Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Украинската армия защитава своя роден край. 

Руската агресорска армия си е редовна руска армия, само че без отличителни знаци. 

Аха, а ти как позна че е редовна руска армия след като е без отличителни знаци?

Може би по мустаците или пък слънцето те напече и ти започна да познаваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
И така, както днес узаконяват промяната на мъжкия пол по оперативен начин, така и утре, току виж, Европата ни наложила със закон и задължителното опериране на мъжки достойнства.

И така.. цялата ти тирада бе ...както винаги трябва да "плашим" с подобни простотии .... :)

Да, да, току виж задължила..

:)

такива има повече от достатъчно и на страната на Пророшенко(в това число и американци)

Да, да... повторена лъжа 100 пъти.. знаем ..... :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така.. цялата ти тирада бе ...както винаги трябва да "плашим" с подобни простотии .... :)

Да, да, току виж задължила..

:)

Да, да... повторена лъжа 100 пъти.. знаем ..... :)

Докладвах те за постоянен офтопик и непрекъснат спам.

Да си знаеш кого да псуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз коментирам вашите коментари бре :) дори малка част от тях :) щом аз съм спам и офтопик, вие какво сте :)

Както и да е... но ще те разочаровам - аз никого не псувам :)

Пък и моето е отговор на позицията на президента, която вкарахте темата за "мъжкото достойнство и третия пол"..

Това офтопик ли е ? :)

Хайде дай и ти по темата - съгласен ли си че трябва да треперим за "мъжките си достойнства " да не ни застави Европа да ги.. хм.. махнем задължително ?

Или смяташ като мен това за простотия ?

пс

Интересна новина от Израел

- израелския колега на Плевнелиев - Ривлин , е отказал участие в тържествата в Москва по случай 9 май.

Доста интересен сигнал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз коментирам вашите коментари бре :) дори малка част от тях :) щом аз съм спам и офтопик, вие какво сте :)

Както и да е... но ще те разочаровам - аз никого не псувам :)

Пък и моето е отговор на позицията на президента, която вкарахте темата за "мъжкото достойнство и третия пол"..

Това офтопик ли е ? :)

Хайде дай и ти по темата - съгласен ли си че трябва да треперим за "мъжките си достойнства " да не ни застави Европа да ги.. хм.. махнем задължително ?

Или смяташ като мен това за простотия ?

Заповядай тук. Отворих втора част на темата.

За мъжките достойнства - лично аз за моето не треперя. Как пък да не те накара някой от Европа да го правиш... каквото там те е страх, че ще ти направят.

Против трети, четвърти, пети и т.н. пол съм против, мнението си в това отношение отдавна съм го заявил ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За мъжките достойнства - лично аз за моето не треперя. Как пък да не те накара някой от Европа да го правиш... каквото там те е страх, че ще ти направят.

Ами то и моето мнение е такова, с малката разлика че го казах с една дума  "простотия" ..... ама не ти пречи да ми правиш забележки :)

пс

Нищо не мога да ти отговоря на по-долното мнение , освен че .. то се вижда кой оспамва и в каква степен , и кой кога на какво отговаря и какво намесва - постовете си седят, който иска ще види .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя ти забележки не за "простотия"-та, а заради това, че оспами тема, която няма нищо общо с Украйна, с постове... за Украйна, след неколкократни изрични напомняния.

Останалите ти отговарят, и така... Затова - втора тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е добре, да не се допуска  в официалната тема за Украйна да се пишат простотии, а само сведения за развитието на положението, каквото е заглавието й. Съответната тема да се премести в "Новини от България и света" . Предлагам дублирана тема за Украйна в "Празни приказки и забава", та там да си пишат "простотиите", а в официалната тема подобни изпълнения просто да трупат наказания.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пс

Интересна новина от Израел

- израелския колега на Плевнелиев - Ривлин , е отказал участие в тържествата в Москва по случай 9 май.

Доста интересен сигнал...

аха , усетиха се , че сталин е избил повече евреи от другаря хитлер.

п.п. основната разлика между национал-социализма и фашизма е , че никои съд не е осъдил фашизма.

п.п.п. тука сме културни хора, та някои искащи да се изявяват тук а пък не съм и ясни някои неща, та в тази връзка, има разлика между религия и вяра- религия е редовно да ходиш на партийни събрания и на връх Бузлуджа под строй , а вяра е  да вярваш в комунизма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха , усетиха се , че сталин е избил повече евреи от другаря хитлер.

Те си знаят отдавна. Свещената омраза между евреи и фашисти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крадецът вика: Дръжте крадеца!
Агресорът вика: Нападат ни, помощ!

Живеем във времето на Лъжата, където черното се маскира зад бялото, агресорите пищят до небесата, че някой ги нападал, монополистите се тюхкат, че бъдещите им печалби (като че ли някой е длъжен да им ги гарантира) са заплашени и затова: дайте да ви изтребим до крак!

България не е страна в ничия война и не бива да бъде!
Още повече, че границата ни е разграден двор за обучените джихадисти! А на територията ни безплатно се разполагат чужди бази, които ни правят лесна мишена за отстрелване.

Но за президентина това не е проблем, той отдавна ще се е скрил я в някой таен специално за него приготвен бункер, я зад океана в лъскав стъклен офис... докато бомбите помитат децата ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изключим истерията от предходния пост, малка държава като България абсолютно не може да е неутрална. Късно е вече да се превърнем в Швейцария.

Призивите за неутралност произлизат от петоколонистите и жертвите на тяхната пропаганда, защото за Русия ние сме враг. Целта им е да отслабят връзките между ЕС и България с надеждата, че ако не попаднем в тяхната орбита, поне ще отслаби един от враговете си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Като изключим истерията от предходния пост, малка държава като България абсолютно не може да е неутрална. Късно е вече да се превърнем в Швейцария.

Призивите за неутралност произлизат от петоколонистите и жертвите на тяхната пропаганда, защото за Русия ние сме враг. Целта им е да отслабят връзките между ЕС и България с надеждата, че ако не попаднем в тяхната орбита, поне ще отслаби един от враговете си.

Дано се досещаш, че те уважавам като опонент.

Владко, миличък!

Докато България я има, ние не можем под никакъв предлог да бъдем каквато и да било заплаха на Русия.Въпросът, че вече руснаците "не ни обичат" си го избрахме сами. Независимо от всичко, аз уважавам и твоето мнение. Все пак сме Българи - нито американци, нито руснаци. Сега на "мода е Америка и сме "с тях" Като дойде времето на Русия - "ще сме с тях. Кога ще бъдем сами с нас си?Нали знаеш българския табят?Не лично ни моя, ни твоя - на НАРОДА! Приятен ден пожелавам на фамилията ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко мн. хора в този форум са се подали на това

На кое са / СМЕ се поддали? На това,че не желаем да ни замесват в политически интриги и да ни ползват за пушечно месо ли?

На това,че НЕжелаем да бъдем маша в ръцете на войнолюбците от САЩ ли?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има 2 положения или си "маша" в ръцете на Русия или на САЩ, за съжаление това е факта

България е малка страна, слаба икономически/финансова

ще се радвам да ми кажеш в коя свера поне задоволяваме нуждите на страната си

Малко повечко гъвкавост е нужна от нашите политици. Като имам вредвид гъвкавост това не означава да си гъвкав в кръста, като например нашето чучело президент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има 2 положения или си "маша" в ръцете на Русия или на САЩ, за съжаление това е факта

България е малка страна, слаба икономически/финансова

ще се радвам да ми кажеш в коя свера поне задоволяваме нуждите на страната си, без да се налага да купуваме от световния пазар

Има и трети вариант, който според мен е най-добрия за малка държава като нашата, но както каза nikssi, нашите политици трябва да бъдат по-гъвкави.

Но най-вече е нужно да загърбят личните си интереси и да работят за благото на България.

Добрите отношения и с двете държави биха ни донесли това, от което се нуждаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо да не харесваш Путин е равнозначно /поне тук/ на американофил ??

Толкова ли е странно да не харесваш нито путински диктат, нито хамерикански ?

Да, трудно се лавира, особенно който е в управлението, премиер и др , но трябва да търсим позитивното , а не да плюем само заради "плюенето".

Тук не знам защо сте свикнали да плюете, без да търсите позитивното .

Например никой освен мен не каза че се радва на диверсификация, на алтернативни проекти, на переспектива да сме разпределител на Балканите, защитавайки и собствения си интерес, без никой да губи от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си с Русуя или против нея, какво хубаво сме видели от Путин преди да влезем в ЕС

едни от най високите цени на газ , петрол ли ?

Като ни обичал толкова защо не бе направил в всеки град по един голям магазин / като днешните молове

кажете ми един гъвкав политик, независимо от коя партия е

като се появи такъм тогава ще го сменяме, засега този става поради липса на по добро

---------------------------------------------------------------------------------------------

добре махаме го кажете име на по добър

Сега. Че най правилната външна политика е да сме срещу Русия съм съгласен. Тук две мнения не може да има.

Но, че нямало по добър от някой си, независимо от кой. Ще имаш да вземаш.

Кога ще спрем да мислим като русофили и като роби не мога да разбера.

Русофилството е дори по малкото зло, отколкото робското съзнание. 

Ако сме с робско съзнание и чакаме политиците да ни оправят, а не се борим за увеличаване на гражданския контрол, дори и вън от руската зона на влияние пак няма да сме добре.

Западът няма да ни просвети и да ни осъзнае. Просто ще продължи да подкупва, както руснаците. Ние сами трябва да се осъзнаем.

Предимството на западната зона на влияние е, че се гарантират определени човешки права и свободи и нищо повече. Ние сме тези, които трябва да се възползваме от тези права и свободи и да се борим за себе си.

Нямало кой друг да турим. Айде моля. Аман от роби.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко повечко гъвкавост е нужна от нашите политици. Като имам вредвид гъвкавост това не означава да си гъвкав в кръста, като например нашето чучело президент.

Тук не мога да не се съглася. Гъвкавостта на нашите политици обслужва техните лични финансови интереси, в което видно е - те преуспяват.

Прави ми впечатление нарастването на Руските инвестиции в България. БТК, сега фиктивната сделка с активите на Василев към Луврие. Говорим за ключови активи на стойност милиарди.

Хората около Пеевски са силно свързани и с Москва, като стратегическите договорки на Русия с Турция само помагат на този процес.

Не е нужно да влизаме в излишни истерии защо президентът ни няма да присъства на парада или как го е казал. Забелязва се преекспониране на клюкарската част на темата, в стил евтино ТВ риалити. Не това е интересното, а ходът на президента е правилен, макари с малка важност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спомняш ли си скоро журналисти , хванаха шефа на военна болница, как здравната каса му плаща за апарати за глухи деца - а той си ги пребирал години наред и казвал няма пари, данните били в интернет страницата на военна болница

и документите минават през министерството и след това казват ние незнаехме

знаеш ли кога ще им повярвам

Аз съм сигурен че в съответното министерство е имало сигнали от граждани за това, но никой нищо не прави.

Сигурен съм че и в други министерства, има подобни писмени сигнали за злоупотреби, но не се прави нищо по въпроса

Така че граждански контрол има

Просто на някой му е по изгодно държавата да е вечно на червено - от губещо предприятие се краде най лесно

в случая предприятието е страна България

ще дам пример как държавата работи с гражданския контрол, мой личен пример - от преди 3 години

---------------------------------------------------------------------------------------

открих разминаване на документи в закон

писах до съответното министерство - бе ми отговорено, че те не се занимават с промяна на законите

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

след това писан до народното събрание, отговора бе че се прехвърля по компетентност е същото министерство което бях писал - и отовора от там бе - уважаеми господине в предната си кореспонденция с вас  ви обяснихме какво е решението на вашия проблем

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пак писах да народното събрание от там отговора бе подобен - вече ви съдействахме къде да се обърнете по този въпрос

--------------------------------------------------------------------

И ми кажи към кой да се обърна - всичко това отне около година

Едно на разбрах мъжки или женски пол е потребителя.

1e47f517af44510cc6d58a4874cb7c74.jpg

Извинявам се за офтопика но ми стана малко интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не мога да не се съглася. Гъвкавостта на нашите политици обслужва техните лични финансови интереси, в което видно е - те преуспяват.

Прави ми впечатление нарастването на Руските инвестиции в България. БТК, сега фиктивната сделка с активите на Василев към Луврие. Говорим за ключови активи на стойност милиарди.

Хората около Пеевски са силно свързани и с Москва, като стратегическите договорки на Русия с Турция само помагат на този процес.

Не е нужно да влизаме в излишни истерии защо президентът ни няма да присъства на парада или как го е казал. Забелязва се преекспониране на клюкарската част на темата, в стил евтино ТВ риалити. Не това е интересното, а ходът на президента е правилен, макари с малка важност.

Така е.. как никой путинист не рева че са ни превзели във всички сфери ?

- комуникации, военна техника и боеприпаси/производство , банки , дори вече косено се подразбира - и разузнаване.... добре че за сега сделката май е спряна

Руски троянски кон сме в ЕС и НАТО и такива ще си останем...

за огромно съжаление...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
две изказвания на нашия президент ,с които доказа своята пълна, а понякога и излишна преданост към ЕС.  заявление на президента на Република България Росен Плевнелиев във Виена:

„Русия се проявява агресивно националистически както към Украйна, така и към страни от Югоизточна Европа, включително към България. Какъв е следният сценарий? В нашата страна имаме руско малцинство. Възможно ли е да организират протест и да се обадят на Русия, тя да прати свои хора и да се случи същото като в Крим?”

„Незаконният локален референдум бе проведен под дулата на руските калашници. За съжаление ден по-късно Крим вече бе анексиран”.

друг негов бисер в Лондон: „В България руски туристи купуват апартаменти по морето. Какво ще стане, ако утре те се обадят в Кремъл и поискат да бъдат изпратени войски...”

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

две изказвания на нашия президент ,с които доказа своята пълна, а понякога и излишна преданост към ЕС.  заявление на президента на Република България Росен Плевнелиев във Виена:

„Русия се проявява агресивно националистически както към Украйна, така и към страни от Югоизточна Европа, включително към България. Какъв е следният сценарий? В нашата страна имаме руско малцинство. Възможно ли е да организират протест и да се обадят на Русия, тя да прати свои хора и да се случи същото като в Крим?”

„Незаконният локален референдум бе проведен под дулата на руските калашници. За съжаление ден по-късно Крим вече бе анексиран”.

друг негов бисер в Лондон: „В България руски туристи купуват апартаменти по морето. Какво ще стане, ако утре те се обадят в Кремъл и поискат да бъдат изпратени войски...”

Глен, това са измислици, публикувани единствено и само в "Монитор" преди една година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

Все още никаква връзка с капитали свързани с Путин и политически натиск не е доказана за тази сделка. Но усилено се работи да се изфабрикува такава. Явно за това е нужно да се обработи и общественото мнение в тази посока. В казионните медии усилено се натъртват материали по въпроса,..а сега и тук.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глен, това са измислици, публикувани единствено и само в "Монитор" преди една година.

незнам,дано да е така както ти казваш!виж само какъв парадокс-не нашия президент обединява нацията а оня кръвожаден Путин!нестава за тая работа,четох,че имал строителна фирма,да ходи да санира!може там да е добър!то бива зависимост,бива,но неговото е прекалено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...