Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

...но обиковенно се припява на путинските позиции, просто защото .. хем е безплатно, ...

А? Ко? Я пак?

От другата страна, викаш, е платено? :) Благодаря за признанието.

Не западни в руски, а руски в западни.

Не ти ли мина през ум, че някой може и съвсем искрено да подкрепя друго, различно от официалното мнение, дори на Запад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А? Ко? Я пак?

От другата страна, викаш, е платено? :) Благодаря за признанието.

Не ти ли мина през ум, че някой може и съвсем искрено да подкрепя друго, различно от официалното мнение, дори на Запад?

Да, точно така.

Платените са в западните медии, платени са официалните тролове в С.Петербург.. не ми се повтаря кои са и какви са.. гугъл ти е насреща...

А тук , наистина съм на мнение че няма платени . Прост защото русктие интереси са тотално лобирани на най високо ниво в държавата.

Защо да се харчат повече.

Плюс безплатните тукашни например путинистки тролове, които да, признавам си , не мога да ги обвиня че са платени... те поросто са си излъгани по "дефоулт" :)

Това обаче не премахва определението за тролове - те продължават да си обиждат на лична основа,, да си спамят, да разпространяват лъжи и дезинформация от "вести.ру" и / или "алтеринформатион... " .... то поне сайтовете отдавна се знае с какво се занимават.. :)

Това тролене и умишлени обиди и спам, обаче , смея да твърдя, няма как да се третира като "лично мнение" .

Какво имаш предвид "официално" ???

Аз ти говоря за тоталното нашествие на руски тролове в западни медии , което няма как да се обясни със "опозиционно мнение"

Фалшиви акаунти, тролене от няколко акаунта, постояно съсипване на теми и т.н.. не може да се нарече "спонтанно изразяване на собствено мнение".

Припомням  :

http://www.dw.de/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD/a-17733000

Прихванатите мейли, адресирани до Озаджи, съдържат не само отчети за дейността на т.нар. тролове, но и безброй рекламни съобщения - тоест, значително количество спам. Ако и това е фалшифицирано, значи всичко е подготвено много рафинирано. В същото време обаче "Зюддойче Цайтунг" съобщава, че директорът на "Агенцията за проучване на интернет" Михаил Буршик бил потвърдил по телефона автентичността на документите. Други изявления не направил. Изданието твърди и още нещо: че от документите може да се направи връзка между агенцията и Кремъл, тъй като докладите за дейността на троловете били пращани и на човек с името Володин. Така се казва заместник-ръководителят на президентската администрация.

още

http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/04/25/2288038_kakvo_e_murzilka_ili_oshte_vednuj_za_ruskiia_internet/

http://www.webcafe.bg/id_758989255/fpage_1/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като мога да говоря само от свое име:

Я ми посочи пост в тези политически теми, в който директно съм обидил някого, или не съм се обосновал с доказателства? Винаги съм бил против обиди, лични нападки и вкарване на дезинформации и интриги. Относно първите две - понякога ми е идвало да тегля директно майните на някого, признавам си. Ето ти и начинът, по който аз се стремя да си подбирам източниците. А там се вижда и един германски журналист, който едва ли би могъл да бъде обвинен, че е руски трол - я виж той какви неща разказва.

И само да ти напомня - темата се казва "Господин президент...", което означава, че не е зле да спрем всички да пишем по други теми в нея. В тази връзка - на високо ниво в "държавата" са лобирани всякакви чужди интереси, и сред тях руските изобщо не заемат водещо място. Пък и не съм те чул да протестираш против останалите интереси, които могат да ти избодат очите - австрийски, германски, канадски, американски, турски... Тоя "господин", на когото е посветена темата, не е зле да се опита поне да свърши нещо като хората в интерес на тези, които са го избрали. Щото те не са само от едно малцинство с мургав цвят на кожата.

Я спри да се правиш на луд, моля. Под "официално" имам предвид политиката на ЕС, НАТО и САЩ, която се възприе в последно време - хвърляме едни обвинения без доказателства и започваме да обвиняваме всички останали, че са путинофили, русофили, фашисти, работят за руските интереси и т.н. И въвеждаме санкции въз основа на тези обвинения.

Дали на Запад има руски тролове - не знам. Може и да има, а може и това да е опорна точка. Ако има, то тази политика е възприета от някой друг. Смяташ ли за нормално да протестираш срещу цензура в Русия (има едно интервю на Путин отпредо около 2 години - гледай го, там той казва колко са руските медии в Русия - точно 5!, останалите се финансират от западни НПО), а да приемаш за нормално да се цензурират постове в "Зюддойче", "Франкфуртер Алгемайне" и т.н.? Имало реклама... ми нея си я има откак съществува Интернет - викат ѝ спам...

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, Миро. Научи се да се изразяваш конкретно и лаконично.  Пишеш много безсмислени редове - вече ги пропускам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре, хайде виж кой ми цитира доказани субективни сайтове, кой обижда и какво аз акцентирам.

Ако имам някакви претенции към теб, те цитирам и отговарям.. обидите и нецензурните думи , също се вижда от кого са.

Така че.. мисля съм максимално коректен.

За германския журналист, да, това е негово мнение, но хайде да погледнем малко по мащабно ?

Примерно - виж колко пъти руските източници и официални медии са хванати в лъжи и фейкове

http://www.stopfake.org/

http://www.stopfake.org/top-100-faktov-rossijskoj-lzhi-ob-ukraine/

И да сравним , колко западни журналисти са лъгали за ситуацията  ?

Не съм чул западни медии да плащат на руски журналисти да пишат лъжи , но обратното очевидно е факт.

Тогава.. да питам, не се ли съмняваш малко в честността и обективността на такива единични изявления ?

Това едно мнение,  оправдава ли цялостната ситуация  на засипвани с руски лъжи медии и хора ??

хвърляме едни обвинения без доказателства и започваме да обвиняваме всички останали, че са путинофили, русофили, фашисти, работят за руските интереси и т.н. И въвеждаме санкции въз основа на тези обвинения.

Кое е без доказателства ?

Ти някой от линковете прегледа ли , изучи ли ?

Или ... хвърляш ей така и обвиняваш просто защото .. тей си мислиш ?

:)

Дали на Запад има руски тролове - не знам. Може и да има, а може и това да е опорна точка.

Ти сега ли се събуждаш ???

То спама си седи, А някои западни медии дори затвориха опции за коментиране именно заради тоталния руски спам и тролене !

Много се кефя когато някой като теб е на принципа.. "то аз не знам, ама да си кажа... "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре, хайде виж кой ми цитира доказани субективни сайтове, кой обижда и какво аз акцентирам.

Ако имам някакви претенции към теб, те цитирам и отговарям.. обидите и нецензурните думи , също се вижда от кого са.

Така че.. мисля съм максимално коректен.

За германския журналист, да, това е негово мнение, но хайде да погледнем малко по мащабно ?

Примерно - виж колко пъти руските източници и официални медии са хванати в лъжи и фейкове

http://www.stopfake.org/

http://www.stopfake.org/top-100-faktov-rossijskoj-lzhi-ob-ukraine/

И да сравним , колко западни журналисти са лъгали за ситуацията  ?

Не съм чул западни медии да плащат на руски журналисти да пишат лъжи , но обратното очевидно е факт.

Тогава.. да питам, не се ли съмняваш малко в честността и обективността на такива единични изявления ?

Това едно мнение,  оправдава ли цялостната ситуация  на засипвани с руски лъжи медии и хора ??

Кое е без доказателства ?

Ти някой от линковете прегледа ли , изучи ли ?

Или ... хвърляш ей така и обвиняваш просто защото .. тей си мислиш ?

Ти сега ли се събуждаш ???

То спама си седи, А някои западни медии дори затвориха опции за коментиране именно заради тоталния руски спам и тролене !

Много се кефя когато някой като теб е на принципа.. "то аз не знам, ама да си кажа... "

Бе ти четеш ли изобщо какво пиша?

Не бил чул западни медии да плащат на руски журналисти... Ми няма да чуеш - те притежават руските медии, не и е необходимо да плащат на други. Колко? Всички, които разправяха за руската ракета, дето свалила малайзийския самолет, да речем. Всички, дето твърдят, че сегашното правителство на Украйна не е фашистко. Всички, дето твърдят, че нямало основание да се отделя Крим.. и така нататък.

И пак - това не е тема за Украйна!

Спирам да пиша в нея във връзка и по повод постове, засягащи Украйна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Косвено се засяга и тази тема, и аз показах с линкове позицията на президента.

Това че се  отклонихме от темата е следствие на комениране на обидите и тролските коментари.

А аз на лична основа никого не обиждам, а коментирам само това което е казал и/или излъгал по един или друг начин.

Не бил чул западни медии да плащат на руски журналисти... Ми няма да чуеш - те притежават руските медии,

Западните притежават руските ? ? :)

ех ех ... Е как така се получава че Путин награждава 300 водещи руски журналисти за това че правилно са отразили лъжите му за Крим ???

Които година след това той сам призна че са лъжи ?

Щото "западните ги притежават ли " ?

Не те разбирам, наистина.

За обидите и троленето и спама не по темата - я погледни колко от кликата тук , която ме плюе и обижда само заради  това че доказвам че говорят лъжи ... колко са и какво са казали "по темата" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, Миро. Научи се да се изразяваш конкретно и лаконично.  Пишеш много безсмислени редове - вече ги пропускам...

Аз ни един негов пост не съм прочел. Чудя се те как четат моите, че и ми отговарят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той и нашият мистър Бийн е излъгал по един или друг начин много хора ...   Той ми е набор и заедно бяхме в НШЗО в Плевен - 1982-1983 г.   Тогава бяха други времена .  Роско беше топкомсомолец и млад комунист.  Заради повели на партията не смееше дори да влезе в църква - защото религията разлагала пролетариата...   Сега ми е много трудно да съм с конкретна преценка - виждайки докъде е стигнал в развитието си...Разбираемо е - аз пак съм обикновен човек, а той надмина понятието политически боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) има един период между 1947г. и 1960г. когато бзнс е била забранена - това е времето когото са били изпълнени и 4те условия които определя едно правителство за фашистко, а правителството на професор Александър Цанков по- прилича на национал-социалистическо, но е само тройна коалиция с мнозинството на българската социалистическа партия.

2) в тундрата са китайците под наем, които нямат нищо против да погъделичкат путин по джигера с ножче само за да не плащат наем.

3) до тези които избраха плевналиев - не гледахте ли телевизия , колко пъти ви казаха че той е потомствен розенкройцер - разбира се че за него интересите на ложата седят по-високо от интересите на България. какво се възмущавате сега да сте гледа ли когато му е било времето

Какво им е лошото на розенкройцерите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роско беше топкомсомолец и млад комунист.  Заради повели на партията не смееше дори да влезе в църква - защото религията разлагала пролетариата...  

Съгласен съм, че религията  и капитализмът създават пролетариат и едновременно със създаването му и в последствие, работят за "разлагането" му. Но последните десетки години, вече пролетариата не е просто пролетариат, а маса от хипнотизирани и зомбирани социопати(разбирай в реалността, а не според представянето си, в  разни форуми  и в социалните кене*и, ъъъ...мрежи).

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може и да не е лош човек,незнам,въпреки че назад в темата се пише и за онова ддс,което ако е вярно ...

иначе явно с тоя пост,президентския нямаме никакъв късмет!скъпоплатени,назначени чучела!а за тоя дано имаме късмет да не ни го натресат още един мандат!с какво ще го запомя,ако въобще заслужава да се помни-

-вербално - бисери и крилати фрази, напълно разминаване с реалността, гафове и смешки.
-като политик - безволев и слаб, обвързан със задкулисието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво им е лошото на розенкройцерите ?

много тайни общества са работели за доброто , с времето са били превземани от тъмните сили та и с тях се е получило така,

най-добре ще ти го обясня с марксическите клубове в Русия създадени от Благоев които са работели за подобряването положението на руските работници, докато не идват троцки и ленин с парите на американските банкери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алгор,врътни ключа Миро дойде и тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.........

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за............

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения.,.............

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Спамерите да си припомнят горните нещица :)

а по темата :

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4676819

http://www.clubz.bg/15274-plevneliev_putin_se_opitva_da_vzrivi_es_otvytre_audio

Президентът даде пример с Украйна и Полша, които са имали близко жизнено равнище и икономическо развитие при разпадането на Съветския съюз и неговия блок в края на миналия век.

"Вижте как г-н Путин днес ни насочва с неговата пропаганда, която може да взриви ЕС отвътре, каза Плевнелиев. - Която и криза да проследите, тя има нещо общо с нарушаването на правилата. ЕС е проект за мира. Но мирът не е само липса на война, но и човешки права и върховенство на закона. Всяка криза започва с нарушаване на правилата“.

"Полша днес е 25 пъти по-богата от Украйна заради върховенството на закона",..........

"Истината никога не разделя. Ние трябва да имаме обективна оценка за това кой в момента спазва международното право и кой не. Няма как да има мир в Европа, ако не се спазват правилата! Копирано от standartnews.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, точно той и точно в Бг ще ми говори за човешки права и върховенство на закона. Смях през сълзи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, точно той и точно в Бг ще ми говори за човешки права и върховенство на закона. Смях през сълзи....

Говори за истината, а не излезе пред народа и да признае за офшорните сметки, за имота в Гърция, и т.н.Да не говорим за миналото му.

Б.Б. поне си призна, че имало някога нещо офшорно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. Абе, Благо... честит имен ден! :)[/quote

Сърдечно благодаря!

Благодаря и на теб! Наздраве!

Много благодаря, че се сети за мен! Поздрави и наздраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако визираш последния ми пост, не, не се различава ама никак.

Бжежински казва че е ЗА доставяне на техника на Украйна, и че е ЗА влзиането на Украйна в ЕС.

http://www.blitz.bg/news/article/327123

Което е и акцента на Плевнелиев.

Но Бжежински се опасява че влизането в НАТО нагнетява напрежението между РФ и НАТО.

Да, склонен съм да се съглася, че наистина напрежението ще е по голямо.

Но.. къде видя противоречие с позицията на нашия президент, не разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не коментирате материала на American Conservative: "Ню Йорк. Нивото на недоверие и неприязън към Съединените щати в световен мащаб никога не е било толкова високо, както сега, като една от причините за това е намесата на Вашингтон във вътрешните работи на държавите, пише The American Conservative. Според изданието САЩ ползват тактика от времето на Студената война, влагайки средства в процеса на свободни избори, за да премахнат лидери, които не са изгодни на американската администрация."

Именно това е една от основните причини да се стигне до конфликта в Украйна и в болшинството от конфликтите в Близкия Изток, но за нашия президент по "справедливи" от САЩ няма.

Редактирано от Евгени (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проф. Димитър ЙОНЧЕВ:

САЩ искат да държат Европа разединена

- Българският президент Плевнелиев отказа да присъства на парада на победата на 9 май в Москва, как да тълкуваме това?

- Да си спомним 1945 г. - на парада на победата над фашистка Германия на първия ред сред съюзните генерали марширува нашият генерал Владимир Стойчев. Това е цивилизационна победа, която спасява света от фашизма. Сега един „велик“ президент като Плевнелиев наказва Русия, като не иска да присъства на парада на 9 май. Какво точно отрича в момента той? Победата, войната, държи Хитлер да е победил ли? Защо не приема историческия факт, че ние сме се били заедно с всички съюзници срещу Хитлер. Какво означава този негов жест! Не ги разбирам тези неща. Може би трябва да се запитаме какво общо има историята и войната с величието на българския президент през 2015 г.!

цялото интервю

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много тайни общества са работели за доброто , с времето са били превземани от тъмните сили та и с тях се е получило така,

най-добре ще ти го обясня с марксическите клубове в Русия създадени от Благоев които са работели за подобряването положението на руските работници, докато не идват троцки и ленин с парите на американските банкери

Навярно си прав. Парите изкривяват нещата.

Но от друга страна, розенкройцерската философия е едно от най добрите философски постижения на човечеството. Докато диалектическия материализъм е меко казано логически неиздържан. Диамата е интелектуално недоразумение според мен.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А защо не коментирате материала на American Conservative: "Ню Йорк. Нивото на недоверие и неприязън към Съединените щати в световен мащаб................

Ами какво да коментирам, освен да спомена че ЕС и повечето други държави излязоха с обща позиция за конфликта.

Всъщност това го каза и нашия президент, плюс още много други неща.

А срещу САЩ има и е имало от мнооого години протести и недоволни, много от които справедливо недоволни.

Това за мен не дава основание да тълкувам примерн всеки един прилив и отлив на морето като влияние на злия хмаериканизъм :)

Много от нещата си ги правим самите ние.

И никой не ни е виновен за това.

Така мисля и за другите държави.

Да си спомним 1945 г. - на парада на победата над фашистка Германия на първия ред сред съюзните генерали марширува нашият генерал Владимир Стойчев.

Ами да си припомним и факта че Сталин не е приел парада...

Не знам конспирация или не е , но си е факт...

Другото което е ... -  както казах , и украинския и руски и всички народи имат право да празнуват победата над фашизма, но не и един диктатор, който прилага такива методи.

Това е и посланието на всички чужди държави.

Нима някой би каал че те не отиват за празника защото видиш ли, поддържат фашизма и нацизма ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...