, след като изработи своите комшии българомохамедани.

..........

Плевнелиев и Тодоров са първите „щастливци“, които през 1991 година получават официална квота от министъра на труда и социалните грижи Емилия Масларова за износ на работна ръка в обединената вече Германия. Тогава такова разрешително не се даваше на случайни и непроверени хора. Официалната квота е за 200 души строителни работници, набрани от Чеча, Неврокопско, където е родният край на президента. Повечето жители там са българомохамедани. Покрай тях посредническата фирма „Ирис Интернешънъл“, със собственици Плевнелиев и Тодоров, тайно изнася още 400 души. Те работят на черно.

цитирано от http://www.lubamanolova.info/razledvania/2014/2956-todor-karastoyanov-predi-20-g-plevneliev-pereshe-pari-prez-v-qyugozapadni-vestiq

кое е истина и кое лъжа?прочетете целия коментар също и Хр. Иванов свързан с офшорни фирми на Прокопиев и Плевнелиев-

http://www.lubamanolova.info/razledvania/2014/2912-hr-ivanov-svarzan-s-ofshorni-firmi-na-prokopiev-i-plevneliev

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато изкажеш поне веднъж свое мнение с повече от три думи, без да обиждаш който и да е и когато мнението ти е аргументирано, ползващо препинателни знаци и главни букви, тогава ти лично ще получиш отговор и то не само от един човек.

По-горе хората ти казаха за пореден път (макар да не заслужаваш), че подкрепянето на всеки, плюещ човека, който ти мразиш, не е израз на лична позиция, а изразява безпомощност и немощ да родиш какъвто и да е смислен довод и аргумент в подкрепа на собствената ти теза.

За Кеворк мога да пиша много (както за Томов и Иванов), защото съм работил с него повече от 10 години.

В интерес на истината, обаче, четох до петото изречение и спрях.

Не за друго, но няма какво да прочета.

И не защото плюе Плевнелиев или Бойко или Станишев или който и да е.

В заключение да попитам един въпрос, на който не очаквам отговор: сега ли Кеворкян откри нещата, които пише или отдавна ги знае, но сега му е удобно да ги изрази в позиция?

Много поздрави на "уважавания" агент Димитър.

изказала съм си го мнението

ти ако не разбираш си е лично твой проблем

повече от три думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

безнаказаността на поста на държавен глава възпрепятства прокуратурата да провери доходите на Росен Плевнелиев в наши и чужди банки, както и произхода на имотите му и офшорните му сметки, но пък си осигури един милион повече от отпуснатото в бюджета, за да харчи както му душа иска. това даде възможност на президенто да отиде два пъти до Лондон със сина си и да отседнат с охраната в най-скъпия хотел на столицата на Великобритания!когато български градове се удавиха в порои – обитателят на президентството остана на сухо, топло и сигурно  и не си направи труда да отиде поне, за да види с очите си какво е човешко страдание и болка!какво работи тоя човек за да могат хората в потопените краища на България да се сдобият с покрив, покъщнина, топлина, храна, средства?за какво ни е този президент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че нещо. Просто да изокаме и ние в пространството! :)

Да изокаме, щом казваш :D

когато български градове се удавиха в порои – обитателят на президентството остана на сухо, топло и сигурно  и не си направи труда да отиде поне, за да види с очите си какво е човешко страдание и болка!какво работи тоя човек за да могат хората в потопените краища на България да се сдобият с покрив, покъщнина, топлина, храна, средства?за какво ни е този президент?

Глене, пак се изказваш неподготвен, мале :D

Президентът беше във Аспарухаво, заедно с Кристалина Георгиева, тогава пък такива като вас(плюващи) го оплюха, че си прави евтин PR, обещавайки помощи за всички пострадали и хващайки кофа с кал... Ей, нямате угодия, ей!

А в Лондон, мисля, че беше предвидено посещение на Олимпиадата, заедно с тогавашния спортен министър в подкрепа на българските гимнастички и борците ни...

Направо стигате дъното вече и ровите ли, ровите...

Не се е родил човек още, за когото да няма какво лошо да се се напише или да се оплюе дори добрината му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-нормално и в реда на нещата от това да се критикуват политическите фигури, това е чудесен демократичен симптом. Все пак има някаква свобода на словото в България. Не знам защо, но винаги, когато чета нещо от ББ и за ББ се сещам за чудесния български филм "Мисията Лондон".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-нормално и в реда на нещата от това да се критикуват политическите фигури, това е чудесен демократичен симптом.

Ние тук говорим за Р.П, Дакини :D , президентът на РБ. :D

Критика, да, съгласна съм, но критика, а не безразборно боботене, неистини, обидни квалификации и отчайваща липса на уважение към институциите. Институции, до които много малко хора достигат. Такива са Президентството и Министерския съвет.

Иначе критиката, когато е базирана на истина и не е съпроводена от комплексарски напъни, е наистина нещо градивно.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, щом е е гербер, е ясна работата. Във всички държави политическите фигури са най-критикувани и оплювани според интелектуалните способности и нивото на недоволните, но само в Бг последните години наблюдавам някаква невероятна простотия в ешалоните на властта. Кеворк е прав. Все пак това е лицето на държавата ни...никак, никак не е представително....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всички държави политическите фигури са най-критикувани и оплювани според интелектуалните способности и нивото на недоволните.

Хм... права си и затова(вероятно) много ме впечатли колко ниско е свалил нивото си Кеворкян. Именно той. Ниво на махленска клюкарка, която не се задоволява само и единствено с разнасянето на клюката, но старателно я доукрасява...

Определено не очаквах толкова злъч и то по повод нещо, което(аз лично) не съм сигурна, че Плевналиев е писал. Някакво скъсано на половина листче, снимката на което се разнася из нет-а...

Когато видя нещо такова, първото, което мисля е: Каква е причината?!

Та у нас Президентската институция няма реална власт, повече е представителна(за разлика от други държави). Нименованието "Държавен глава" дори ми звучи прекалено помпозно за човек, който почти няма власт. Затова ми е твърде чудно усърдието, с което някои човечета в България, заливат собствения си президент с помия.

Както и да е.

И аз бях възмутена, когато за фон на новогодишната му реч, гледах връх на планина в Колорадо(тогава си мислех, че неговия екип е виновен), но точно толкова бях възмутена и в едно интервю с Илиана Раева по БНТ, в което екипът на телевизията вместо нашите златни момичета, показваше италианския отбор...

А колко чудо беше изписано по повод този гаф, колко грозни думи се изляха върху този човек, който дори не е знаел какво ще "пришие" телевизията зад гърба му...

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Р.П."? Това какво е и как така говори?  Да се вземе в БАН за изследване. Може да е извънземно, братовчед на E.T. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нелка, трагико-комична е политическата картина в Бг от много време, но всеки път, когато реша, че сме стигнали дъното, се оказва, че съм подценила българските политици, още можело. Тъжно е, че няма алтернатива, а интелигентни българи все още има в страната, защо не се издигат такива кандидатури - защото нямат нужда от интелигентни и принципни хора във властта, които наистина да променят нещо, нямат изгода от такива. Още повече хора с високи етични устои. Те са най-неудобни. И си мисля, че тази безнадеждна ситуация прави хората озлобени, усещт беСилието си д променят нещата и им остава само острия език като форма на протест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...