Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Стига сте се побърквали.Нима за вас няма други теми за дискусия освен Украйна.

Едната тема е затворена за успокояване на страстите, а вие се местите в друга със същия рефрен.

Хайде малко по-спокойно.Гледните точки са изложени и изяснени.Няма нужда от нови псевдодебати с уклон към простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Този "момент" е различен.

Не. Не е. Позицията на президента ни е ясна. Тъпо е да се задава изобщо такъв въпрос.

Е, все пак в блиц не са цвета на нацията, та им е простено да търсят отговор на въпрос, чийто отговор се знае... евтин популизъм.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Не е. Позицията на президента ни е ясна. Тъпо е да се задава изобщо такъв въпрос.

Е, все пак в блиц не са цвета на нацията, та им е простено да търсят отговор на въпрос, чийто отговор се знае... ефтин популизъм.

Не е тъпо. По реакцията му на такива въпроси се разбират мотивите му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, все пак в блиц не са цвета на нацията, та им е простено да търсят отговор на въпрос, чийто отговор се знае... ефтин популизъм.

Ако въпросът беше зададен от "цвета на нацията" (не знам кой е, защото не деля хората на цветове, пъпки, корени и пр.растителни органи), реакцията щеше да бъде същата, убедена съм.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права си!

Позиция на президента е позицията на ЕС и/или НАТО, т.е. той няма право на собствена позиция.

Защо няма смелост да го признае?

Това би му донесло уважение, а не унижение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май пак всички говорят наизуст....

Позицията му,  и на България отдавна е ясна, и освен дребни партийки на екзалтирани политикани , никой сериозно не е възразил на тази позиция.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2014/03/17/2263165_plevneliev_osujdam_deistviiata_na_rusiia_v_ukraina/

http://www.mediapool.bg/plevneliev-obvini-rusiya-che-destabilizira-ukraina-i-narushava-pravoviya-red-news219245.html

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/plevneliev-i-donald-tusk-obsydiha-konflikta-v-ukrajna-6032344

http://frognews.bg/news_85615/Plevneliev-SHTe-izrazia-pozitsiiata-ni-za-Ukraina-v-Miunhen

Съжалявам че се явявам като "адвокат" на някой който не ми е много харесван, но все пак да четем преди да пишем а ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако въпросът беше зададен от "цвета на нацията" (не знам кой е, защото не деля хората на цветове, пъпки, корени и пр.растителни органи), реакцията щеше да бъде същата, убедена съм.

"Блиц", Мойре, е доказан жълт, клюкарски, търсещ евтини сензации новинарски сайт. При това доста посредствен. Ако за теб заиграването около личността на който и да било(клюката) е някакъв цвят, за мен е позорно. Има сериозни журналисти в България, които няма да зададат този въпрос, защото няма смисъл.

Вие така и така оплювате Плевналиев. Ако имаше отговор, щяхте да плюете и по отговора, и по президента.

Сега няма отговор, вие пак плюете.

Демек, все тая дали ще ви бъде отговорено.

Права си!

Позиция на президента е позицията на ЕС и/или НАТО, т.е. той няма право на собствена позиция.

Защо няма смелост да го признае?

Това би му донесло уважение, а не унижение.

Доскоро тук го плюехте за позицията му спрямо руската икономическа политика спрямо нашата държава, спрямо становището по аншлуза на Крим, а сега нагло го питате защо няма да ръколпяска на руските танкове и войници на 9-и май.

Това дори не е нахалство. Не знам как да го нареча...

Съжалявам че се явявам като "адвокат" на някой който не ми е много харесван, но все пак да четем преди да пишем а ? :)

Аз пък му симпатизирам. Но не го защитавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дори не е нахалство. Не знам как да го нареча...

Демокрация се нарича. 

Ако не можем да критикуваме президента ще заприличаме на фашистка Русия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демокрация се нарича. 

Тц. Слободия му викат древните. Тръгнали да си търсят с какво да се заиграят... хайде няма нужда!

Демокрацията няма нищо общо.

То от критика да поголовно плюене за все и вся има огромна разлика, Реджепе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Слободия му викат древните. 

Той и Путин така казва. Само фашизъм ни липсва.

1. Днес ще е неудобно да му задаваме неудобни въпроси

2. Утре няма да е престижно да му задаваме неудобни въпроси

3. По вдруги ден ще започнат да убиват журналисти и опозиционери

4. По по вдруги ден стига да ни свирне и ще хукнем на ура да превземаме Галац например, защото е исконна българска земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той и Путин така казва. Само фашизъм ни липсва.

1. Днес ще е неудобно да му задаваме неудобни въпроси

2. Утре няма да е престижно да му задаваме неудобни въпроси

3. По вдруги ден ще започнат да убиват журналисти и опозиционери

4. По по вдруги ден стига да ни свирне и ще хукнем на ура да превземаме Галац например, защото е исконна българска земя.

Въпросът не е неудобен, безсмислен е.

Всякога не е престижно да се задават въпроси, чийто отговор е известен.

Останалите ти подточки няма да коментирам, защото са откровени фантасмагории.

Критиката не включва употребата на епитети, които уронват престижа на личността. Критиката е правилна само тогава, когато е спазен добрия тон и уважение спрямо човека, институцията, държавата и т.н. Хайде сега на етика ли ще те уча?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Блиц", Мойре, е доказан жълт, клюкарски, търсещ евтини сензации новинарски сайт. При това доста посредствен. Ако за теб заиграването около личността на който и да било(клюката) е някакъв цвят, за мен е позорно. Има сериозни журналисти в България, които няма да зададат този въпрос, защото няма смисъл.

Вие така и така оплювате Плевналиев. Ако имаше отговор, щяхте да плюете и по отговора, и по президента.

Сега няма отговор, вие пак плюете.

Демек, все тая дали ще ви бъде отговорено.

....

Да, БЛИЦ е жълт вестник, драга НЕЛ, така е.

Моля те, не бъркай тенденциозно критиката с "плюене" и ако е възможно употребявай по-рядко тази грозна дума!

Нямам нищо против това, че симпатизираш на президента, както и че го защитаваш при всяка възможност, но ме озадачава това, че твърдиш, че не го защитаваш?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко цитата от последните няколко странице, Мойре, в подкрета на думата "плюене", пък ти ако искаш разбирай какво казвам.

за парада донякъде го оправдавам защото това е военен парад,ако беше гей парад одавна да е запалил Фалкона!

Този Дух обаче не търсете в Политическите ни маскари!

хах защитниците на мишката как мълчат

стига си я защитавал тая мишка крадлива

Това, Мойре, не е критика. Съжалявам, но не е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко цитата от последните няколко странице, Мойре, в подкрета на думата "плюене", пък ти ако искаш разбирай какво казвам.

Това, Мойре, не е критика. Съжалявам, но не е!

Права си, но аз не нося отговорност за това, което пишат другите, за да твърдиш това:

Вие така и така оплювате Плевналиев. 

Винаги пиша от 1 л. ед. ч. и нося отговорност за това, което съм писала.

Моля, цитирай мои постове, които съдържат лични обиди към когото и да било!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма нужда да бъде обяснявано защо другите победители от ВСВ не желаят да присъстват на парада. Не е необходимо да са там, за да приветстват военната мощ на Русия.

Голяма загуба за Путин че нашия мистър Бийн не е присъствал ! Те нашия не го броят за жив изобщо ни едните ни другите.

По ми стана интересно за другите победители от ВСВ !!! Те на тях военната мощ на Русия им е пределно ясна колко е иначе да я бяха окупирали до сега ако не я знаеха и да строят и там тяхната си демокрация.

А ВСВ то е ясно кой я изнесе на гърба си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът не е неудобен, безсмислен е.

Всякога не е престижно да се задават въпроси, чийто отговор е известен.

Останалите ти подточки няма да коментирам, защото са откровени фантасмагории.

Критиката не включва употребата на епитети, които уронват престижа на личността. Критиката е правилна само тогава, когато е спазен добрия тон и уважение спрямо човека, институцията, държавата и т.н. Хайде сега на етика ли ще те уча?

Не са фантасмагории. То така се почва.

Никъде не съм писал, че въпросите трябва да се задават неучтиво.

Кой определя, кои въпроси са смислени и кои безсмислени ?

Откъде си сигурна, че "смислените" въпроси не са удобните въпроси ?

Хайде сега, точно теб ли трябва да уча на логика, дето я знаеш по добре от мен ?

Голяма загуба за Путин че нашия мистър Бийн не е присъствал ! Те нашия не го броят за жив изобщо ни едните ни другите.

По ми стана интересно за другите победители от ВСВ !!! Те на тях военната мощ на Русия им е пределно ясна колко е иначе да я бяха окупирали до сега ако не я знаеха и да строят и там тяхната си демокрация.

Ами да не са я изнасяли на гърба си. Да съм ги карал ? 

Като са толкова лакоми за признания, е да си канят там африканските президенти да им гостуват. Ама и те няма да отидат всичките, като ги знаят какви са фашисти.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не е загуба за Русия, че президентите на някои от другите велики сили няма да присъстват. Напротив, чисто финансово и от организационна гледна точка, си е много добре. Доколкото чух последната новина(преди пет дни) е, че Меркел ще присъства(по думите на Лавров). 

Не съм на твоето мнение, че(видиш ли великите сили) искат да си развалят рахатлъка, окупирайки Русия. :D  На кой му трябва таралеж в гащите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твърди се,че тоя човек не е назначен,а е спечелил с гласовете на избирателите и е законен президент на България!а това ознава,че той е президент на независима европейска държава и като такъв трябва да следва линия на поведение, която е  различна от настоящата му роля на марионетка.неговия отказ не се тълкува като позиция,а като безпринципност!ако имаше позиция можеше да си направи труда да обясни своя отказ,освен това,ако го мързи за тая работа има назначена пресслужба!може да го спира това,че преди време обвини русия за агресор и ако отиде там трябва да се извинява на руския народ,незнам!неговата позиция драстично се разминава с тази общественото мнение и затова ние и голяма част от българите казваме-неговото поведение е подсказано от америка и е срам за България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на твоето мнение, че(видиш ли великите сили) искат да си развалят рахатлъка, окупирайки Русия. :D  На кой му трябва таралеж в гащите?

Таралеж си е спор няма. Щом самолетоносачи как си правеха "круизистни разходки" включиха задна и ходиха по психолози след това. Бяха свикнали по страни от третия свят да си джиткат необезпокоявани в чужди води. Това не е някой страна от третия свят къде са още на племена и демокрация се прави къде къде по лесно. Току виж след  подобен опит кока колата при чичо Том почне да се продава в копейки.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Меркел ще присъства(по думите на Лавров). 

Ако това е вярно, ще е голям цирк. Победителят и победеният ще празнуват войната, която самите те са започнали, като предварително са се договорили да започнат от Полша, и чрез която война са затрили 40 000 000 човешки живота.

По голям гьон суратлък от това - здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е вярно, ще е голям цирк. Победителят и победеният ще празнуват войната, която самите те са започнали, като предварително са се договорили да започнат от Полша, и чрез която война са затрили 40 000 000 човешки живота.

за едни е празник,за други бизнес!ако ние с тебе търгувахме с оръжие щяхме да сме на първия ред ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не е загуба за Русия, че президентите на някои от другите велики сили няма да присъстват. Напротив, чисто финансово и от организационна гледна точка, си е много добре. Доколкото чух последната новина(преди пет дни) е, че Меркел ще присъства(по думите на Лавров). 

Меркел щала да отиде следващия ден.

Посланието обаче никой като че ли до сега не е споменавал домомента.

Просто не може да правиш международен конгрес на неонацисти в Петербург, не може прилагайки фашистки методи на вторжение и анексиране на чужди територии, да празнуваш победа над фашизма.

Руския, украинския народи, и всички останали могат да празнуват, но не и режима на Путин.

Това е посланието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Меркел щала да отиде следващия ден.

Посланието обаче никой като че ли до сега не е споменавал домомента.

Просто не може да правиш международен конгрес на неонацисти в Петербург, не може прилагайки фашистки методи на вторжение и анексиране на чужди територии, да празнуваш победа над фашизма.

Руския, украинския народи, и всички останали могат да празнуват, но не и режима на Путин.

Това е посланието.

Е, то посланието е ясно, аз го казах още в първия си отговор когато касаеше неприсъствието на нашия президент.

Таралеж си е спор няма. Щом самолетоносачи как си правеха "круизистни разходки" включиха задна и ходиха по психолози след това. Бяха свикнали по страни от третия свят да си джиткат необезпокоявани в чужди води. Това не е някой страна от третия свят къде са още на племена и демокрация се прави къде къде по лесно. Току виж след  подобен опит кока колата при чичо Том почне да се продава в копейки.

Да ти призная, не изповядвам религията на късогледството и не мисля, че загиналите от руска, украинска, грузинска и т.н. страна във ВСВ заслужават подобна гавра с идеалите си - Политиката на Путин е политика на агресор с откровен нацистки привкус.

Че тя(Меркел) вече е присъствала на парад послучай 9-и май. Какво толкова те учудва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и все-повече се убеждавам, че ако Обама и другите бяха потвърдили участито си в митинга, Миро, Реджеб и  Нел щяха да говорят колко важно е това за световния мир.

Как веднаж не обвинихте САЩ в нещо! Например за атомните бомби, хвърлени над японските градове след края на войната.

Колкото до недоразумението президент, България много бързо се напълни с "бояджии".(Имах в предвид точно него).

Редактирано от dedidi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и все-повече се убеждавам, че ако Обама и другите бяха потвърдили участито си в митинга, Миро, Реджеб и  Нел щяха да говорят колко важно е това за световния мир.

Как веднаж не обвинихте САЩ в нещо! Например за атомните бомби, хвърлени над японските градове след края на войната.

Колкото до недоразумението президент, България много бързо се напълни с "бояджии".

Ако обичаш не гадай какво бих направила, защото нямаш и грам идея. За външната политика на САЩ... ако започна с обвиненията... няма да ми стигне форума, така че пак не позна.

Този, когото наричаш недоразумение за мен е президентът на България и му симпатизирам от момента на кандидатурата му, така че и в бояджийството ми пак удари на камък.

Ако Обама и другите бяха решили да идат, ами нека идат, дори нямаше да го коментирам. Тяхно е правото да приемат поканата и да я откажат също.

Но това все пак е темата за нашия президент.

Извинявам се за офтопика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...