Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За или против Атака?  

123 гласували потребители

1. 1. За или против Атака?

• За
      43
    • Против
      62
    • Политиката не ме интересува
      11

Препоръчан отговор

Гости KaldataManiak

Стига сте спорили нека чуем още гласове и всеки ще определи дали е прав според мнението на другите.Трява всички ние да сме единни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка крайност е проява на 0граниченост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всяка крайност е проява на 0граниченост!

Може би е така.

В този смисъл появата на Атака е закономерна и логична,тя е отражение на настроенията в обществото ни, и въпреки,че аз не одобрявам тази партия, може би и тя има някаква положителна роля - да разбуни духовете,да ни покаже лошите черти на национализма, да ни покаже,че расовото и етническо противопоставяне са нещо лошо и опасно. Иначе казано - Атака е просто един етап в нашата политика,който трябва да бъде изминат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм против на следващите избори едва ли ще влязат. По-добре да на влизат, защото в тази партия общо взето членуват случайни хора. Хора не уважаващи себе си пък камоли да допринасят за развитието на нашата държава. :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз ще се изкажа точно,кратко и ясно :newspaper::snowballfight:

За АТАКА съм,защото според мен не ни остана вече друго освен да пробваме и с нея.Да видим дали ще направи Волен Сидеров това,което обещава,дали ще настъпи подобрение в България :bye:

Хе какво значи да пробваме и с нея...държавата и народа не са опитни зайчета. По тази логика дай да гласуваме за всяка новоизлюпена партия с болни амбиции и празни обещания просто за да видим какво ще стане ?!? angry.gif "Атака" използва точно това безразличие и отегченост на народа от злоупотребите на другите партии с доверието, което им е гласувано. Те не са по-различни, отново само празни обещания за вече 1 г. мандат. Твърде са крайни, ...а да не говорим за членовете на партията, които се оказаха педофили и престъпници. Имат някои добри идеи, но всичко остава само на думи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Част от въпроса е: Ще оправи ли Атака България?

Аз искам да попитам.

А поправима ли е България? И ако не, кои са виновни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Бай ви Сидиров го харесвам, защото се осмелява да бърка там дето не трябва. Рано или късно ще го късно ще го къцнат. Все пак България предпочита пожарникарите.

Колкото до въпроса "Ще се оправи ли българия", еми това зависи само от нас. Ние, Българите, сме свикнали да ни цоцат, а ние само да охкаме и да пъшкаме. Това не е свършило с 5 вековното иго, а продължава и до ден днешен. Просто са различни хора. Това е. И аз като само говоря и аз съм такъв. И вие като не правите нищо и вие сте такива. Това е положението. Мръсно племе сме, ей!

Редактирано от dan4okj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно против! Безумно големия брой хора гласували за Атака е правят опасна. Не искам да ме управляват ниско-интелигентни, егзалтирани, политици водени от емоцията, а не от разума, разчитащи на общите приказки - някои им казват разбираем език - ама не виждам нищо рабираемо когато не се предлагат решения, а се показват общоизвестни за всички ни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За или против Атака?

ПРОТИВ

Както е написал voxy горе съгласен съм с него.

Ataka,

ниско-интелигентни, егзалтирани, политици водени от емоцията, а не от разума, разчитащи на общите приказки.

Т.е. с една дума това се нарича "ПОПЮЛИЗЪМ"

Хората най лесно се манипулират чрез използването на такъв нацистки попюлизъм. Примери има и в други държави.

Като мислих за атака сега се сетих филма "V for Vendetta". Във филма много добре е описан такъв тип мислене както на атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой какво ще каже по вапроса? той стана емблематична фигура за няколко месеца но след това рейтингът му почна да пада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
кой какво ще каже по вапроса? той стана емблематична фигура за няколко месеца но след това рейтингът му почна да пада

Самият Волен Сидеров не е силна личност според мен.По-скоро това, което той "проповядваше" беше поддръжано от хората.Доста от тях са недоволни от това,че се потъпква с лека ръка националното ни самосъзнание,символите на държавата се подмятат все едно са някакъв боклук,хиляди са недоволни от социалната политика на правителството,а за малцинставата няма да говоря.Като цяло не съм привърженик на "Атака" ,но не мога да отрека,че някой от действията им и части от политическата им платформа са доста добри и биха били много полезни.Не случайно и Бойко Борисов като доста вещ в дейността на МВР,заяви ,че антикорупционната им платформа е една от най-добрите и с най-ясни решения по проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички останали греят :rolleyes: ... или изгряват, не знам... Почни от Костов, мини през Симеончо и стигни до Станишев. Все народни любимци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдо против АТАКА.

Те хванаха гребена на вълната ако мога така да се изразя.Преди парламентарните избори бяха зачестили своеволията на цигани спрямо българите/спомнете си убииството на професора в Захарна фабрика/ и те се възползваха от това.До момента в които влязоха в парламента и честито не вършат нищо.Не съм чула или прочела един тяхно изказване без обиди и клевети.Не може да се изтъпанчиш на банката на парламента и да кажеш на някои пе****ст.Това е не само неколтурно ти трябва да си прост, за да го направиш.И Волен за мен е прост.Човек с болни амбиции.

Редактирано от magito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хе какво значи да пробваме и с нея...държавата и народа не са опитни зайчета. По тази логика дай да гласуваме за всяка новоизлюпена партия с болни амбиции и празни обещания просто за да видим какво ще стане ?!? angry.gif "Атака" използва точно това безразличие и отегченост на народа от злоупотребите на другите партии с доверието, което им е гласувано. Те не са по-различни, отново само празни обещания за вече 1 г. мандат. Твърде са крайни, ...а да не говорим за членовете на партията, които се оказаха педофили и престъпници. Имат някои добри идеи, но всичко остава само на думи ...

biggrin.gif Супер, но ми цитирай едно досегашно правителство на България, което не беше топка или опитна мишка в ръцете му angry.gifangry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля кажете си мнението за тази партия!

Аз лично съм негативно настроенл

Също като теб съм негативно настроен заради анархизма който проповядват.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За качествата на Волен Сидеров не мога да твърдя, не го познавам лично, но на позьорство не вярвам. А най-голямата му поза е, че той проводника на демократични идеи в близкото минало, сега стана лице на партия с не особено адекватно поведение в политическото пространство. За или против тази партия - тук ми е трудно да отговоря. Нейното съществуване и популярност са обособени от политическото безхаберие по отношение на налагането на правните норми във всички прослойки на населението. В такъв ред на мисли тя има право да съществува. Въпросът е дали не е креатура, на сили желаещи да дадат временен и неверен отговор на растящото недоволство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаиде сега някой да ми каже какво от това детого обещаваха БСП, НДСВ, ДПС, ДСБ, СДС, изпълниха.

Атака твърдо си гласуват както и предизборно обещаваха -против затваряне на АЕЦ, против американски бази в България, Против българки воиски в чужбина.

Ако това не са Вашите идеи -то не виждам защо очаквате друго от Атака...

А на практика заради Атака можеше са се случи и най големия сеир в България - коалиция СДС-БСП, то не че всички не гласуват единно против предложенията на депутатите от Атака...

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям Волен. Най-големия революционер на 21 век. Дано успее. Ще гласувам за него. Идеите им са добри. Може би са малко крайни, ама иначе как ще се оправи държавата ни. Досега за скромния ми 22 годишен живот не съм усетил никаква положителна промяна в България - Все батак и корупция. Волен ще им разкаже играта. 10х

Плюят го тези на които не им изнася политиката му или тези на които ще изяде хляба, а те не са малко.

Готина тема

Поздрави на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеите на АТАКА и Волен Сидеров. Дано да стигнем до избори преди изтичане мандата на сегашното правителство. Моля се това да се случи и то в най-скоро време.

Всички останали са ми до болка познати с техните фалшиви обещания и нямам никаво желание да бъда лъган още 17-т години. Все пак Сидеров в парламента се доказа във всяко отношение и най-вече с принципността си. А това не е никак малко.

Поздрави и на тези, които са на различно от моето мнение. Имат достатъчно време да си изменят позицията и да гласуват в полза на АТАКА.

С уважение: cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подкрепям Волен. Най-големия революционер на 21 век. Дано успее. Ще гласувам за него. Идеите им са добри. Може би са малко крайни, ама иначе как ще се оправи държавата ни. Досега за скромния ми 22 годишен живот не съм усетил никаква положителна промяна в България - Все батак и корупция. Волен ще им разкаже играта. 10х

Плюят го тези на които не им изнася политиката му или тези на които ще изяде хляба, а те не са малко.

Готина тема

Поздрави на всички

Подкрепям идеите на АТАКА и Волен Сидеров. Дано да стигнем до избори преди изтичане мандата на сегашното правителство. Моля се това да се случи и то в най-скоро време.

Всички останали са ми до болка познати с техните фалшиви обещания и нямам никаво желание да бъда лъган още 17-т години. Все пак Сидеров в парламента се доказа във всяко отношение и най-вече с принципността си. А това не е никак малко.

Поздрави и на тези, които са на различно от моето мнение. Имат достатъчно време да си изменят позицията и да гласуват в полза на АТАКА.

С уважение: cool.gif

20 точки на партия АТАКА Печат Имейл

1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен. Различието по произход или вяра не може да се поставя над националната принадлежност. Който прави това, се самоотделя от българската нация и държава и не може да има никакви претенции към тях.

2. Официалният език в България е българският и в националните медии, издържани от държавния бюджет, не може да има емисии на друг език. Забрана и ясни санкции за етнически партии и сепаратистки организации.

3. Строги санкции за ругателство с български национални светини и хули срещу България.

4. Здравето, социалната сигурност, образованието, духовният и материалният просперитет на българската нация са приоритет номер едно за държавната власт. Те стоят над влизането в политически, военни или други международни съюзи.

5. Българската държава е длъжна да осигурява здравето, социалната сигурност и условията за духовен и материален просперитет на всички българи с всички средства на държавната власт.

6. Всеки български инвеститор, предприемач и производител е с предимство пред всеки чуждестранен до изравняването на стандарта ни на живот със средноевропейския. Българското производство, търговия и банки трябва да са в български ръце.

7. Данъците и доходите в България трябва да бъдат съобразени с възможностите и нуждите на българското население, а не с изискванията на МВФ и Световната Банка.

8. Приватизационните сделки подлежат на ревизия.

9. Българският бизнес, независимо държавен или частен, се подпомага от държавата във и извън границите й.

10. Генерален прочит на бюджетната схема и преразпределението на бюджета в полза на българските граждани, а не на управленската върхушка. Съкращаване на администрацията.

11. Програма за преодоляване на демографския срив сред българите.

12. Незабавно изтегляне на войските ни от Ирак.

13. Напускане на НАТО. Неучастие във военни блокове. Пълен неутралитет. Никакви чужди военни бази на българска територия.

14. Референдуми по всички важни въпроси, засягащи живота на над 10% от нацията.

15. Българската земеделска земя не се продава на чужденци при никакви условия.

16. Преразглеждане на затворените глави в преговорите с ЕС и предоговаряне на неизгодните за България клаузи. Отмяна на договора за затваряне на АЕЦ Козлодуй.

17. Прекратяване на българската зависимост от МВФ и Световната банка

18. Провеждане на операция „Чисти ръце”. Разследване на криминално забогателите и всички сделки с участие на политици, както и сделките по външния дълг.

19. Конфискуване на незаконно придобитото имущество и създаване на фонд за безплатно медицинско обслужване с конфискуваното. Правна формула на понятието “национално предателство”. Съд за национални предатели.

20. Законово въвеждане на минимална цена на труда - почасово заплащане, отговарящо на средноевропейското.

Къде са решенията? Всеки завършен идиот може да ти каже какво трябва и какво не трябва особено че - доходите трябва да се вдигнат, трябва да се стимулира произвдството, трябва да се обърне специално внимание на .........../всичко което се сетиш от образованиео до здравеопазването/, трябва да се спре корупцията, престъпността във всичките й форми..... Абе толкова много неща трябва а КАК ще се спрат? Къде са решенията, кои ще са изпълнителите, къде е програмата която описва в детайли каква ще е политиката на Атака, откъде ще дойдат парите - вероятно парите ще трябва да завалят от небето. Замисли ли сте се как ще се изпълнят тези трябва? Аре кажете един професионалист който сте видели в тази партия. Утре ще излезне Митьо Пищова ще наговори същия куп глупости и пожелания и отново ще има вързали се.

И защо си мислите че някой в Европа иска да ни прецака, нали смисъла на Европейския съюз е този пълно обединение и по възможност изравняване на икономиките, трябва да сме вечно разделени заради профашизма прокламиран от един недобре с психиката човек. Трябва един ограничен заобиколен от още по-ограничени да ни управляват защото ти казват едно трябва.

Страхотно аз пък си мисля че е добре да се замислите и за възможните последствия от тези трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Силно против! Безумно големия брой хора гласували за Атака е правят опасна. Не искам да ме управляват ниско-интелигентни, егзалтирани, политици водени от емоцията, а не от разума, разчитащи на общите приказки - някои им казват разбираем език - ама не виждам нищо рабираемо когато не се предлагат решения, а се показват общоизвестни за всички ни проблеми.

:baby: Май ти вярваш на общи приказки!

Къде са решенията? Всеки завършен идиот може да ти каже какво трябва и какво не трябва особено че - доходите трябва да се вдигнат, трябва да се стимулира произвдството, трябва да се обърне специално внимание на .........../всичко което се сетиш от образованиео до здравеопазването/, трябва да се спре корупцията, престъпността във всичките й форми..... Абе толкова много неща трябва а КАК ще се спрат? Къде са решенията, кои ще са изпълнителите, къде е програмата която описва в детайли каква ще е политиката на Атака, откъде ще дойдат парите - вероятно парите ще трябва да завалят от небето. Замисли ли сте се как ще се изпълнят тези трябва? Аре кажете един професионалист който сте видели в тази партия. Утре ще излезне Митьо Пищова ще наговори същия куп глупости и пожелания и отново ще има вързали се.

И защо си мислите че някой в Европа иска да ни прецака, нали смисъла на Европейския съюз е този пълно обединение и по възможност изравняване на икономиките, трябва да сме вечно разделени заради профашизма прокламиран от един недобре с психиката човек. Трябва един ограничен заобиколен от още по-ограничени да ни управляват защото ти казват едно трябва.

Страхотно аз пък си мисля че е добре да се замислите и за възможните последствия от тези трябва.

Това твърдят хора, като теб, които продължават да си гласуват за БСПнцето, НДСВнцето и СДСнцето, които влизат с голяма усмивка и куп от обещания и щом влязат, почват да цоцат, цоцат, същевременно изтъквайки колко много са свършили. Тая песен е от както станаха промените. И не само тая света троица, а всички останали партии, застанали гордо пред надписа "Съединението прави силата". И те така добре си я изтълкуваха тая максима и си я спазват, защото всички са комбина в оная сграда, дето уж е парламент.

Колкото до ЕСто, само времето ще покаже. Но съм по-склонен да вярвам, че и те са мафия. Защо? Ми защото си ни работят както искат, все едно ние сме им нужни, а то е обратното. Всичко им даваме накуп по традиционния бг манталитет "Е, мамка му на .....". Мамка му, че ще затворят АЕЦ-а, нов ще си направим.

:wors: Една подобна случка:

На почивка съм. Платил съм си за топла вода и санитарен възел, а нямам ни едното, ни ни другото. Казвам си "Мамка му, сапун ще си купя и със хладна водица ще се изплацикам". На другия ден едно германско семеиство си искаше парите, защото ги няма тия работи за които си е платил. Полиция извикаха и им върнаха парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 13 години мъртвило в темата заинтересованите я повдигат отново ... свършиха ли париците вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, nikssi написа:

След 13 години мъртвило в темата заинтересованите я повдигат отново ... свършиха ли париците вече?

Напротив, явно е пратена вноска на трололинките и те заработват та дим се вдига. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Атака отдавна умря след като перхидролената Златка се доказа като всичко друго, но не и като български националист. :)

Но цитирах новината за връзките и финансирането , особенно заради актуалността на скандала в Австрия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...