Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Aliya

Господин Президент – Чувате ли се какво говорите!?

Препоръчан отговор

Крайно време е Бойко да измисли начин как да научи Роско да може и да мисли - та да не му сърба пак той всичките забъркани попари, чорби и щуротии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че той Бойко заяви че сменя президента на изборите

Щом така е казал, друго е замислил :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че той Бойко заяви че сменя президента на изборите

аз разбрах само пола ще му сменя! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и аз предпочитам президент жена защото жените имат малко по практично мислене, но в никакав случай логично

Няма проблем и жена да е, ще и сменят пола и ще започне да мисли логично. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисленето не е присъщо за нашите политици. За тях имаше една песничка

И за палците хвани се

И подай ми вазелина

Да видиш как боли . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чешкият президент в Москва напук на ЕС

„Отивам там в знак на благодарност за това, че днес не сме длъжни да казваме „Хайл Хитлер“, обясни Милош Земан

Прага, Чехия
20150329.yddxcadwpm.jpg

Президентът на Чехия Милош Земан ще присъства на парада на Победата за 9 май в Москва, предава радио Frekvence1.

„Отивам там в знак на благодарност за това, че в тази страна не сме длъжни да говорим немски, не сме длъжни да казваме „Хайл Хитлер“. Без Съветския съюз победата над Хитлер би била невъзможна. Цената за това – 20 млн загинали (съветски граждани)“, отбелязва в интервю за радиото президента Земан.

http://www.blitz.bg/news/article/327938

Хвала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем и жена да е, ще и сменят пола и ще започне да мисли логично. :)

че Плевньо нали е жена

:ph34r:

„Отивам там в знак на благодарност за това, че днес не сме длъжни да казваме „Хайл Хитлер“, обясни Милош Земан

Прага, Чехия
20150329.yddxcadwpm.jpg

Президентът на Чехия Милош Земан ще присъства на парада на Победата за 9 май в Москва, предава радио Frekvence1.

„Отивам там в знак на благодарност за това, че в тази страна не сме длъжни да говорим немски, не сме длъжни да казваме „Хайл Хитлер“. Без Съветския съюз победата над Хитлер би била невъзможна. Цената за това – 20 млн загинали (съветски граждани)“, отбелязва в интервю за радиото президента Земан.

http://www.blitz.bg/news/article/327938

Хвала!

е това е президент бе

браво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква му е файдата, че не казва Хайл Хитлер, като отива в Москва да казва Хайл Путлер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква му е файдата, че не казва Хайл Хитлер, като отива в Москва да казва Хайл Путлер.

:) Чешкият Президент отива в Москва за да изрази почитта си към руския народ, а не към Путин и да покаже, че Чехия е суверенна държава и няма да допусне външен натиск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Чешкият Президент отива в Москва за да изрази почитта си към руския народ, а не към Путин и да покаже, че Чехия е суверенна държава и няма да допусне външен натиск.

А ти защо смяташ, че изобщо има натиск?

Или под вола задължително има теле?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българския президент, не отива в Москва, за да изрази несъгласието си с агресивната политика на Путин, анексията на Крим и завоевателната война срещу Украйна, и да покаже, че България е суверенна държава и няма да допусне външен натиск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българския президент, не отива в Москва, за да изрази несъгласието си с агресивната политика на Путин, анексията на Крим и завоевателната война срещу Украйна, и да покаже, че България е суверенна държава и няма да допусне външен натиск.

Къде го е заявил?

Дай доказателство!

А руския народ заслужава да бъде уважен заради жертвите, които е дал за освобождаването на Европа и света от фашизма.

Денят на победата не е личен празник на Путин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Къде го е заявил?

Дай доказателство!

А руския народ заслужава да бъде уважен заради жертвите, които е дал за освобождаването на Европа и света от фашизма.

Денят на победата не е личен празник на Путин!

Само дето забравяш историята. Да ти я припомня.

1. До окупацията от червената армия на 09.09.1944 година, България е свободна и демократична страна.

2. След окупацията, начело на България са поставени марионетки на Москва, които разстрелват без съд и присъда повече от 30 000 невинни българи.

3. Марионетките на Москва въвеждат в България режим, който нарушава правото на българските граждани на свободно слово и свободно придвижване и много други права.

За кое по точно трябва да съм благодарен на ВАРВАРИТЕ, че не се сещам нещо ?

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. До окупацията от червената армия на 09.09.1944 година България е съюзник на фашистка Германия във Втората световна война ако нещо случайно си забравил. И съвсем случайно пък тя е във война с Русия.

2. Най-големите марионетки дойдоха на власт след идването на така наречената демокрация. Резултатите се виждат с просто око.

3. Да, сега имаме правото на свободно движение. Имаме и магистрали, и стадиони и молове. Ама както преди каза Ревизоро в едно интервю- утре като умра от глад или болести много ми важно дали ще ме карат с катафалката по черен селски път до гробището или по магистрала :D

П.П. Руските марионетки поне нещо направиха, и то много. А Американските успяха да разрушат всичко направено. Така, че не ми обяснявай за марионетките, ако обичаш.

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какво имат някои срещу Путин, а пък иначе се радват ли радват на Плевнелиев.

Путин, за разлика от Плевнелиев, е човек с достойнство, ерго и нацията му е представена достойно от такъв президент. На президент без достойнство биха се радвали само отявлени врагове на България и българите!

Достойните управители са гордост за народа си и негова обединителна сила. Като например този мъдър човек:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какво имат някои срещу Путин, а пък иначе се радват ли радват на Плевнелиев.

Путин, за разлика от Плевнелиев, е човек с достойнство, ерго и нацията му е представена достойно от такъв президент. На президент без достойнство биха се радвали само отявлени врагове на България и българите!

Достойните управители са гордост за народа си и негова обединителна сила. Като например този мъдър човек:

Ама тя обединителната му сила е твърде голяма, и покрай руския народ, обединява и много други народи.

В момента обединява украинския народ.

Той и Хитлер е имал голяма обединителна сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето забравяш историята. Да ти я припомня.

1. До окупацията от червената армия на 09.09.1944 година, България е свободна и демократична страна.

2. След окупацията, начело на България са поставени марионетки на Москва, които разстрелват без съд и присъда повече от 30 000 невинни българи.

3. Марионетките на Москва въвеждат в България режим, който нарушава правото на българските граждани на свободно слово и свободно придвижване и много други права.

За кое по точно трябва да съм благодарен на ВАРВАРИТЕ, че не се сещам нещо ?

Историята няма нищо общо с въпроса който ти зададох.

Освен това те помолих за доказателство, което обаче не можа да приведеш, т.е Плевнелиев никъде не е заявявал причините поради които отказва да почете най-големия празник на руския народ.

п.п. Борисов не е получавал покана за събитието, но ако беше получил, можеше и да посети Москва, въпреки че вероятността е твърде малка, но при всички случаи щеше официално да оповести мотивите за решението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата изобщо не стоят по този начин !

Ще ти влезе Сталин с целия си ІІІ-ти Украински фронт в държавицата , или пък Обама ( и Европа) с Макдоналдс и Хепи , и с банките искам да кажа (  :)  ) , пък ти ще ми правиш Демокрация

Хайде , бе ! Кой ти го дава ?!! На къде сте тръгнали , стигнали едва ли не ?!!! :)

......така стоят нещата !......че сега пък и Путин.... :angry:

То и Демокарацията ! Демокрация , ама само за управляващите.....!

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Историята няма нищо общо с въпроса който ти зададох.

Освен това те помолих за доказателство, което обаче не можа да приведеш, т.е Плевнелиев никъде не е заявявал причините поради които отказва да почете най-големия празник на руския народ.

п.п. Борисов не е получавал покана за събитието, но ако беше получил, можеше и да посети Москва, въпреки че вероятността е твърде малка, но при всички случаи щеше официално да оповести мотивите за решението си.

Правиш некоректни опити да ми вмениш позиция, която не съм заемал. Не защитавам президента, а отказът му да отиде на празника на победата на варварите.

А на Бойко Борисов, ако му се ходи толкова на путлерорашисткото сборище, да беше станал той президент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моралната катастрофа на Росен Плевнелиев                                    http://klassa.bg/news/Read/article/249901_%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%A0%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BD+%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%B2

Редактирано от attj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не защитавам президента, а отказът му да отиде на празника на победата на варварите.

А на Бойко Борисов, ако му се ходи толкова на путлерорашисткото сборище, да беше станал той президент.

Президента не е изразил своята позиция официално!

Няма смисъл да спорим.

А Борисов е способен да постъпва мъжки, стига да иска, това исках да кажа.

Не ми е любимец, но това не е причина да изкарвам нещата такива, каквито бих искала да бъдат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Борисов е способен да постъпва мъжки, стига да иска

Съгласен съм, че може много мъжки и твърдо да обещава. Единствената ми забележка е, че обикновено след 2-3 месеца, а в някой случаи и до 2-3 дни, прави точно противоположното на това където така мъжки го е обещал :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо е необходимо да изразява позицията си официално. Може би това е точно премерен дипломатически ход и няма нужда от раздухване, с оглед избягване на излишни спекулации и гадателства...

Самите ние сякаш не можем да се отърсим от нуждата да бъдем нечий сателит - ако не сме с едните, трябва да сме с другите и обратно... Кому е нужно това мислене в черно и бяло - ако отиде е русофил, ако не отиде е русофоб.

То верно, че сме в позицията на бедния и слабия, но пък така, както сами си плюем по достойнството, никой друг не ни го причинява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че може много мъжки и твърдо да обещава. Единствената ми забележка е, че обикновено след 2-3 месеца, а в някой случаи и до 2-3 дни, прави точно противоположното на това където така мъжки го е обещал :D

Може да се вярва на това, че не може да му се вярва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш некоректни опити да ми вмениш позиция, която не съм заемал. Не защитавам президента, а отказът му да отиде на празника на победата на варварите.

Джепо, ти пък кого наричаш варварин ми е много интересно? Народ с толкова велики учени и откриватели. То добре, че има цигани да има някъв фон да изпъкнем като слушам какви глупости се ръсят. Ти за ялтенска конференция чувал ли си? Там си поделиха света и българия остана в съветската сфера.. Или ти ако беше мъжкар по това време щеше с пушка в ръка да воюваш със съветските войски а? Щеше да се скриеш като мишок в дупка.

Това дето по туй време го построиха мерионетките, сега не могат да го боядисат.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...