Премини към съдържанието
Гости Завоевателят

Няколко предложения

Препоръчан отговор

Гости Завоевателят

Taka, първото което е към екипа - малко по-съгласувано да действате. Разберете се един мод да наблюдава тема и другите да не се намесват "кой като знае", защото става неразбирателство. Ако има нужда от помощ или неясноти да се допита до по-висша "инстанция" или към когото прецени. А не един да внася акъл, друг да модерира, трети да затваря и четвърти да изтрива темата.

Второто което, мисля, че няма да се приеме добре, но аз съм длъжен да спомена..възможност за премахване на банерите. Знам, че зад тях стоят $, но мисля, че всеки има правото да решава да гледа или не банерите, които не са малко, както в сайта, така и във форума. Както е на някои други места, не желая да споменавам кои.

Третото - ако може при клик на някой от линковете към последни теми/новини да се отварят винаги във нов прозорец, защото при отворени прозореци кликване върху някой линк не се отваря в нов, а в предишния, което обърква тотално.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

1-во

Всяка категория си има модератори...

neoscanner, Wankata, sokoban, chichomitko

2-ро

Има програмки които блокират банери като те дразнят

Ad Muncher 4.7.22198 Beta

3-то

там наистина е интересно предложение ,но винаги можеш да дадеш "BACK" на brauser-a си !!!

Поздрави :)

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Завоевателят

1)Ами има си, обаче ето преди малко се доказа че не е точно така...

2)Говорим като възможност, иначе то може да се инсталира мозила с адблокинг и става работата, но някои хора като мен не обичат real-time програми, още по-малко за адблок, все пак постоянно седи в трея!

3)Не и ако пишеш пост..ето преди малко писах пост, посредата кликнах на линк и ми зареди точно прозореца дето писах, с бак не запомни какво съм писал и айде наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
1)Ами има си, обаче ето преди малко се доказа че не е точно така...

2)Говорим като възможност, иначе то може да се инсталира мозила с адблокинг и става работата, но някои хора като мен не обичат real-time програми, още по-малко за адблок, все пак постоянно седи в трея!

3)Не и ако пишеш пост..ето преди малко писах пост, посредата кликнах на линк и ми зареди точно прозореца дето писах, с бак не запомни какво съм писал и айде наново.

<{POST_SNAPBACK}>

Имах подобен проблем затова Tragedy ме посъветва да пиша 1-во на NOTEPAD (или там каквото дойде) и после си го копираш и публикуваш

Отнася се само като пускам тема а не за всеки пост :)

:bye:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имах подобен проблем затова Tragedy ме посъветва да пиша 1-во на NOTEPAD (или там каквото е ) и после си го копираш и публикуваш

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

И за какво да си усложняваш живота?

Аз затова много му се радвам на Firefox-а че обикновено си помни и написаното. Но така или иначе имам навика да отварям линковете в нов таб. Все пак подкрепям идеята :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, това с отварянето на прозорците във вече съществуващи прозорци и мен ме дразни много често. Аз си решавам проблема като държа клавиша Shift, докато натискам върху линк-а, но човек винаги може да сбърка и да кликне по погрешка. Наистина ще е полезно, ако линк-овете се отварят в нови прозорец. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с отварянето на отделни прозорци на мен ми харесва.Като вляза в сайта преглеждам последните теми във форума и които ме интересуват си ги отварям в няколко таба които пък после разглеждам,трия или пиша в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.