9 мнения в тази тема

Някой да знае програма за установяване на местонахождението на GSM (по възможност безплатна)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За GSM с GPS има такова приложение(програма), но от обикновен GSM на GSM няма как.Имаше нещо чрез SMS изпращане, но е платено.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой да знае програма за установяване на местонахождението на GSM (по възможност безплатна)?

Да има, ако са изпълнени две условия: smarphone и GPS
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди време имаше конкурс на Мтел за създаване на приложения и там имаше няколко подобниq но ако не се лъжа телефона който искаш да знаеш къде се намира трябваше да даде разрешение. Нещо от типа покажи къде са приятелите ми. Локализирането може да стане и само по клетките на оператора, но е доста неточно.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

-дааа-в ДАНС разполагат с такава,но надали ще имаш шанса да се възползваш от нея :biggrin: -такава програма наистина съществува,но повече от ясно е че приложението и е Твърде комерсиално-съмнявам се някой да иска да бъде позициониран,било то с причина или не-по този начин се разкриват сериозни(и не чак дотам) престъпления-метода е наистина чрез локализиране чрез клетките и движението между тях,описано в предходния пост,но с уточнение,че е Твърде точно-приблизително до 2 метра -по този начин откриват крадени gsm-и(предимно без карти-иначе е много лесно-всички са поименни);също така се следят и престъпници и тяхното движение-възможно е установяването на техния маршрут и пребиваване 6(шест) месеца назад,влючително и разговорите им... :cool: Редактирано от GsmHelp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да има, ако са изпълнени две условия: smarphone и GPS

GPS не е нужно да е включен, телефоните прекрасно си установяват местоположението и спрямо клетките. Друг е въпроса, че всеки съвременен телефон (смартфон) разполага и с GPS.

Приложения има изключително много, поне за Android. Много от тях могат да се инсталират и дистанционно, през Google Play, стига да има достъп до google акаунта на потребителя на телефона и да е пуснат Wi-Fi или 2g/3g, тоест телефона да има достъп до Интернет. Аз лично съм си инсталирал две такива приложения - едното може да контролира телефона чрез SMS-и, т.е. дори телефона да няма Интернет. При смяна на SIM картата новия номер се изпраща на email или друг номер. Тези приложения не се махат дори при възстановяване на фабричните настройки на телефона. Другото приложение, освен да установи местоположението, може да прави запис от микрофона, от предната и задна камера и т.н. през Интернет страницата на приложението. Има и множество платени приложения, някои са с месечна такса. Възможности много...

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца ми откраднаха GSM апарата, за да прикрият, че разполагам с нечии координати и да разберат с кого друг си общувам. GSM-а ми, е с черно-бял дисплей. Възможно ли е да установя-точно кой го е откраднал или в кого се намира в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца ми откраднаха GSM апарата, за да прикрият, че разполагам с нечии координати и да разберат с кого друг си общувам. GSM-а ми, е с черно-бял дисплей. Възможно ли е да установя-точно кой го е откраднал или в кого се намира в момента?

Да, отивате в полицията и го казвате. И им давате IMEI на телефона. Не че не може да се смени, но не е съвсем проста работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега разбирам, че вярата в полицията и районната прокуратура и вещите лица психиатри (у населението в България) са като на много набожни хора в техния господ. За съжаление, ако това бе така, нямаше да има повод да публикувам такъв въпрос, да водя дело пред ВАС, срещу МВР, за незаконосъобразни откази по ЗДОИ и ЗЗЛД, по повод техни допълнения за връзките на тези закони с други такива и на даднни, които тези закони не изискват в заяввленията да са писани.

Нямаше да размишлявам защо ли са блъснали дядо ми на 30.08.2013 и да се чудя какво, към какво разузнавателно управление да се обърна, за да разбера, поръчка ли е от тези длъжнжстни лица, които лъжеха в докладните си записки по преписки започнати по мои жалби и, които прикриваха мои писма до МВР от прокуратурата и съда. Дадо ми цял живот е докладвал в Министерски съвет, ЦК БКП, работел е с поверителни, военни карти, като специалист-гражданин. Работел е в съюза на архитектите. Прадядо ми е договарял междудържавни договори и споразумения, като висококвалифициран експерт и председател на тогавашния съюз на търговците. МВР не се занимава и с проучвания, дали някакви хора извършвали престъпления около мен и дядо ми в рузлични периоди от време (1995-а и 2009-а) и разрпострънявали слухове (1995-а, срещу дядо ми и майка ми) и 2010 срещу мен (но чрез трети лица), са подкрепяни и свързани с чужди НЕПАРТНЬОРСКИ служби за сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте 
        Търся програма чрез която да свържа мобилния си телефон с компютъра и да провеждам разговори (все едно си говоря по телефона ама през компютъра)
        Благодаря предварително
      • от Martyn Stanchew
        Здравейте. Утре си взимам нов телефон, защото стария неочаквано се счупи и няма как да се оправи, пък и не ми се занимава да го нося на ремонти. Та, дълго мислех и се спрях на тези 2 модела. До колкото четох, A7000 има далеч по-добри спецификации, но също така четох, че имал много проблеми от рода на тъч скрийн-а, камерата, забива (въпреки, че е 8 ядрен) и тем подобни, пък и не съм много запознат с те'я китайчета Lenovo. Та, казвайте  твърдо съм решил да е някой от тези 2 модела, понеже графичния им процесор си е висок клас за бюджета и процесора е 64 битов. Ако все пак някой реши да предложи нещо, което отговаря на тези изисквания, нека да е до 300лв. (310-320 макс) (Lenovo A7000 е намален до 299лв. в Technopolis и Technomarket за момента)
      • от snoopcho
        Здравейте, решил съм да сменям старото HTC Sensation и съм се насочил към моделите Samsung Galaxy Note 3 и Lenovo Vibe Z2 Pro (обмислях и LG G3, но чух колебливи мнения за него). 

Споделете, кой според вас е по-добрия модел, кой си струва и т.н. Аз съм го харесал Galaxy Note-a от доста време, но Lenovo-то също изглежда доста добро. На Note-a AMOLED дисплея му изглежда по-добър (дисплея за мен е важен), има писалка и доста софтуерни изгъзици, докато Lenovoto изглежда много добре като цялостен комплект, но пък сякаш е по "постен" и чух че има бъгове и някакви други малки софтуерни проблеми.

Кой според вас е по-добрата опция тъй като и двата са около 700-800 лв.
      • от нneikovv
        Тази грешка ми излиза 5-10мин. след  като го включа в зарядно и през 10 секунди изпиуква. От какво може да е. Телефонът е PRESTIGIO. Пробвал съм и с друго зарядо и с друг кабелникакъв резултат.

• от transcend92
        Здравейте да попитам кое телефонче  бихте ми препоръчали  
                                                                                         Samsung Galaxy Note 3 
                                                                                         Iphone 5
                                                                                          LG G3
                                                                                         Samsung Galaxy s5
                                                        телефончето  ще го ползвам за интернет игри и филми   

Моля гласувайте в анкетата
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение