12 мнения в тази тема

Моля ,ако някой знае как да променя формата на снимките от уеб камерата на лаптопа ми ,да помогне.Всички снимки са PNG и не мога да ги кача никаде освен във фейсбук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С тази безплатна програма конвертор/организатор на снимки, например.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой е модела на лаптопа ти ? ASUS ....... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв е модела на лаптопа и с каква ОС си? Самата камера се управлява със собствена програма. Може да има и някакъв мениджър, който да се инсталира допълнително и да настрои камерата да снима в друг формат.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

На някой от моделите на ASUS камерата излиза като като отделно устройство в експлоръра и от там ако се снима ,може при записването на изображението да се указва и мястото и формата . Ако няма такава опция, препоръката ми е за Format Factory,конвертора всякакви формати на снимки ,видео ,музика ,всичко нормално което се използва на компютъра .Лека,много лесна за работа и действа бързо .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой е модела на лаптопа ти ? ASUS ....... ?

modela e ASUS PRO5DIJ-SX481

Какъв е модела на лаптопа и с каква ОС си? Самата камера се управлява със собствена програма. Може да има и някакъв мениджър, който да се инсталира допълнително и да настрои камерата да снима в друг формат.

със седмица съм

modela e ASUS PRO5DIJ-SX481

със седмица съм

даже част от своиствата не са ми активни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко стар модел . Виж дали като отвориш "моя компютър " имаш камерата като устройство ,ако я нямаш само с конверт на снимката чрез програма .По горе ти препоръчах програма ,ако те затруднява работата с нея ще кача снимки как се работи .Ако все пак можеш да снимаш директно с камерата значи ще потърсим и настройки за формата (ако има такива )

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко стар модел . Виж дали като отвориш "моя компютър " имаш камерата като устройство ,ако я нямаш само с конверт на снимката чрез програма .По горе ти препоръчах програма ,ако те затруднява работата с нея ще кача снимки как се работи с нея .Ако все пак можеш да снимаш директно с камерата значи ще потърсим и настройки за формата (ако има такива )

мерси ще пробвам с програмата, но се надявах че мойе да се настройва камерата,и още нещо няма отделна икона за камерата,търся я в контролния панел

С тази безплатна програма конвертор/организатор на снимки, например.

svalih programata moga da pravq vsichko sas snimkata samo ako e jpeg ,no tq ne e

kak da q napravq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ,не я търси там ,ако я има като показано отделно устройство ще е като отвориш "моя компютър " или ще се е показала долу вдясно в лентата до часовника ти при другите стартирани неща. Да, с програмата ти е най-лесния вариант ,с три клика снмките ти са във формат JPG и ще можеш да си ги използваш за каквото поискаш . Ето ти и как се работи с програмата . Това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ,не я търси там ,ако я има като показано отделно устройство ще е като отвориш "моя компютър " или ще се е показала долу вдясно в лентата до часовника ти при другите стартирани неща. Да, с програмата ти е най-лесния вариант ,с три клика снмките ти са във формат JPG и ще можеш да си ги използваш за каквото поискаш . Ето ти и как се работи с програмата .

Това е .

edna snimka napravih da moje da se kachi v edin sait no ne e jpg nqkakav drug format , no shte q razucha blagodarq mnogo za pomoshta

ako razberesh za takova neshto kaji mi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде ти отидоха Българските букви ? Ето къде се намира камерата post-1048-0-80580500-1338485907_thumb.jpно не открих никъде да може да се смени форматът , моята ги прави в JPG . Отвори си снимката с програмата Paint и тогава я запиши в JPG без да ти е нужно да инсталираш допълнителни програми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

edna snimka napravih da moje da se kachi v edin sait no ne e jpg nqkakav drug format , no shte q razucha blagodarq mnogo za pomoshta

ako razberesh za takova neshto kaji mi

Това са драйверите за твоя модел за Win7 32bit от сайта на Asus http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=Pro5DIJ&p=3&s=210&os=29&hashedid=NJ0dXilQ9hovT3I9 ,влез в Utilities и си изтегли програмата за правене на снимки Life Frame Utility,има много функции в нея. Редактирано от miroslavm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от Thund3rGod
        Добър ден на всички, пуснах тема относно избор на лаптоп и след отгворите ви и доста разглеждане искам да попитам какво мислите за избора ми - цък .Ще го използвам за игране на игри, доста разнасяне и просто като цяло искам да съм сигурен, че след 3-4 години ще си е същият, като когато ще го закупя.Чувал ли е някой лоши коментари или имате ли по-добри предложения за същите пари ?
      • от ivan01
        Имам един липсващ елемент на дъното на лаптопа, намира се точно зад захранващата букса. Преди време беше носен на сервиз и те казаха, че проблема е в буксата и реших да си я подменя сам, след разглобяването забелязах, че липсва и елемента. На двете места дето са му били крачетата излиза 19 волта, което е захранващото напрежение от захранването. Ако може некой да сподели какъв е липсващия елемент ще съм много благодарен, или ако го занеса на майстор дали ще го оправят или ще ми кажат да си търся ново дъно.Имам и снимка на липсващия елемент. Модела на лаптопа е ASUS F5N

• от Някоя
        Здравейте,имам таблет-лаптоп Асус трансформърс.От скоро всеки път когато го включа ,интернетът изчезва.Когато изключа wifi-то и пак го включа се оправя,но ми писна всеки път да повтарям една и съща процедура.Ще съм благодарна на всеки ,който ми помогне с оправянето на проблема. 
      • от Rey
        Здравейте хора ! Искам отново да се консултирам с вас относно един нов лаптоп , който намерих. Смятам да го използвам главно за игри. Главните неща които искам от един такъв лаптоп са - да не прегрява бързо по време на игра и да е достатъчно силен че в следващите 2-4 години да мога да играя най-новите игри поне на Medium quality. Харесах си един и наистина държа да го взема , но е нов и няма много reviews в нета все още и не знам какво да очаквам затова може би вие ще знаете нещо повече. 

http://thebestlaptops.net/asus-rog-g550jk-gaming-notebook-unleashed/

http://www.technopolis.bg/b2c/details/511490/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-G550JK-CN268D

Смятате ли че ще ми върши работа за близките няколко години? И да строго държа на факта , че трябва да е Лаптоп , знам че за тези пари мога да си взема мноооого по-добър настолен компютър , но моля ви изключете това като опция
      • от Rey
        Кой лаптоп ще е по-хубав за gaming между

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog...

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog...

Задължително трябва да е един от двата 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение