Премини към съдържанието
luckyboy

30 души вадят 400-килограмова жена от дома й

Препоръчан отговор

Вижте този прекрасен певец

Свръхтеглото не е било пречка да бъде обичан и уважаван.

Може да, а тука като взеха да плюят по момичето та се оляха

Има едно златно правило - не се присмивай над хорските недъзи и нещастия, ако искаш да си добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно ми е друго - ако беше в България какво щеше да стане, в болнциата, при положение, че всички болнични легла са до 200 кг. Скенерът - с ограничение до 180 кг., Болничните асансьори - до 300 кг. ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно ми е друго - ако беше в България какво щеше да стане, в болнциата, при положение, че всички болнични легла са до 200 кг.

Скенерът - с ограничение до 180 кг., Болничните асансьори - до 300 кг. ?

Смята се, че хората над 150кг са някакви единици, както и да го гледаш тегло от подобен род не е нормално, нито здравословно.

Свръхтеглото не е било пречка да бъде обичан и уважаван.

Има едно златно правило - не се присмивай над хорските недъзи и нещастия, ако искаш да си добре.

Аз лично не се присмивам, а се питам как се е стигнало до такова тегло. Защото в подобни случаи хората дори не могат да вървят сами. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига оправдания , не може да надебелееш от въздуха . Трябва храна , калории . А за да станеш 400кг , са нужни много месеци дори и ако е заболяване . И храната се носи и дава от някой , той трябва да е сляп или не знам какъв , за да не вземе мерки . Не желая да обиждам момичето , но вината си е изцяло нейна и на обкръжаващите я личности , 400кг на 19г , ?!

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно ми е друго - ако беше в България какво щеше да стане, в болнциата, при положение, че всички болнични легла са до 200 кг.

Скенерът - с ограничение до 180 кг., Болничните асансьори - до 300 кг. ?

Ето какво се прави в България, ако човек има нещастието да е прекомерно затлъстял

http://www.monitor.b...ticle?id=188536

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:ohmy: :ohmy: :ohmy::shock11: :shock11: на 19 години....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един случай от България

С над 100 кг отслабна най-дебелия българин

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се вижда от статиите, има начини за редуциране на теглото, стига да има желание. Така че не ми обяснявайте как толкова огромно тегло се дължи единствено и само на заболяване. Абсурд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.