12 мнения в тази тема

Моля ,ако някой знае как да променя формата на снимките от уеб камерата на лаптопа ми ,да помогне.Всички снимки са PNG и не мога да ги кача никаде освен във фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази безплатна програма конвертор/организатор на снимки, например.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на лаптопа ти ? ASUS ....... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е модела на лаптопа и с каква ОС си? Самата камера се управлява със собствена програма. Може да има и някакъв мениджър, който да се инсталира допълнително и да настрои камерата да снима в друг формат.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

На някой от моделите на ASUS камерата излиза като като отделно устройство в експлоръра и от там ако се снима ,може при записването на изображението да се указва и мястото и формата . Ако няма такава опция, препоръката ми е за Format Factory,конвертора всякакви формати на снимки ,видео ,музика ,всичко нормално което се използва на компютъра .Лека,много лесна за работа и действа бързо .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на лаптопа ти ? ASUS ....... ?

modela e ASUS PRO5DIJ-SX481

Какъв е модела на лаптопа и с каква ОС си? Самата камера се управлява със собствена програма. Може да има и някакъв мениджър, който да се инсталира допълнително и да настрои камерата да снима в друг формат.

със седмица съм

modela e ASUS PRO5DIJ-SX481

със седмица съм

даже част от своиствата не са ми активни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко стар модел . Виж дали като отвориш "моя компютър " имаш камерата като устройство ,ако я нямаш само с конверт на снимката чрез програма .По горе ти препоръчах програма ,ако те затруднява работата с нея ще кача снимки как се работи .Ако все пак можеш да снимаш директно с камерата значи ще потърсим и настройки за формата (ако има такива )

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко стар модел . Виж дали като отвориш "моя компютър " имаш камерата като устройство ,ако я нямаш само с конверт на снимката чрез програма .По горе ти препоръчах програма ,ако те затруднява работата с нея ще кача снимки как се работи с нея .Ако все пак можеш да снимаш директно с камерата значи ще потърсим и настройки за формата (ако има такива )

мерси ще пробвам с програмата, но се надявах че мойе да се настройва камерата,и още нещо няма отделна икона за камерата,търся я в контролния панел

С тази безплатна програма конвертор/организатор на снимки, например.

svalih programata moga da pravq vsichko sas snimkata samo ako e jpeg ,no tq ne e

kak da q napravq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,не я търси там ,ако я има като показано отделно устройство ще е като отвориш "моя компютър " или ще се е показала долу вдясно в лентата до часовника ти при другите стартирани неща. Да, с програмата ти е най-лесния вариант ,с три клика снмките ти са във формат JPG и ще можеш да си ги използваш за каквото поискаш . Ето ти и как се работи с програмата . Това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,не я търси там ,ако я има като показано отделно устройство ще е като отвориш "моя компютър " или ще се е показала долу вдясно в лентата до часовника ти при другите стартирани неща. Да, с програмата ти е най-лесния вариант ,с три клика снмките ти са във формат JPG и ще можеш да си ги използваш за каквото поискаш . Ето ти и как се работи с програмата .

Това е .

edna snimka napravih da moje da se kachi v edin sait no ne e jpg nqkakav drug format , no shte q razucha blagodarq mnogo za pomoshta

ako razberesh za takova neshto kaji mi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ти отидоха Българските букви ? Ето къде се намира камерата post-1048-0-80580500-1338485907_thumb.jpно не открих никъде да може да се смени форматът , моята ги прави в JPG . Отвори си снимката с програмата Paint и тогава я запиши в JPG без да ти е нужно да инсталираш допълнителни програми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

edna snimka napravih da moje da se kachi v edin sait no ne e jpg nqkakav drug format , no shte q razucha blagodarq mnogo za pomoshta

ako razberesh za takova neshto kaji mi

Това са драйверите за твоя модел за Win7 32bit от сайта на Asus http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=Pro5DIJ&p=3&s=210&os=29&hashedid=NJ0dXilQ9hovT3I9 ,влез в Utilities и си изтегли програмата за правене на снимки Life Frame Utility,има много функции в нея. Редактирано от miroslavm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• проблем с дъното на лаптоп
      от ivan01
      Имам един липсващ елемент на дъното на лаптопа, намира се точно зад захранващата букса. Преди време беше носен на сервиз и те казаха, че проблема е в буксата и реших да си я подменя сам, след разглобяването забелязах, че липсва и елемента. На двете места дето са му били крачетата излиза 19 волта, което е захранващото напрежение от захранването. Ако може некой да сподели какъв е липсващия елемент ще съм много благодарен, или ако го занеса на майстор дали ще го оправят или ще ми кажат да си търся ново дъно.Имам и снимка на липсващия елемент. Модела на лаптопа е ASUS F5N

• Интернетът постоянно изчезва при включване на таблета.
      от Някоя
      Здравейте,имам таблет-лаптоп Асус трансформърс.От скоро всеки път когато го включа ,интернетът изчезва.Когато изключа wifi-то и пак го включа се оправя,но ми писна всеки път да повтарям една и съща процедура.Ще съм благодарна на всеки ,който ми помогне с оправянето на проблема. 
    • Геймърски Лаптоп
      от Rey
      Здравейте хора ! Искам отново да се консултирам с вас относно един нов лаптоп , който намерих. Смятам да го използвам главно за игри. Главните неща които искам от един такъв лаптоп са - да не прегрява бързо по време на игра и да е достатъчно силен че в следващите 2-4 години да мога да играя най-новите игри поне на Medium quality. Харесах си един и наистина държа да го взема , но е нов и няма много reviews в нета все още и не знам какво да очаквам затова може би вие ще знаете нещо повече. 

http://thebestlaptops.net/asus-rog-g550jk-gaming-notebook-unleashed/

http://www.technopolis.bg/b2c/details/511490/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-G550JK-CN268D

Смятате ли че ще ми върши работа за близките няколко години? И да строго държа на факта , че трябва да е Лаптоп , знам че за тези пари мога да си взема мноооого по-добър настолен компютър , но моля ви изключете това като опция
    • трябва ми мнението ви
      от Rey
      Кой лаптоп ще е по-хубав за gaming между

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog...

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog...

Задължително трябва да е един от двата 
    • Проблем с игра или ВидеоКарта?
      от Ivan Jeliazkov
      Ето тук е нормално вижте къде съм заградил- http://prikachi.com/images/442/5909442L.png
      Тук е как се вижда лошо - http://prikachi.com/images/449/5909449t.png
      Ето още една как се вижда лоша- http://prikachi.com/images/462/5909462P.png

Това ми се е случвало и на друг компютър! Видеокартите са : AMD Radeon 4290HD ; а тези са от : AMD Radeon 7470M
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение