Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

отварям темата за хора, интересуващи се от интернет сайтовете за изкарване на допълнителен доход (или основен) чрез разлгеждане на реклами, или така наречените PTC сайтове. Въпреки огромното ми недоверие към тях, след известни колебания реших да си направя регистрация в няколко такива сайта. Започнах с изкарване на по няколко цента на ден и запознаване с условията за ползване, в последстиве си направих акаунти в доста от тях и до момента съм установил някои неща, които бих искал да споделя с Вас, тъй като видях подобни теми във форума. Ако по някакъв начин съм провокирал интереса у Вас, Ви препоръчвам да разгледате материала на този адрес, за да не се опитвам да го пресъздавам - http://ptc-walkthrough.webnode.com/. Кажете какво мислите, с радост бих искал да обменим опит по темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната зарибявка. Колкото и да ме убеждават няма как да се хавана или да се навия. УСПЕХ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,

отварям темата за хора, интересуващи се от интернет сайтовете за изкарване на допълнителен доход (или основен) чрез разлгеждане на реклами, или така наречените PTC сайтове. Въпреки огромното ми недоверие към тях, след известни колебания реших да си направя регистрация в няколко такива сайта. Започнах с изкарване на по няколко цента на ден и запознаване с условията за ползване, в последстиве си направих акаунти в доста от тях и до момента съм установил някои неща, които бих искал да споделя с Вас, тъй като видях подобни теми във форума. Ако по някакъв начин съм провокирал интереса у Вас, Ви препоръчвам да разгледате материала на този адрес, за да не се опитвам да го пресъздавам - http://ptc-walkthrough.webnode.com/. Кажете какво мислите, с радост бих искал да обменим опит по темата!

И като спечелиш някой лев, не забравяй да почерпиш за да могат някои хора наистина да ти повярват И от мен успех!И много пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двамата сте прави за повече от 95% от тези сайтове, идеята им е да спечелят те, не ние. Обаче винаги има изключение, аз поне съм намерил 3 такива сигурни изключения. Едното е доста трудно за реализиране, тъй като политиката на сайта не позволява наемането на реферали, а работи само с директните, които успеете на си създадете. За сметка на това системата е съставена от 8 нива, тоест хората, които се запишат за Вас(1во ниво), хората които се запишат от тях(2ро) и тн. Доста хитро, но много трудно. Другите два сайта позволяват наемането на "цъкачи" и това доста улеснява процеса. Разбира се наетите са само едно ниво ;Р Няма нужда някой да ми вярва, все пак това е форум, в който дискутираме. Интересно ми е дали има някой с опит в този "бизнес"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с опит в този "бизнес". Истината е, че се изкарват пари, но там където плащат най-добре и най-сигурно се иска здраво кликане по цял ден, но аз така и така съм на компа, та някакси успявам. Определено обаче, не е работа за всеки. И мога да ти кажа, че 100% политиката на всички такива сайтове е, да спечелят ТЕ, а не ние!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с опит в този "бизнес". Истината е, че се изкарват пари, но там където плащат най-добре и най-сигурно се иска здраво кликане по цял ден, но аз така и така съм на компа, та някакси успявам. Определено обаче, не е работа за всеки. И мога да ти кажа, че 100% политиката на всички такива сайтове е, да спечелят ТЕ,

Истинските сайтове са направени да печелят всички рекламодатели,сайт, потребители,а да не забравя 98%от рекламите са платени от потребители на други сайтове 

Истинските сайтове са направени да печелят всички рекламодатели,сайт, потребители,а да не забравя 98%от рекламите са платени от потребители на други сайтове 

имам много опит!!!и бачкам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване